PDA

View Full Version : относно продуктите на avon и oriflame



girl88
05-01-2010, 09:16
Нека да направим топ три на най-харесваните продукти на oriflame и avon и съответно на тези, които никога не бихте си купили втори път.
Дайте първо, второ и трето място на най-добрите продукти на oriflame (avon) и първо, второ и трето място на най-лоште им попълнения.
От коя фирма сте най-доволни и защо?

Shadowsogirl
05-01-2010, 09:23
Топ три не мога да направя, но естествено имам впечатления от продуктите.
Доволна съм от синята водоустойчива спирала на Орифлейм, макар че предпочитам жълтата на Бейбълин и си купувам нея.
От Ейвън ми хареса спрея за тяло с нар и сигурно пак ще си взема. За сметка на това въобще не съм доволна от някакъв гел против черни точки на същта марка. Никаква работа не свърши.

girl88
05-01-2010, 17:20
като чели цялата серия clearskin не струва
поне от приятелите ми които са я използвали никой не е доволен

Molzinka
05-01-2010, 18:19
3 причини да предпочитам Ейвън пред орифлейм:
1) Продуктите винаги идват и няма недостици
2) Продуктите са на по-достъпни цени
3) продуктите са по-качествени и хубави
:)

Топ 3: Продуктите от серията Planet Spa, Продуктите от серията Naturals и спиралите им са много добри :)

tonie__
05-01-2010, 19:08
На Ейвън съм най-доволна от:
Парфюмчетата им
Серията Naturals
една спирала на която и забравих името(тигрова,от някаква лимитирана серия) :)

babyZ
05-01-2010, 19:10
Продуктите на Ейвън са много по добри и на по ниски цени!
Харесвам гланцовете, продуктите от серията naturals и спиралите/моливите!

Орифлейм са много скъпи, а в интерес на истината са нищо повече от марките, които се продават в кварталните магазинчета и струват много по евтино ( говоря за руби роуз и тн ) .

YouMakeMeSmile
05-01-2010, 19:16
доволна съм и от двете марки, най- вече защото не се тестват върху животни 8-)

mcfly
05-01-2010, 22:08
Ейвън

ShtrudeL
05-01-2010, 22:44
Avon:
1. Серията Color Trend или там каквото беше...най-вече заради черния молив и гланца с мирис на шоколад и банан..спиралите само не харесвам щото ми щипят/парят на очите ^^
2. Има една много хубава маска с бадеми мисля че беше...без отмиване...абе много е хубава ^_^
3. ...да кажем дебелата спирала... ^_^

И като допълнение Малката черна рокля ми е любимия парфюм от Ейвън ^^ А сега в новия каталог има някаква нова тоалетна вода също мноого хубаво мирише <3 ^^

Shadowsogirl
05-02-2010, 05:34
Искам да ви помоля за съвет. Понеже искам да си купя перли за лице се колебая между Орифлейм и Ейвън. Разликата е е около пет лева май. Едните са 16, другите 20, доколкото си спомянма, така че за тази не голяма разлика предпочитам да избера по-качествения продукт. Та, ако може да ми помогнете кои да си избера.

Molzinka
05-02-2010, 09:24
Искам да ви помоля за съвет. Понеже искам да си купя перли за лице се колебая между Орифлейм и Ейвън. Разликата е е около пет лева май. Едните са 16, другите 20, доколкото си спомянма, така че за тази не голяма разлика предпочитам да избера по-качествения продукт. Та, ако може да ми помогнете кои да си избера.

Ейвън :)

lisi4ety
05-02-2010, 10:10
3 причини да предпочитам Ейвън пред орифлейм:
1) Продуктите винаги идват и няма недостици
2) Продуктите са на по-достъпни цени
3) продуктите са по-качествени и хубави
:)

Топ 3: Продуктите от серията Planet Spa, Продуктите от серията Naturals и спиралите им са много добри :)

Ейвън в никакъв случай не са по-качествени. По-евтини са, да, но не и по-качествени (:

kakadu
05-02-2010, 11:03
Някой има ли впечатление от слънцезащитните лосиони? :)

Seducti0n
05-02-2010, 11:17
Някой има ли впечатление от слънцезащитните лосиони? :)

Вземи си на нивея-

Една девойка по-горе пита за перлите-аз имам от тези на ейвън и са хубави, но азси ги стривам, за да са по наситени.

Относно ейвън-като по-малка имах сумати неща оттам.Сега са няколко.Взех си наскоро един комвплект за мазна кожа състоящ се от пяна, тоник и някакъв крем.Не премахва черните точки, но поне малко регулира омазняването.

Като цяло не използвам много декоративна козметка затова и нямам преки впечатления.

Shadowsogirl
05-02-2010, 12:14
Мхм, значи най Ейвън ще си взема и без това са по евтини.

tonie__
05-02-2010, 12:17
ТЪРСЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ ОТ ПЛОВДИВ 8-)
момичето на което поръчвам се е отказало а ми свършват някои неща.Ако има някое момиче,което се занимава да казваа :)

POLLINA
05-02-2010, 12:19
ууу да ви се похваля в новата брошура нали има едно несесерче , което можеш да поръчаш за 6,90 с покупка над 10.90 8-)
и ще си го поръчам :grin:
поръчах си и сенките на стр 11 mocha latte и един молив за очи на str 57 8-)

tonie__
05-02-2010, 12:22
каква е тая нова брошура?в сайта я няма :-o Поли,можеш ли да провериш от серията Naturals гел и тоник 2-в-1 с краставица и чаено дърво каква цена е ии ссъщо дали още я има "промоцията" една за 5лева,две-за 7? :)

POLLINA
05-02-2010, 12:29
ми една приятелка е дитрибутор и ми я даде
тони това за лице ли е? 8-)

tonie__
05-02-2010, 12:47
дааа и е супер яко :-D обаче нямам от къде да си го взема и ми е тъжно :(

POLLINA
05-02-2010, 12:56
ми аз не виждам таковаа, има ли го в сайта в брошурата да ми го покажеш 8-)
иначе гледам тука има нови неща от серията clearskin и са пуснали всичко по 5,90

pamelass1
05-02-2010, 12:57
предпочитам oriflame според мен продуктите им са по качествени веднъж си бях поръчала един крем за лице още щом първият път се намазах след 2-3 часа цялото ми лице стана сухо и започна да се бели едвам си го оправих и направо не исках да се показвам навън :x

Coke
05-02-2010, 13:24
Според мен и 2-те са боклуци,но Avon повече.Така ми се изрина лицето от един крем,че ми идваше да отида и да им го завра...да,там. 8-) Имат обаче едно нещо,от което съм доволна-серията с черешката и индийското орехче-мирише страхотно.От Oriflame също не съм доволна,но поне нямам такива оплаквания като от Avon.Иначе и те имат 1-2 неща,които стават.

chaushevtoni
06-21-2012, 12:24
Нека да направим топ три на най-харесваните продукти на oriflame и avon и съответно на тези, които никога не бихте си купили втори път.
Дайте първо, второ и трето място на най-добрите продукти на oriflame (avon) и първо, второ и трето място на най-лоште им попълнения.
От коя фирма сте най-доволни и защо?

firmata ot koqto sum nai dovolen e oriflame produktite sa po kachestveni i samo ot taq firma porucham proval sum vsichki toaletni vodi i kozmetiki nai mn mi haresvat divine,miss o, dancing lady,giordani man,volare, i abe absoliutno vsichki produkti na taq firma sa hubavi i kachestveni. nesum dovolen ot avon zashtoto produktite sa nekachestveni i nesu hubavi po skupi sa vednuj kupih ot avon edin cherven sprei za tqlo sexy kakuv beshe tochno nepomnq no kato se napruskah s nego se obrinah celiqi se naloji da mi biqt 10 injekcii dokato se opravq i ot togava natatuk si porucham i polzvam samo prosukti samo na oriflame pone za men oriflame e nai dobrata firma.blagodarq vi che me izslushahte

chaushevtoni
06-21-2012, 12:28
oriflame

machoka
06-21-2012, 14:45
Моля да се пише на КИРИЛИЦА!

Sladichkoto0
06-21-2012, 15:48
И двете ги харесвам, но Avon малко повече от Oriflame ... От Avon най-харесвам гланцовете, парфюмите и дуж геловете и именно тези неща си поръчвам най-често ... А и също така и черния молив за очи с гумичката за опушен грим :D От Oriflame не си поръчвам толкова често и нямам мнение :)