PDA

View Full Version : Почистване на лице при козметик.



Lillyann
04-30-2010, 19:27
Такаа.. здравейте на всички.
Интересува ме някой ходил ли е при козметик за почистване на лице ?
Напоследък ми излязоха пъпки, не са много, но по принцип лицето ми си е чисто и сега изведнъж започнаха да ми излизат някакви гадни пъпки и кожата ми стана на места мазна, а на други суха. :o
Има ли ефект и заслужава ли си ?
Знам, че е около 25лв.
Чакам мнения ? :-D

s3nsual
04-30-2010, 19:35
Аз съм ходила няколко пъти . Има ефект , но трябва да се ходи редовно - на всеки 3-4 месеца.
И да знаеш , че 1-2 дни след почистването , кожата ще ти щипе и ще бъде малко зачервена . После обаче се оправя и виждаш , че наистина има ефект :)

alex4et0y
04-30-2010, 19:37
Аз ходя 2пъти месечно да ми почиства лицето и има ефект. До сега съм нямала пъпчици и черни точки, кожата си ми е еластична. Ходи минимум 1 път в месеца и няма да имаш такива проблеми, ако не е по възможностите ти попитай козметика какви продукти използва и си ги ползвай в къщи. :wink:

britzy
04-30-2010, 19:46
сензуъл 3-4 месеца? :? :shock: :shock:
голям интервал е това-2 пъти месечно или най-много на 2 месеца.
Не е страшно,нито скъпо.Иии ако е кадърна козметичка,няма да щипе нищо а ще е само зачервено-ОБЕЩАВАМ ТИ :D :D :D :-)

s3nsual
05-01-2010, 07:43
britzy , права си . По-често трябва да се ходи , ама мене ме е ударила кризата :D

kykona
05-01-2010, 08:02
и аз да попитам понеже имам много черни точки чрез какъв метод ги премахват .със стискане ли :-o

britzy
05-01-2010, 08:20
и аз да попитам понеже имам много черни точки чрез какъв метод ги премахват .със стискане ли :-o
И мене ме е ударилаа... :-o :D :D :D
значи за черни точки аз си затварям очите докато ми ги маха :D ,ноо с едно желязно такова ги стиска може би,мноо боли ама има смисъл от тая болка :-) :D

ledenakrasota
05-01-2010, 08:31
Само веднъж съм ходила и повече никога няма да се подложа на това.

Изстискаха ми цялото лице и след това бях като гъз :-x Червена и с много рани. Ужас!

ParisSlava
05-01-2010, 09:59
Ходи 2 пъти в месеца.Когато ходиш гледаи да е ПЕТЪК за да може събота и неделя да ти се възтонови кожата защото ще си почервеняла.Е,вярно че няма да можеш събота или неделя да излезнеш но може да поканиш някоя приятелка. :) Аз така правя.

SiNiStEr
05-01-2010, 11:58
Преди месец някъде отидох за пръв път и съм много доволна.
Има голям ефект.
Един път в месеца да отидеш е достатъчно.
Зачервяването е малко кофти и може отначало да се оплашиш,но е нормално.

britzy
05-01-2010, 12:50
хах зачервяването не е толкова брутале-четвъртък бях отишла и петък събота неделя tip-top-toe :D навън кафета а у 8-)

alex4et0y
05-01-2010, 13:11
Също има и почистване с ултразвук, който се препоръчва като за начало. :wink: Обаче, ако са ти дълбоки пъпките направо със стискане през марля.

ParisSlava
05-01-2010, 13:33
Как така с ултра звук?

uBeTy
05-01-2010, 14:19
Аз ходя всеки месец,но от стискането ми се появиха дупчици и спрях да ходя за малко,взех си гарниер пюр 3в1 и има почти същия ефект като след козметик.

alex4et0y
05-01-2010, 14:59
Как така с ултра звук?

Ултразвуковия пилинг действа в дълбочина, отстранява мъртвите клетки и комедони – кожата се регенерира, освежава и омекотява. Той ни дава възможност за по-дълбоко почистване, без зачервявания и белези.
Дори и най-чувствителната кожа се повлиява невероятно от ултразвука. Има ли нещо по – успокояващо от усещането за чиста кожа, която диша свободно. - Професионално описание от интернет, ако ти го бях обяснила аз щях да те объркам. :D 8-)

Converse333
05-01-2010, 16:41
Как така с ултра звук?

Ултразвуковия пилинг действа в дълбочина, отстранява мъртвите клетки и комедони – кожата се регенерира, освежава и омекотява. Той ни дава възможност за по-дълбоко почистване, без зачервявания и белези.
Дори и най-чувствителната кожа се повлиява невероятно от ултразвука. Има ли нещо по – успокояващо от усещането за чиста кожа, която диша свободно. - Професионално описание от интернет, ако ти го бях обяснила аз щях да те объркам. :D 8-)

+, преди около 2 месеца ми почистваха черните точки с ултразвук и имаше ОГРОМЕН ефект. Дори и сега имам много по-малко черни точки. :)

Sunshin3
05-01-2010, 16:46
Как варират цените при почистването с ултразвук? Същите ли са или по-високи?

alex4et0y
05-01-2010, 16:48
Как варират цените при почистването с ултразвук? Същите ли са или по-високи?

Между 20-30лева, но си заслужават. :wink:

Slynchiicee
05-01-2010, 17:34
ефект никъв .. ходиш нямаш спираш да ходиш и пак излизат :) ;]

Converse333
05-01-2010, 20:27
Как варират цените при почистването с ултразвук? Същите ли са или по-високи?
На мен ми взе 22 лв, но ми почисти кожата не само с ултразвук, слага ми маски и разни други неща... 8-) По принцип ако ходиш примерно в месеца 2 пъти, след около 4 процедури черните точки изчезват напълно. Но аз реших, че 1 процедура ми е достатъчна. 8-)

DevilLoveAngel
05-02-2010, 18:27
мм,аз ходя,има ефект,но наистина след това ти е доста разранена кожата...на мен ми взимат 35 лв-парна баня,почистване с марля,после едно такова като ток,което малко щипе,две маски и така...около 2 часа ми отема :) обаче трябва да се ходи редовно