PDA

View Full Version : За мен е проблем .. който желае да се отзовава



lolipop1
04-30-2010, 16:24
Аз съм на 18... имам ужасно малки цици.. даже не бих ги нарекла цици.. почти плоска съм ... това е ужасно все си мислех че ще се развия но вече мисля че достатъчно съм пораснала и оттук нататък не виждам какво ще ми се развива .. а силикон не искам да си слагам,защото не ми харесват неестествените неща ... освен това аз все още съм дествена.. срам ме е пред приятеля си да си покажа циците ... даже със сутиен .. тъпча ги с 893489328 метрови подплънки... поне да изглежда че има нещо... мислим скоро да го направим и за това ще искам някакви съвети мнения .. как да го вазбудя максимално и т.н.. чела съм достатъчно теми но искам да прочета нещо ново и разли1но от останалите ...и вобще как да премахна това мое притеснение за циците ...освен това искам да знам как ще ме боли възможно най -малко и идейки за закачливи действия по време на секс.Благодаря предварително!

stupid0boy
04-30-2010, 16:35
Снимка?

SmilezZz
04-30-2010, 16:53
Ми най-добре е да поговориш с приятеля си..Той ако те обича - не мисля,че ще има проблем..

Иначе няма да е бошо и да посетиш гинеколога

V14D0
04-30-2010, 17:04
Яж мазнотии ! ^^ Като натрупаш масна тъкан, ще ти пораснат ;) В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПРИБЯГВАЙ ДО СИЛИНОК, NEVER EVER !

lolipop1
04-30-2010, 17:08
не желая да ям мазнотии..защото заедно с циците ще се увеличи и дупето и бедрата ми..даже е и по-вероятно ..

SadBoy93
04-30-2010, 17:18
Такам... По отношение на гърдите ти, чувал съм, че истинският размер се достига след раждане. На някои се свиват, на други - порастват, тъй че не се впрягай много. О, и не забременявай в тяхна чест.
Според мен, ако приятелят ти те обича, а не е с теб заради секса, няма да е проблем колко са ти големи.
За болката - ако е достатъчно нежен и внимателен, не би трябвало да боли или поне ще бъде по-малко и за кратко.

GreenDay
04-30-2010, 17:18
Боза пиеш ли? :-o

MochaOnMyLips
04-30-2010, 17:23
Хора, по въпроса с мазнотиите - циците растат последни и се стопяват първи!
Иначе ако смяташ, че ти има нещо - отиди на лекар. От друга страна хубавите работи са в малки опаковки :) - не се притеснявай.

fenastz
04-30-2010, 17:48
Силиконът е решнието ти, момиче. Модерно е и повечето мъже го харесват. Самочуствието ти ще се повиши, а и имаш по-малък шанс да се удавиш със силиконови гърди, отколкото с естествени. :)

YouDontKnowMe
04-30-2010, 18:26
Ако чак толкова те комплексира- и аз съм ЗА силикона. Щом имаш мнооого малки гърди, няма да ти седи неестествено.А пък и няма да слагаш грамадни импланти.
И все пак- според мен няма нужда да се притесняваш заради гърдите си. Всеки си има недостатъци.

vaseto0o
04-30-2010, 18:38
Ти ако си кожа и кости като скелет наистина вземи да ядеш повече че да има кво да се пипа на дупето а и циците ще пораснат

t0d1t0
04-30-2010, 19:06
гена си е ген

sweetpunk
04-30-2010, 20:29
:) не се притеснявай, ако момчето държи на теб физиката не е от чак толкова голямо значение, стига да знаеш как да се движиш близо до него така, че да го подлудиш само с едно докосване ;) .. а за растежа и възрастта хах колкото и смешно да звучи, като има кой да ги мачка растът 8) ... има нещо вярно от личен опит ти го казвам .. Но моя съвет е преодолей някак срама пий едно за отскок да свалиш малко задръжките и давай :P

WILD__BOY
04-30-2010, 21:32
ако все пак прибегнеш към пластичната хирургия, то не ги прави огромни, направи ги в естествена форма и ще стане добре.

CwalkIn
04-30-2010, 21:40
Абе.. ако дупето ти е перфектно,циците не са НИКАКЪВ проблем.. ;)

gia_sena_mono
04-30-2010, 22:18
Цици - грозна дума. По-добре звучи "гърди".
Поговорете. Сподели му притесненията си.

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 23:39
Наистина ако си слабичка яж повече ! За гърдите, еми както казаха "гена си е ген" на някой стават големи на други малки .. така че не знам какво можеш да направиш , на 18 си едва ли ще ти растат още много.Апък за тоя силикон,не знам както искаш но да знаеш че не е евтино а,и ти си против това.По-добре поговори с приятеля си. Успех! ;)

rakiQ
05-01-2010, 06:31
ти луда ли си , повечето моделки нямат цици....
кво ти пука мацо , циците не са най-важни.Има такива дето имат големи ,хубави цици а не могат да направят една свирка , пък камули секс :D :D

мойте са малки, ш смисъл нормални са нчкви, аз искам огромни цици ,но въпреки тва не ми пука :D :D важното е ,че са стегнати и хубави ;)

:-)

machoka
05-01-2010, 06:38
малки гърди рулз :smt055

krem4et0
05-01-2010, 07:02
Растат гърдите и след 18. Не много, но растат. То тялото след 20 като цяло става по-женствено и по-закръглено. Сега, и аз съм с малко гърди. Като кача някое кило и те се увеличават, но и корема и дупето - също. Генът си е ген и няма какво да направя. НО това изобщо не ми пречи да правя секс, да възбуждам мъжа до себе си, да съм желана. Далече съм от перфектните мерки, имам си много физически недостатъци, имала съм притеснения, но с времето тези неща преминаха. Просто споделих какво ме притеснява и до там. Да не говорим, че като легна и без това все едно и аз нямам гърди. Вече не ми пука. Ако някой е с мен, защото имам големи/малки гърди, голямо/малко дупе и прочие...ами по-добре да не е с мен. След 10 години едва ли ще изглеждам като модел (не, че сега изглеждам) и ако само това го задържа...ей му пътя.

С 2 думи - сподели комплексите си. Ако държи на теб няма изобщо да го впечатлят тези неща. Напротив, недостатъците ни правят уникални и различни.

tisho21
05-01-2010, 07:28
Аз да ти кажа, последното, ама наистина последното нещо, което гледам в едно момиче, са циците. Ако ги има, е като бонус, ако ги няма, не е болка за умиране. Ти си си ти независимо с цици или без, така че ако човека отсреща държи на теб това изобщо няма да му прави впечатление, а ако не държи - еми тогава за какво ти е този човек?

С една дума нямаш поводи за притеснение. Естествено, всички си имаме недостатъци и ни се иска да имам по нещо в повече или по-малко, но такива сме създадени и така трябва да си се харесваме и да имаме самочувствие. Защото ако не уважаваме сами себе си, няма как другите да ни уважават и харесват.

ReachlessGirl
05-01-2010, 07:53
Момчето да не е тръгнало с циците ти та да представляват проблем?? :?

Antixrist
05-01-2010, 07:58
За мене твоята работа е заради гена.Едвали ще се развиеш повече,момчетата се развиват до около 20 годишни,но пубертета при жените започва по-рано.

Така че сложи си силикон,някакви средни имплантаи и изобщо няма да ти личи...щом казваш,че слагаш подплънки,просто си правиш толкова големи цици.Да не говорим,че силикона е доста на мода.И наистина ще ти се качи самочувствието и няма да се притесняваш от сексуалните контакти!

BrainPants
05-01-2010, 08:26
За мене твоята работа е заради гена.Едвали ще се развиеш повече,момчетата се развиват до около 20 годишни,но пубертета при жените започва по-рано.

Така че сложи си силикон,някакви средни имплантаи и изобщо няма да ти личи...щом казваш,че слагаш подплънки,просто си правиш толкова големи цици.Да не говорим,че силикона е доста на мода.И наистина ще ти се качи самочувствието и няма да се притесняваш от сексуалните контакти!
глупости

krem4et0
05-01-2010, 09:43
Antixrist, позволи ми да ти говоря от позицията на 24-5 годишна жена. Гърдите растат след 18. Гърдите растат с възрастта, килограмите, бременността, кърменето. Човек на височина расте до 26 години, макр и с милиметри. Тялото на жената става по-женствено с годините. Появяват се все повече и повече извивки, разширява се гърба, ханша....изобщо на кг съм съвсем малко по-пълна от на 18, но като външен вид нямам нищо общо. Имплантите са грозни, не са модерни и най-важното са изкуствени. Да, едва ли ще носи размер D (освен по време на бременността и кърменето), но няма да остане на този размер 100%.

Gr0zDan0v
05-01-2010, 11:14
ако все пак прибегнеш към пластичната хирургия, то не ги прави огромни, направи ги в естествена форма и ще стане добре.+1

Slynchiicee
05-01-2010, 15:35
ем колкото толкова бе .. някои имат някои нямат .. то не може всички да са едрогърдести ;] :-)

elito0o0o0
05-01-2010, 15:48
Момчето да не е тръгнало с циците ти та да представляват проблем?? :? + :neutral: ;-) ;-) ;-) :| :|

sintol
05-01-2010, 17:37
абе тва със яденето на мазнотий е пълна глупост, по добре тва не го прави. според мене проблема е в дръго нещо ако искаш пиши на лично да ти обясня щтото е доста дълго

miss_kiss181
05-01-2010, 18:29
Не се притеснявай и моите са малки, но пък това не е толкова важно. :grin:

spopi
05-02-2010, 11:32
1 вземи презарватив :)
2 мисла че няма как да не се притесняваш за гърдити и мисла че трябва да му кажеш
:) 3 отиди на лекар
4 ако толкоз се притесняваш мисла че не е лоша идеята за селикон от колкото да се мъчиш :)

whitediamond
05-02-2010, 13:37
Не всичко се опира до големи/малки гърди. Но все пак ако много държиш на това има си някакъв нов начин за увеличаване на бюста. Гледах едно клипче в нета,както знаеш силиконовите гърди се поставят като се прави малък разрез на всяка гърда,след което се слага самия силикон във всяка гърда. Новият метод ще ти спести тези неща,хем по-малко корекции,хем на следващия ден си на крак. Та обяснявам-във всяка гърда се инжектира гел на основата на хиалуронова . Гелът може да се постави под големия гръден мускул, над него или да се разпредели под и над мускулаПредимствата на процедурата са, че това е неоперативен метод, може да се извърши и под местна анестезия, отнема около 15-20 минути и рисковете са сведени до минимум. За сега единственият недостатък на „Макролейн” изглежда е цената. Освен, че увеличаването на гърдите с гела е по-скъпо от поставянето на импланти, до две години хиалуроновата киселина се разгражда и е необходима нова интервенция.

c0ci
05-02-2010, 15:22
Ми едното за сметка на другото.Тоест щом имаш малки цици,вероятно имаш хубаво дупе.Подчертай го максимално,така че като го види да забрае и цици и всичко :P :-)