PDA

View Full Version : Проблем с Bluetooth ...



dPa3HuTeJl
04-30-2010, 19:02
Здравейте ! Значи имам два телефона единия е Nokia 5530 XpressMusic със него нямам проблем но преди няколко дена ми подариха някакво менте на нокиа Nckia E95 и на него нещо не му е наред с блутута , тоест като го включа примерно да ми пратят някаква песен на другия който ми праща му дава някаква грешка,намира ме но не може да ми прати въпросната песен.Това има ли начин да се оправи? Сменях някакви настройки , търсих информация във Интернет но не намерих нищо , ако някой има идеи да сподели ще съм му много благодарен ! :)

Valento
04-30-2010, 20:40
Здравейте ! Значи имам два телефона единия е Nokia 5530 XpressMusic със него нямам проблем но преди няколко дена ми подариха някакво менте на нокиа Nckia E95 и на него нещо не му е наред с блутута , тоест като го включа примерно да ми пратят някаква песен на другия който ми праща му дава някаква грешка,намира ме но не може да ми прати въпросната песен.Това има ли начин да се оправи? Сменях някакви настройки , търсих информация във Интернет но не намерих нищо , ако някой има идеи да сподели ще съм му много благодарен ! :)

Каква грешка ти дава?Провери си паметта на телефона и за да ти прати нещо се "Сдвоете" и пак пробвайте!

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 20:50
Здравейте ! Значи имам два телефона единия е Nokia 5530 XpressMusic със него нямам проблем но преди няколко дена ми подариха някакво менте на нокиа Nckia E95 и на него нещо не му е наред с блутута , тоест като го включа примерно да ми пратят някаква песен на другия който ми праща му дава някаква грешка,намира ме но не може да ми прати въпросната песен.Това има ли начин да се оправи? Сменях някакви настройки , търсих информация във Интернет но не намерих нищо , ако някой има идеи да сподели ще съм му много благодарен ! :)

Каква грешка ти дава?Провери си паметта на телефона и за да ти прати нещо се "Сдвоете" и пак пробвайте! Имам достатъчно памет,дава ми грешка че не може да прати този файл,пробвал съм с снимки песни и то от различни телефони и не става , а може да разпознава mp3 и mp4 , само от компютъра мога да си вкарвам музика ... :?

Reaper93
04-30-2010, 20:56
Ама от компютъра с USB или с Блутута?

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 21:06
Ама от компютъра с USB или с Блутута? Със USB ! :(

L0ST
04-30-2010, 22:21
Ем не е ли ясно - телефона менте --> синия зъб и той е менте :D

Reaper93
04-30-2010, 22:33
Ем не е ли ясно - телефона менте --> синия зъб и той е менте :D

Тва мислех да му пиша :D

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 23:43
И няма ли начин да се оправи някак ??

RadioMan
05-01-2010, 19:10
Ако си със windows 7 има начин :lol:

Най лесната настроика на блуто е на windows7

аз самия не можах да повярвам на очите си като пъхнах блутото в пцто и то сами ми намери драиверите и телефона и така напред почнах да си качвам на телефона без да се забива или бъгва като сложих отначало новата ОС имах мн ядове с това блуто и търсих драивери затова хора минаваите на windows 7 и край на ядоввте има сумати нови екстри от гадното XP !!!

Reaper93
05-01-2010, 20:55
Ако си със windows 7 има начин :lol:

Най лесната настроика на блуто е на windows7

аз самия не можах да повярвам на очите си като пъхнах блутото в пцто и то сами ми намери драиверите и телефона и така напред почнах да си качвам на телефона без да се забива или бъгва като сложих отначало новата ОС имах мн ядове с това блуто и търсих драивери затова хора минаваите на windows 7 и край на ядоввте има сумати нови екстри от гадното XP !!!

Ти прочете ли на него къв му е проблема?