PDA

View Full Version : Разбити отношения



DevilWish
05-01-2010, 09:45
Здравейте, не съм мислила ,че някога ще пусна тема в този раздел.
Винаги съм се разбирала перфектно с майка ми, като приятелки бяхме, всичко й споделям да всичко, дори неща, които други се опитват до края на живота си да скрият (дори за леки наркотици и тн) ,няма нещо, което да не знае за мен.НАЙ- добрата ми приятелка е ТЯ. Или поне беше.
От 1 месец време се държи много странно.Може би аз съм се променила, но защо не откривам грешката?!
Ставам и се почва с кавгите.Не се издържа това.Минута няма без да се караме.Постоянно просто.
Опитвам се да мълча, но не се получава.Излизам извън нерви и й викам въпреки, че не искам.Никога не искам да й повишавам тон, но тя сама не се усеща какво прави.Тя говори с мен супер различно.
Единственото ,което е променено в мен, почнах повече да излизам, преди това имах период на истинска депресия и тя се притесняваше, че не излизам, сега постоянно като излизам ми звъни и тн.
Не съм момиче на 5, знам какво говоря, на 18 съм, нямам нужда от нон-стоп контрол.Знам, че се притеснява и тн, но това не е проблема.
Както казах постоянно се караме.
Едва ли някой ще прочете темата, пък и няма какъв съвет да ми дадете просто исках да си излея душата.
Не знам наистина не знам ,как да променя отношенията ни.
ПС - уча и тн, така че не е от това. Не се търпи тази ситуация.Искам да живея нормално.
Сега се дразни от неща, които 2 години подред правя и не е имала коментар.
Не знам кой е променения. .

asp1r1n94
05-01-2010, 10:23
Говори с майка си ,все пак майките са за това...аз много не споделям с майка ми ,но все пак вие сте по-близки 8)

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 11:54
Гадно ти е че тя знае всичко за теб и по-едно време започнала да се държи гадно с теб или поне така казваш,чувстваш се като прецакана,нали? Не знам какъв съвет да ти дам,просто като ти вика недей и ти да повишаваш тон ами просто кимай с глава за съгласие ;-) .Споделяй с други хора за да ти олекне , има много такива случай и колкото и банално да звучи трябва да седнете на една маса и да си поговорите какъв е проблема , може на нея нещо да и тежи че така е започнала да се държи.. проблемите може да са много :?

DevilWish
05-01-2010, 14:38
Прави сте.
Аз сега бях с приятелят си навън, защото пак се скарахме жестоко и супер много говорих и с него и и той това ме посъветва, просто да си мълча и да й помагам още повече и от сега, та да видим дали ще продължава.
Аз като се прибрах в къщи отидох при нея и й казах, че трябва да си поговорим.И уж се поизяснихме, но ще видим от тук на татък как ще сме.Тя не иска да приеме, че 70% от пътите ме предизвиква с нещо.Наистина грам не искам да се карам с нея искам пак да сме си като приятелки.Но ако не се промени ,няма как да стане.От сега нататък все ще кимам за "да", но да видим ще има ли ефект.Ако до седмица видя, че пак прави кавги дори без да казвам нещо на "въпреки" ,просто ще избухна много лошо /познавам се/.

miminka__94
05-01-2010, 14:43
разбирам защо ти е гадно.И моята майка ми е най-вече близка приятелка и после родител и не мога да си представя някой ден,ако си променим отношенията какво ще е :shock: аз съм сигурна,че майка ти не е променила държанието си заради теб,по-скоро може би някои външни фактори за причина за настроението и.Опитай се да поговориш с нея да я питаш има ли нещо което я притеснява опитай се да и влезеш в положението :) все пак така правят приятелите

nIkEnCeTy_bE
05-01-2010, 15:59
Еми може ти да си станала леко изнервена, покрай матурите, ако заръшваш сега. Или ако имаш проблеми с приятеля ти или други приятели, и несъзнателно да си го изкарваш на нея. Може би трябва да и споделяш, както преди. Все пак сама казваш, че тя ти е най добрата приятелка. Може да се притеснява, какво правиш навън и така нататък. Майка си е все пак. Ако и кажеш как се чустваш и и се извиниш, и и споделяш както преди, ще те разбере и няма да имате проблеми, надявам се :)

DevilWish
05-01-2010, 17:42
Ами нямам проблеми с никой, напротив за сефте всичко върви по вода и аз винаги й разказвам всичко.Знае всичко, което се случва в живота ми, така че няма причина за недоверие или нещо такова.
От както говорихме по темата минаха вече няколко часа и за сега промяна се вижда.За сега не сме се карали . .

WaterLilly
05-01-2010, 19:57
Това, че растеш и вече не си толкова малка, и тя не е единствения важен и обичан човек в живота ти, винаги може да е причина. Майчинска ревност. :D Не знам дали с твоята е така, но ако е, обръщай й внимание, говори с нея и т.н.

SmilezZz
05-01-2010, 20:09
Поговори с нея..Разбери защо е такава и намерете решение..Все пак сте били доста близки - така,че мисле,че ще се справите..Просто ви трябва време и разговори..

Говори с нея..Но без караници и без повишаване на тон..Проведете съвсем нормален разговор..

Успех..Дано всичко се оправи !!