PDA

View Full Version : въпрос по английски език



bebeemalko
04-30-2010, 16:58
ми значи аз съм си добре по английски но ще се явявам на един изпит така да се каже прес юни месец на ниво интъмидиът ино не мога да намеря в гугъла какви точно времена и кво точно трябва да знам за да се подготвя ако може някой да ми каже ще съм му мн благодарна мерси предварително

HornedDemoN
04-30-2010, 17:47
ми значи аз съм си добре по английски но ще се явявам на един изпит така да се каже прес юни месец на ниво интъмидиът ино не мога да намеря в гугъла какви точно времена и кво точно трябва да знам за да се подготвя ако може някой да ми каже ще съм му мн благодарна мерси предварително



ми значи аз съм си добре по английски но ще се явявам на един изпит така да се каже прес юни месец на ниво интъмидиът


но ще се явявам на един изпит така да се каже прес юни месец на ниво интъмидиът


така да се каже прес юни месец на ниво интъмидиът


ниво интъмидиът

:D

Бих казал всички!

bebeemalko
05-01-2010, 11:40
:-D мн ми помогна мерси :lol: :lol:

elito0o0o0
05-01-2010, 14:11
Виж сега ! Нивото е Intermediate ,а не интъмидиът или там както ти го написа.. Моля те бъди грамотна!

ПС: Първо научи Български език,защото като гледам начина ти на писане ми иде да си резна главата... :? :?

По темата: Сега.. втория ,учебник по Английски ми беше на ниво Intermediate и бяхме изучили следните неща до момента:

Multipart verbs - go up,go away,perk up, take off и т.н. Има ги в интернет , така че ще си ги видиш. - http://www.pearsonlongman.com/newopportunities/students/activities/intermediate-activities.html

Comparsion of adjectives - http://www.englisch-hilfen.de/en/grammar/adjektive_steig.htm

Времена:
Present Simple
Present Perfect + For,Since,Already,Yet,Ever,Never
Present Continuous
Past Perfect + Regular / Irregular verbs
Past Continuous
Future Simple
Present Perfect Continuous
Past Perfect
Past Perfect Continuous

Gender - feminine , masculine etc...

So+ adjective
Such+adjective+noun

Some,any,no..

All (of) , Most (of) , Both (of) , Neither (of) , None (of)
Another,The other,Other,The second.

Conditional Sentences

a few,few, little,a little

Voice - Active voice / Passive voice

Сега за това се сещам...