PDA

View Full Version : Как да направя движещ се текст ?



Dizziness
05-01-2010, 08:49
Здравейте, този текст ми трябва за сайт .hit.bg и искам,когато кликна на него, буквите в началото да падат и после да продължават да се местят, нещо такова: http://www.vlajnizoni.hit.bg/index.html само, че в бял цвят, същият размер, но да пише: Защитена местност "Злато Поле"
да идват по същия начин, но след това не искам да се движат така, а по скоро като една вълна ~~~~ от ляво на дясно, после обратно, от дясно на ляво, да се редуват... има съвсем малка разлика. И като отидеш на друга странуца и после натиснеш пак Начало, да идват и да не спират да се движат по същия начин. Кажете ми коя програма да използвам и има ли някой тук, който може да ми помогне с това... няма на кого да разчитам тук... :cry: а ми трябва спешно...

Благодаря за вниманието!

Reaper93
05-01-2010, 09:14
Image Ready няма ли да стане?
Виж и един коментар дет намерих:

"Най-просто за неподвижен текст е с Easy GIF Animator или подобна. Има portable версия, която можеш да свалиш,без да я инсталираш да работиш с нея до когато е нужно. За анимиран текст (текст, които също се движи в този гиф), можеш да ползваш GiF Movie Gear. Има също портабъл."
:)

doomkillerr
05-01-2010, 10:52
"Adobe Flash CS4" - е много добре решение на проблема! :wink:

ogun
05-01-2010, 13:42
"Adobe Flash CS4" - е много добре решение на проблема! :wink:
Мне!
Прекалено е сложна и не си струва!
Easy GIF Animator или BannermakerPRO - и двете са много лесни за използване ;)