PDA

View Full Version : HeLp



vanessa101
05-01-2010, 07:40
Дайте някаква идея за грамота на учителка по биология, спешно е никакви идеи нямам :lol:

XxStupidMuffinxX
05-01-2010, 08:06
Хихи .. миналата година и ние правихме .. истината е, че не си спомням какво точно бяхме написали .. :(

Беше нещо от рода ..

Грамота за най-...........
Получава г-жа ..............

Включете хумор и въображение ..
Да речем ; Какво я описва най-добре ..
Характер, външен вид ..
Няа значение .. 8-)

Nakadah
05-01-2010, 08:15
Дайте някаква идея за грамота на учителка по биология, спешно е никакви идеи нямам :lol:

all you need to know is google

vanessa101
05-01-2010, 08:21
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

darkPaladin
05-01-2010, 08:28
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

vanessa101
05-01-2010, 08:33
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

Така като ме виждаш тръгнала ли съм по книжарниците, защото аз не се виждам ;)

darkPaladin
05-01-2010, 08:43
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

Така като ме виждаш тръгнала ли съм по книжарниците, защото аз не се виждам ;)

Ем стой си у вас и чакай тогава

Nakadah
05-01-2010, 08:46
Нямам време, трябва ми готова грамота ...
до сега щеше да си намерила 12321321 матрЯл, а ако беше малко по-умна даже сама щеше да си направила 1 вече...

vanessa101
05-01-2010, 08:46
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

Така като ме виждаш тръгнала ли съм по книжарниците, защото аз не се виждам ;)

Ем стой си у вас и чакай тогава

Ти няма ми казваш к'во да правя и к'во не!!! Първо, че не ме познаваш и второ нямаш право!

vanessa101
05-01-2010, 08:50
Нямам време, трябва ми готова грамота ...
до сега щеше да си намерила 12321321 матрЯл, а ако беше малко по-умна даже сама щеше да си направила 1 вече...

А ти се научи първо да пишеш правилно и след това си оставяй тъпите коментарчета ;)

anonymous546178
05-01-2010, 08:56
Щом другите нямат право да ти ти казват какво да правиш, се оправяй сама, не вярвам с такова поведение някой да иска да ти помогне

vanessa101
05-01-2010, 08:59
Нямам време, трябва ми готова грамота ...
до сега щеше да си намерила 12321321 матрЯл, а ако беше малко по-умна даже сама щеше да си направила 1 вече...

А ти се научи първо да пишеш правилно и след това си оставяй тъпите коментарчета ;)

И очакваш някой да ти помогне? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Скрий се някъде, че си смешен :D :D :D :D

darkPaladin
05-01-2010, 09:09
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

Така като ме виждаш тръгнала ли съм по книжарниците, защото аз не се виждам ;)

Ем стой си у вас и чакай тогава

Ти няма ми казваш к'во да правя и к'во не!!! Първо, че не ме познаваш и второ нямаш право!

:-o ти не си добре :)

pamii
05-01-2010, 09:14
:? С такова поведение не чакай помощ ..

vanessa101
05-01-2010, 09:43
Нямам време, трябва ми готова грамота ...

В книжарниците бол подобни грамоти

Така като ме виждаш тръгнала ли съм по книжарниците, защото аз не се виждам ;)

Ем стой си у вас и чакай тогава

Ти няма ми казваш к'во да правя и к'во не!!! Първо, че не ме познаваш и второ нямаш право!

:-o ти не си добре :)


Честно казано нз кой не е добре и кой е, но ти съвсем не си :) Някои неща хич не са ти се отразили добре :-) и нещо мн си се поразпуснал, не ми харесваш, трябва малко да те постегна :-D

alex4et0y
05-01-2010, 09:50
Хората ти казват, че има в книжарницата ти се заяждаш. После във форума са били гадни... И ако не забелязваш Nakadah нарочно е написал матрЯл !

vanessa101
05-01-2010, 09:55
Хората ти казват, че има в книжарницата ти се заяждаш. После във форума са били гадни... И ако не забелязваш Nakadah нарочно е написал матрЯл !

Бе да тръгнала съм по книжарниците, никогаш :D :D :D А пък без това, аз искам някой да ми каже готова грамота, защото не само тука правим такива неша, а не искам да ми казват къде да ходя и к'во да правя, аз съм достатъчно с акъла си, за да решавам какво да правя и какво не! Затова тези които не могат да ми помогнат по-добре да си траят!!!

anonymous546178
05-01-2010, 10:01
И тези които могат ще си траят заради поведението ти и неграмотно написаните постове.
Вместо да си губиш времето и да се правиш на умна, можеше сто пъти да си направиш грамотата. Ама мързела е голямо нещо, наистина лесто е някой да ти даде готова работа, можеш да кажеш и как се казва госпожата ти, и адреса и направо да и изпратим грамотата.

vanessa101
05-01-2010, 10:05
И тези които могат ще си траят заради поведението ти и неграмотно написаните постове.
Вместо да си губиш времето и да се правиш на умна, можеше сто пъти да си направиш грамотата. Ама мързела е голямо нещо, наистина лесто е някой да ти даде готова работа, можеш да кажеш и как се казва госпожата ти, и адреса и направо да и изпратим грамотата.

Оффф мн си зле, просто нямам думи ... В тоя просташки сайт нищо хубаво няма ... колкото и пъти да съм писала никога не са ми давали някой свестен съвет ... Вие знаете само да критикувате и да обиждате, НИЩО ДРУГО ...! ДАНО АКО ВИЕ ИСКАТЕ СЪВЕТ ТОЧНО ТАКА ДА СЕ ОТНЕСЪТ И С ВАС! ТО ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА РАНО ИЛИ КЪСНО!!!

alex4et0y
05-01-2010, 10:06
Хората ти казват, че има в книжарницата ти се заяждаш. После във форума са били гадни... И ако не забелязваш Nakadah нарочно е написал матрЯл !

а не искам да ми казват къде да ходя и к'во да правя, аз съм достатъчно с акъла си, за да решавам какво да правя и какво не!

Ееее засрамете се момичето е с акъл не и казвайте к'фо да прай и к'фо не. Как смееете да и казвате?! Тя си решава.Аааамаа ха.. Безсрамници такива! :razz: :razz: :lol:

anonymous546178
05-01-2010, 10:11
Много странно, винаги когато съм питал нещо са ми отговаряли компетентно и точно... хм.. къде ли е проблема, сигурно те мразим :D

alex4et0y
05-01-2010, 10:19
Много странно, винаги когато съм питал нещо са ми отговаряли компетентно и точно... хм.. къде ли е проблема, сигурно те мразим :D

Сега ще ти каже да млъкнеш!!! :razz:

anonymous546178
05-01-2010, 10:20
Или ще ме хейти по другите теми... оо не тя вече го направи :grin: :grin: