PDA

View Full Version : Ужас!?!



anonimche22
04-30-2010, 18:40
Здравейте, моята най-добра приятелка има голям проблем. Един от учителите в нейното даскало й правеше проблем, за да му направи напук или просто за да не отнесе някоя друга лоша оценка тя реши да не ходи на училище почти цялата седмица. Ходи само във Вторник и Сряда #-o надявайки се че техните няма да разберат. Но днес всичко се разбра и когато майка й разбрала..може да се каже че я е пребила от бой :( има възможност да не се виждаме доста дълго време и аз определено съм обезпокоена за нея...Моля ви помогнете ми..кажете какво да правим а и може ли така безнаказано в изблик на ярост майка й да я пребива..не се случва за първи път но сега е доста по-сериозен побоя :(

nIkEnCeTy_bE
04-30-2010, 18:45
Мисля, че сама си е виновна. Можеше да ходи на училище и да не се стигне дотук. А и все ще намери начин да се рабзере с учителя, ще учи и ще изкара добри оценките. Лошото е, че не се случва за първи път, това означава че има проблеми с майка си. А и мисля, че може да се разрешат. Ако седне да поговори с майка си и и каже всичко, споделя проблемите си няма да стане така.

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 18:55
Ако имаш някаква връзка с приятелката си и кажи да каже на майка си какво прави учителя .. все пак мисля че той е виновен за дето тя не е ходила на даскало,нали ? Апък това че я е била не един път това вече е проблем , там не се бъркам и ти не трябва да се бъркаш в техните семейни отношения,колкото и да сте приятелки все пак тя си живее нейния живот , ако искаш да помогнеш можеш да поговориш с майка и и да и кажеш че не е тя виновна а учителя и но за това май е малко късничко защото вече си е изяла боя.. а и майка и няма много да ти се зарадва предполагам защото почти същото стана и с един приятел и като говорих с майка му ме гледаше на кръв направо ... :? (Доста объркано стана 8-) )

Gerard
05-01-2010, 08:24
И какъв проблем правеше учителя?Много ми е любопитно да разбера.

r1a1d1o1s1t
05-01-2010, 20:04
Ми що не е казала на майка си че има проблеми с учителите?
глупава постъпка,вместо да каже на майка си тя решила да не ходи на училище :?

loko1
05-01-2010, 20:15
Ми що не е казала на майка си че има проблеми с учителите?
глупава постъпка,вместо да каже на майка си тя решила да не ходи на училище :? :grin:

Luscious_Heart
05-01-2010, 20:54
Па дано боят да я е вразумил.

SkiCatA
05-01-2010, 21:02
Според мене приятелката ти е шматка - и то голяма.Даскалите никога не правят напук - освен ако няма основателна причина, каквата със сигурност има. :-o :-o :-o :-o

someonerandom
05-02-2010, 09:22
Според мене приятелката ти е шматка - и то голяма.Даскалите никога не правят напук - освен ако няма основателна причина, каквата със сигурност има. :-o :-o :-o :-o
А хипопотамите летят 8-)
Ами приятелката ти е трябвало ад ходи на училище-тя какво,смята до края на годината да ходи по 2 дни в седмицата ли?Майка наистина си е изтървала нервите,но това са си техни отношения и не можеш да се месиш-няма как да оправиш нещата

SmilezZz
05-02-2010, 10:39
Наистина тя сама си си е виновна..Но чак пък и да се стига до бой ?
Най-добре е да седне и да поговори с майка си..Трябва да разрешат проблемите си..Ако НЕ - закрила на детето..

Иначе не знам дали в този случай ще помогне - например ако кажеш на майка й,че всъщност е имала проблеми с учителите и не е искала да отида,заради това ? :-o

AutomatiC
05-02-2010, 11:16
приятелката ти е безотговорна,своенравна,а майка й има слаби нерви.

dPa3HuTeJl
05-02-2010, 12:45
приятелката ти е безотговорна,своенравна,а майка й има слаби нерви. Кратко,ясно и вярно ! :lol:

sunshinepp
05-02-2010, 13:03
приятелката ти е безотговорна,своенравна,а майка й има слаби нерви.

За приятелката г/д съгласна,можела е и да се изправи пред учителя или да сподели с майка си,а майката.. не е трябвало да я бие толкова колкото казваш.. всъщност.. си е цяла седмица .. трябвало е да я бие повече! :)

pamelass1
05-02-2010, 13:45
и тя донякъде е виновна но пък майка и чак така да я бие :?

Shadowsogirl
05-02-2010, 15:06
Не знам защо, но такива проблеми винаги са ми се стрували много по-дълбоки, не само заради едното бягство или недоразумение... Ама явно момичето не за първи път спестява някои неща на техните, можела е да говори с тях, с учителя, с друг учител.. Не мисля, че пък е нормално да я пребиват от бой, особено щом не е само сега. Какво е тва нещо? Тва момиче баща няма ли, не е нормално това нещо, трябва да има някакъв друг вариант.

Sisi7u
05-02-2010, 16:09
обадете се на социалните ..
щом има побой ще я приберат в дом за сираци .. ма там е гадно .. :? доколкото виждаме по телевизията ..

BiGBaDWolF
06-21-2010, 11:45
Пребиите я и вие :D

danibebi
06-21-2010, 13:12
И момичето може да е виновно,но чак да я пребиват..за мене е ненормално тва нещо. :? И с думи може да се разбере,пък и не е кой знае какво.По-добре за нея щеше да е да каже на майка си за проблемите с учителя и да се разреши всичко.Според мен,с майка и трябва много сериозно да седнат и да си поговорят,иначе лошо. :(

danibebi
06-21-2010, 13:12
И момичето може да е виновно,но чак да я пребиват..за мене е ненормално тва нещо. :? И с думи може да се разбере,пък и не е кой знае какво.По-добре за нея щеше да е да каже на майка си за проблемите с учителя и да се разреши всичко.Според мен,с майка и трябва много сериозно да седнат и да си поговорят,иначе лошо. :(

amk933
06-21-2010, 13:13
И как се сети 2 месеца по-късно да я извадиш тази тема? :?

Авторката най-вероятно си е решила проблема. -> ключ.

Ако не е, нека ми пише да я отключа. :)