PDA

View Full Version : Онова чувство...ЛЮБОВТА...



elizabethg
04-30-2010, 20:07
Незнам...незнам как се чувствам...Много съм объркана!Трябва да излея това,което чувствам тук...Защо съм вечно самотна?!Смехът и лъчезарното момиче всъщност ги няма...Има само едно момиче,затворено в себе си...самотно и тъжно;[Защо се чувствам по този начин?Защо това толкова ми тежи?Защото,може би никога не съм изпитвала онова чувство...че някой,някъде те обича...Някой някъде мечтае за твоята усмивка и намира смисъла на съществуването си в твоето съществуване.Възможно ли е това?Никога да не ми се е случвало...Да...възможно е;[Сега се гледам в огледалото и виждам тази тъга в очите си...Болката,която се е настанила в сърцето ми.Тъгата...тя не минава,дори става по-голяма;[Гледайки влюбените лица на заобикалящите ме хора,си задавам въпросът:"Защо на мен никога не ми се е случвало това прекрасно чувство...да бъда обичана?"Незнам,защо се получава така,незнам,защо ми се случва...Наказание ли е това?Кога и аз ще позная любовта...Кога и аз ще бъда щастлива...Обичайки?Може би ще трябва да почакам...Колкото и трудно и мъчно да ми е,аз ще успея да издържа...Няма да се предам,защото вярвам,че някога,някъде ще срещна истинската любов и ще и се насладя до край...Понякога си заслужава човек да почака...Но колко?!?...

Amateurrr
05-01-2010, 13:53
Достатъчно, за да не бъде елементарно наранен в последствие.

nIkEnCeTy_bE
05-01-2010, 16:39
И аз съм се чуствала така. Гледам хората около мен и ми се иска да съм щастлива колкото тях, но тръпката е изчезнала вече. Не се затваряй в себе си, излизай, забавлявай се. Любовта идва, когато най малко очакваш. Неможеш да искаш нещо, и то да стане веднага. Това е любовта. То да не ти е вафла сега я искам. Не се затваряй в себе си, това е най лошото чуство. Всеки изпада в моменти на депересии нормално е. Но приятелите ти, които са до теб ще ти помогнат. Излизай, събирай се с нови хора например, запознай се с някого, постепенно ще откриеш любовта неочаквано. Ще дойде момчето. Ще се държите за ръце и ще вървите, и когато видиш влюбени, ще си кажеш, ето и аз сега изпитват това чуство и сърцето ти ще почне да тупти. Но всичко с времето си.

marcy
05-01-2010, 22:13
да.никито е права.. :-D и аз щях да кажа същото..

SmilezZz
05-02-2010, 11:31
Всеки се е чувствал така..Нормално е..Може би си в "лека" депресия..И единственият начин,за да излезеш от тази депресия е да си видиш с приятели,да се занимаваш с нещо и в НИКАКЪВ случай НЕ трябва да се затваряш в себе си..

Все пак това е любовта..Не е нещо,което се случв веднага щом го пожелаеш.. + ..не забравяй,че всичко се случва,когато най-малко ги очакваш..Не си го "втълпявай" това в главата..

elizabethg
05-02-2010, 15:04
Благодаря Ви за хубавите думи:)

Paramour
05-02-2010, 17:37
И аз съм се чуствала така. Гледам хората около мен и ми се иска да съм щастлива колкото тях, но тръпката е изчезнала вече. Не се затваряй в себе си, излизай, забавлявай се. Любовта идва, когато най малко очакваш. Неможеш да искаш нещо, и то да стане веднага. Това е любовта. То да не ти е вафла сега я искам. Не се затваряй в себе си, това е най лошото чуство. Всеки изпада в моменти на депересии нормално е. Но приятелите ти, които са до теб ще ти помогнат. Излизай, събирай се с нови хора например, запознай се с някого, постепенно ще откриеш любовта неочаквано. Ще дойде момчето. Ще се държите за ръце и ще вървите, и когато видиш влюбени, ще си кажеш, ето и аз сега изпитват това чуство и сърцето ти ще почне да тупти. Но всичко с времето си.

+ :)