PDA

View Full Version : Изрусяване на космите по краката (:



kotver
05-01-2010, 11:10
Значи момче и съм и естествено имам косми по краката ... но моите връстници си ги махат а аз все още нямам куража да го направя .. и значи въпроса ми е някак мога ли да ги изветля или изруся .. ? Мерси Ви предварително : ))

mimsssssss
05-01-2010, 11:15
Значи момче и съм и естествено имам косми по краката ... но моите връстници си ги махат а аз все още нямам куража да го направя .. и значи въпроса ми е някак мога ли да ги изветля или изруся .. ? Мерси Ви предварително : ))

Сега, ти ще го правиш, защото другите го правят ли?
Какъв е смисъла на изрусяването? Да не се виждат ли?
С перхидрол/блондор се изрусяват :)

KumchoValcho
05-01-2010, 11:26
Mimsss, явно не се чувства добре с косми по краката..

До автора : Според мен си ги махни ако не ти харесва да имаш косми. Да не ти дреме дали НЯКОЙ СИ ще го сметне за педалско и т.н. Краката са си твои, имаш пълно право на избор да правиш каквото пожелаеш. :)

iwancho
05-01-2010, 11:38
Mimsss, явно не се чувства добре с косми по краката..

До автора : Според мен си ги махни ако не ти харесва да имаш косми. Да не ти дреме дали НЯКОЙ СИ ще го сметне за педалско и т.н. Краката са си твои, имаш пълно право на избор да правиш каквото пожелаеш. :)

Мда,има и правото да си отреже краката хах ;D Базик.


Мии на колко години си? Примерно аз съм на 15 ама си ги махам 'щото повече ми харесва без косми да съм...

П.П Някой да каже някъв крем за крака (много ми е суха кожата) :(

ELiTyYy
05-01-2010, 11:42
я ги махай.... ко ще си играеш да ги изрусяваш ... :)

darrie
05-01-2010, 17:16
я ги махай.... ко ще си играеш да ги изрусяваш ... :)

Slynchiicee
05-01-2010, 17:33
ем виж ся попринцип перхидрол .. мисля че ставаше и с кислородна вода.. ама растат космите :razz:

MimiKalcheff93
05-01-2010, 17:45
Виж не се води по другите :) Както се чувстваш добре , както се харесваш така бъди.Не гледай останалите.То всички станаха еднакви така... ако толкова искаш с кислородна вода не е скъпа , не щипе , не пари , нищо не прави освен ,че изрусява но не от един път :)

Inn0cenCe
05-01-2010, 19:56
Виж не се води по другите :) Както се чувстваш добре , както се харесваш така бъди.Не гледай останалите.То всички станаха еднакви така... ако толкова искаш с кислородна вода не е скъпа , не щипе , не пари , нищо не прави освен ,че изрусява но не от един път :)

Оооо тва с кислиродната вода си е голяма игра :D . Аз така си изсветлих (малко) косата и ми се изсветли чак след 7-8 път когато се напръсках. Абе според мен - направо ги махай, но все пак ти си решаваш ;) .

Slynchiicee
05-03-2010, 12:23
Виж не се води по другите :) Както се чувстваш добре , както се харесваш така бъди.Не гледай останалите.То всички станаха еднакви така... ако толкова искаш с кислородна вода не е скъпа , не щипе , не пари , нищо не прави освен ,че изрусява но не от един път :)

Оооо тва с кислиродната вода си е голяма игра :D . Аз така си изсветлих (малко) косата и ми се изсветли чак след 7-8 път когато се напръсках. Абе според мен - направо ги махай, но все пак ти си решаваш ;) .



Боядисвам се черна вече от 3 години никви проблеми нямам обаче исках да ми порасне косата ии се пръсках всеки ден кат излена от банята корените и ела да видиш как ми падна боята за няма и седмица и половина :lol: :lol: :lol:

Slynchiicee
05-03-2010, 12:42
Наистина ли от кислородната вода порастват космите ? :-o

ем да 8-)

hrisana
05-03-2010, 13:13
незнаех ще взема за косата :-D

Slynchiicee
05-03-2010, 13:50
незнаех ще взема за косата :-D

вземи си хининова вода :lol: аз са обърках на предния коментар писах кислородна вода
пък то е хининова вода :lol: :lol: Извинявам се :P

awesomesheepy
05-03-2010, 15:52
определено с КИСЛОРОДНА вода.

awesomesheepy
05-03-2010, 16:07
определено с КИСЛОРОДНА вода.[/b]

sw3etyrrr
05-03-2010, 19:54
абе кво ще се занимаваш да ги изрусяваш??махай гиии!! 8)

monini4ka
05-04-2010, 09:02
и според мен е най-добре да ги махне.. като ги изруси и после като хване тен ии те ще се личат даже повече ако питате мен..

Danish
05-05-2010, 06:48
Хм.. аз не съм мн за махането един мой приятел нямаше много, а и неговите бяха руси таа беше му голям мерак ии ги махна. Мани, че станаха повече, по-дълги а и потъмняха.

Slynchiicee
05-05-2010, 06:56
Хм.. аз не съм мн за махането един мой приятел нямаше много, а и неговите бяха руси таа беше му голям мерак ии ги махна. Мани, че станаха повече, по-дълги а и потъмняха.

нормално е да станат така :) все пак ги махаш нормално е пак да пораснат .. а и той е момче нормално да му са малко по-тъмни :o

bathory
05-05-2010, 15:39
ъъ супер поредното п*дерастче :?

bori96
05-05-2010, 16:35
Лелееее, и момчетата ни вече не са като момчета. Абе разбирам да си момиче да се опитваш да ги прикриеш или махнеш ама ...

KumchoValcho
05-05-2010, 17:06
До колкото виждам, темата не е "Педерастче ли съм", а "Изрусяване на космите на краката"
така че затворете си плювалниците, че гледам нищо умно не излиза от тях :-)