PDA

View Full Version : Impulse.bg приятелии



Nestlee
05-01-2010, 11:27
Здравейте :---) !

Имам няколко въпросчета спямо impulse.bg и моля да пишат само хора, имащи регистрации в сайта, поради простата причина, че знаят за какво става въпрос :) Таа искам да попитам:

Нормално ли е да казвам на хора от impulse.bg "обичам те....." ако са ми симпатични, а и те са ми писали "обичам те" 8-) ? Малко тъпичко ,ама всеки ден нов човек от моя град или дори от другаде ми пише "обичам те" , а дори не се познаваме . Нормално ?

Другото е да попитам : Много често си пишеме с някои хора от моито даскало сърчица, целувки и т.н. в impulse.bg , а не сме се запознавали лично. Аз ги знам по име, сигурно и те мене и мога ли да им се усмихвам в даскалото, все едно се познаваме. Тоез води ли се, че сме познати, ако само в импулс си пишем . :D
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::raz z::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
Смешно, смешноо, амаа това е истината ...

Надявам се да сте ме разбрали, пък ако не питайте .

SemperFidelis
05-01-2010, 11:31
:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :D :D

alex4et0y
05-01-2010, 12:59
И аз съм така. И незнам к'фо да ти кажа. Просто си се поздравяваме и т'фа е. 8-) Иначе до сега не са ми казвали "Обичам те".

amk933
05-01-2010, 13:03
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране...

spopi
05-01-2010, 13:18
1 въпрос може да събират коментари и повече + може да искат да превличат внимание :)
2 въпрос ми за мен много не се води като познати може да искат да се запознаят с теб :) по този начин :)

elito0o0o0
05-01-2010, 13:33
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :?

December
05-01-2010, 13:39
УбичкЪмтЪъъъ МуциИиии :-)
Много са ми лигави!Правят го само за да се харесат и да им дадеш плюсче.
Съгласна съм с amk933 тея думи вече нямат никакво значение.Жал ми е направо...Някви кухи лейки станали гаджета,и за да го покажат пред всички си праят една "сладкъ" снимчица,и отдолу пишат "Слънчице обичкам тааа" Олеле да повърнеш е малко...

cookie_master
05-01-2010, 14:15
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

elito0o0o0
05-01-2010, 14:16
^^ Или пък по скайп - миличкооооооооооооооооооо о обичкам тееееее , завинаги заедноооо ... и гледаш след има няма 2 седмици - еее твойта майка не сикам да те виждам педераст грозен.. WTF?!?! :?

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 14:48
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го имате хаха :razz:

KpucmuHa
05-01-2010, 14:54
...да се смее ли човек, да плаче ли...

elito0o0o0
05-01-2010, 14:55
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го имате хаха :razz:`Много ясно бе миличко! Обичам те :-) :-) `

:lol: :lol: :lol: :lol:

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 15:09
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го имате хаха :razz:`Много ясно бе миличко! Обичам те :-) :-) `

:lol: :lol: :lol: :lol: Даа и аз много те обичам! :-) :razz: :razz:

rebeccaa
05-01-2010, 15:18
Здравейте :---) !

Имам няколко въпросчета спямо impulse.bg и моля да пишат само хора, имащи регистрации в сайта, поради простата причина, че знаят за какво става въпрос :) Таа искам да попитам:

Нормално ли е да казвам на хора от impulse.bg "обичам те....." ако са ми симпатични, а и те са ми писали "обичам те" 8-) ? Малко тъпичко ,ама всеки ден нов човек от моя град или дори от другаде ми пише "обичам те" , а дори не се познаваме . Нормално ?

Другото е да попитам : Много често си пишеме с някои хора от моито даскало сърчица, целувки и т.н. в impulse.bg , а не сме се запознавали лично. Аз ги знам по име, сигурно и те мене и мога ли да им се усмихвам в даскалото, все едно се познаваме. Тоез води ли се, че сме познати, ако само в импулс си пишем . :D
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::raz z::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
Смешно, смешноо, амаа това е истината ...

Надявам се да сте ме разбрали, пък ако не питайте .




Ами на мен така 2 момчета от мойто даскало ми писаха в импулс и после си станахме фр.. даже единия ме харесваше, нещо от тоя сорт, а за обичам те незнам до сега не са ми го писали, освен някой приятел.

December
05-01-2010, 15:28
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го имате хаха :razz:`Много ясно бе миличко! Обичам те :-) :-) `

:lol: :lol: :lol: :lol: Даа и аз много те обичам! :-) :razz: :razz:О,Паоло скъпи,обичкам си теее :-) :-) :-) :D

П.П. dPa3HuTeJl много ме кефи името ти \:D/ :D

dPa3HuTeJl
05-01-2010, 15:34
Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го имате хаха :razz:`Много ясно бе миличко! Обичам те :-) :-) `

:lol: :lol: :lol: :lol: Даа и аз много те обичам! :-) :razz: :razz:О,Паоло скъпи,обичкам си теее :-) :-) :-) :D

П.П. dPa3HuTeJl много ме кефи името ти \:D/ :D Хах мерси,и твоето е хубаво :-) :D

whitediamond
05-01-2010, 15:40
УбичкЪмтЪъъъ МуциИиии :-)
Много са ми лигави!Правят го само за да се харесат и да им дадеш плюсче.
Съгласна съм с amk933 тея думи вече нямат никакво значение.Жал ми е направо...Някви кухи лейки станали гаджета,и за да го покажат пред всички си праят една "сладкъ" снимчица,и отдолу пишат "Слънчице обичкам тааа" Олеле да повърнеш е малко... Хаха,има нещо вярно... Ебати тъпото излиза всеки втори да ти пише колко мн те обича.То така се губи всякакъв смисъл на думите. Да не говорим,колко перверзници има в сайта "ще те скъсам бейби", "само да ми паднеш" :P Иначе цялата тази лигня си е за пред хората-за по-висок рейтинг,повече фр,повече коментари,абе да се правиш на мн оборотен...

Elizabett
05-01-2010, 16:15
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране....


Абсолютно съм съгласна! :) [/img][/list][/list][/code][/quote]

Shadowsogirl
05-01-2010, 17:07
Абе и мен са ми писали "обичам те" хора дето не ме познават, ама кво да ги прая.. Те си пишат, аз отвръщам някоя емотка и туй то. Сега вече и не ми пишат, понеже мен не ми се занимава с тая работа "получавам-връщам-получавам.." Иначе имам приятели, на които наистина съм била сърчица и обичкам си те, ама понеже наистина е така.

StrangerIsTyping
05-01-2010, 20:42
Може да е от съжаление.

ImmortalSportFreak
05-01-2010, 20:47
тъпи сайтчета
не познаваш там дадени хора които са си направили профилчета ама използваш така силните думи Обичам те ! :lol: :lol: както и да е.. няма да разсъждавам че ще стане дълго 8-)
съветвам ви да не си промивате мозъка със сайтове като Импулс http://smileys.svatbata.org/set-01/295.gif

ecstazy
05-01-2010, 20:55
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране... + ... т'ва е адски малоумно. Кво е тва обичам те уе, все едно си казвате здрасти. "МилУуУу, Здастии, обичам тееее, как се казваш.Дай ми ОунЧии и Плюсчии после плс :* " ЛЕле вие сте ... нямам думи.

Luscious_Heart
05-01-2010, 21:21
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Biskfitka
05-01-2010, 21:58
ОБИЧАМ вииии ! :lol:

Shadowsogirl
05-02-2010, 06:04
ОБИЧАМ вииии ! :lol:
и ние тебе :lol: :lol: :lol:

Ewok
05-02-2010, 07:33
ОБИЧАМ вииии ! :lol:
пффф колко неграмотно си го написала :?
УбИчКЪмВъъъ се пише :razz:

Chacho
05-02-2010, 09:51
Скоро с този импулс ще занемарите напълно реалния си живот. Сега казвате "обичам те" без да се познавате, утре ще се ожените в интернет без да сте се виждали. И физическото ще премине на виртуално: вместо истински - интернет секс. Макар че с акъла на авторката май това е по-добрият вариант, тъкмо няма да има инциденти.

elito0o0o0
05-02-2010, 09:58
ОБИЧАМ вииии ! :lol:
пффф колко неграмотно си го написала :?
УбИчКЪмВъъъ се пише :razz: шЪЪъ миИи дЪдешШш лиИи плюЮюсссЧЧиИиииИи :lol:

mimssss
05-02-2010, 10:42
И аз съм така. И незнам к'фо да ти кажа. Просто си се поздравяваме и т'фа е. 8-) Иначе до сега не са ми казвали "Обичам те".

CrAzYanDlaZy
05-02-2010, 18:13
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране...

:(

Ако си достатъчно умна, сама ще си отговориш на глупавите въпроси!

awerw
05-03-2010, 18:51
кво стаа тука ве и аз искам ОуНчиИиИ :lol:

dPa3HuTeJl
05-03-2010, 20:12
ШшШ кво сте се застискали сички уе ??! Яя веднага ми давайте ПлУсЧиТЪъъъЪЪъъЪЪ ... :lol: :lol: :lol: :lol:

alex4et0y
05-03-2010, 20:23
ШшШ кво сте се застискали сички уе ??! Яя веднага ми давайте ПлУсЧиТЪъъъЪЪъъЪЪ ... :lol: :lol: :lol: :lol:

ИsКъъъъм tъъ бее ... L0фкъъм тъ. пLюСsCчИии .. vЪрнииии аку мЪ L0о0фкъЪъшш... :lol: :lol:

май преиграх :lol: :lol: :lol:

LoupGarrou
05-03-2010, 20:54
ШшШ кво сте се застискали сички уе ??! Яя веднага ми давайте ПлУсЧиТЪъъъЪЪъъЪЪ ... :lol: :lol: :lol: :lol:

ИsКъъъъм tъъ бее ... L0фкъъм тъ. пLюСsCчИии .. vЪрнииии аку мЪ L0о0фкъЪъшш... :lol: :lol:

май преиграх :lol: :lol: :lol:

Не разбирам защо ти се смееш, след като сама каза, че имаш регистрация в сайта, подобно на авторката не знаеш как да реагираш и част от подписа ти е с букви на латиница и кирилица ; ) !

"sлеd мен zа теbе е ФиналА. Търsи sи копия, zащото гуbиш ОРИГИНАЛА [!] ;* ^^ "

Сега да не се обидиш : ) ! Просто може да не е с 2389 малки и големи букви, но пак прави впечетление ...

alex4et0y
05-03-2010, 21:03
ШшШ кво сте се застискали сички уе ??! Яя веднага ми давайте ПлУсЧиТЪъъъЪЪъъЪЪ ... :lol: :lol: :lol: :lol:

ИsКъъъъм tъъ бее ... L0фкъъм тъ. пLюСsCчИии .. vЪрнииии аку мЪ L0о0фкъЪъшш... :lol: :lol:

май преиграх :lol: :lol: :lol:

Не разбирам защо ти се смееш, след като сама каза, че имаш регистрация в сайта, подобно на авторката не знаеш как да реагираш и част от подписа ти е с букви на латиница и кирилица ; ) !

"sлеd мен zа теbе е ФиналА. Търsи sи копия, zащото гуbиш ОРИГИНАЛА [!] ;* ^^ "

Сега да не се обидиш : ) ! Просто може да не е с 2389 малки и големи букви, но пак прави впечетление ...

И аз не го одобрявам т'фа латиница и кирилца, обаче т'фа което ми е на подписа директно го копирах и го сложих, защото ми хареса мисълта. :) Не съм казала, че незнам как да реагирам просто не ми се е случвало лично на мен да ми пишат, но съм виждала други, че пишат така на своите приятели. Има ли някакво значение въобще? 8-)

LoupGarrou
05-04-2010, 08:19
Не, просто не обичам да се смесват двете азбуки и затова го казаx. Получава се, когато някои хора в стремажа си да измислят нещо оригинално и 'различно' пишат с големи и малки букви, с правописни грешки, лигаво и на латиница и кирилица ...

Nestlee
05-16-2010, 15:21
И аз съм така. И незнам к'фо да ти кажа. Просто си се поздравяваме и т'фа е. 8-) Иначе до сега не са ми казвали "Обичам те".

Можеш само да се радваш . :D


Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране...

Така ..
Първо- Какво ти иде да емигрираш ? Нима мислиш, че България е единствена. Че в Гърция, Македония, Англия, Германия или където и да е другаде няма тийнеиджъри и няма такива сайтове ..Тц Тц жестоко си заблуден !!!
Второ- Няма да ходя и да си пиша " Обичам те " и да не чета тука, защото ще си изгуба от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране, само и само ,защото на тебе така ти харесва . ;)


1 въпрос може да събират коментари и повече + може да искат да превличат внимание :)
2 въпрос ми за мен много не се води като познати може да искат да се запознаят с теб :) по този начин :)
Благодаря за мнението !!! :)


Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :?

И моята регистрация е от преди 1- 2 години. Аз в началото даже не знаех какво е това " Own" . То всички знаят, че тези притежание не са за нищо, ама.. Благодаря за мнението !


УбичкЪмтЪъъъ МуциИиии :-)
Много са ми лигави!Правят го само за да се харесат и да им дадеш плюсче.
Съгласна съм с amk933 тея думи вече нямат никакво значение.Жал ми е направо...Някви кухи лейки станали гаджета,и за да го покажат пред всички си праят една "сладкъ" снимчица,и отдолу пишат "Слънчице обичкам тааа" Олеле да повърнеш е малко...

yess, baby !! То любовта не се казва, а се доказва ...


Понеже преди 2 3 години си напрайх регистрация щи кажа,че тоя импулс е супер огромна тъпня! От тъп - по-тъп го правят! И ми е смешно,когато някой ми пише сърца и целувки без дори да се познаваме. Все едно - Вървиш си по улицата и някой почва да те целува ... :( :? ... И с тия приятелстваа.. Като тръгнат да дават приятелства без дори да напишат 1 коментар и без дори да сме се виждали ми стават супер смешни!! И с тия плЮсчИтЪъЪъЪъъ... бегИ манИ... Тоя сайт е толкова зле,че няма на къде... Не съм си влизала сигурно от миналата година... :? .. Ии... Не не е нормално...

ПС: Или пък като почнат с тия оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ.. Кви оунове ,к`ви 5 лв бе?! Нито се познаваме ,нито нищо ,че някой да иска да ме притежава.. WTF?!?!!?!?!... :? +1 ! Ей тва е тъжната истина ! :( "обичам те" вече за здрасти го
имаМЕ хаха :razz:

И ти си от НАС !!!

Ам там , където си говорихте просто ей тъй " Обичам те" , обаче с много, много, много ама много повече правописни грешки показва, че и вие сте като тези за които питам , макър, че се мислите за повече !!!


Абе и мен са ми писали "обичам те" хора дето не ме познават, ама кво да ги прая.. Те си пишат, аз отвръщам някоя емотка и туй то. Сега вече и не ми пишат, понеже мен не ми се занимава с тая работа "получавам-връщам-получавам.." Иначе имам приятели, на които наистина съм била сърчица и обичкам си те, ама понеже наистина е така.

Дамм това за приятелите много ясно, но ми са чудни непознатите защо го правят .


Може да е от съжаление.
И според мене това е най- възможно !


тъпи сайтчета
не познаваш там дадени хора които са си направили профилчета ама използваш така силните думи Обичам те ! :lol: :lol: както и да е.. няма да разсъждавам че ще стане дълго 8-)
съветвам ви да не си промивате мозъка със сайтове като Импулс http://smileys.svatbata.org/set-01/295.gif
Мерси за съвета ! :-)



Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране... + ... т'ва е адски малоумно. Кво е тва обичам те уе, все едно си казвате здрасти. "МилУуУу, Здастии, обичам тееее, как се казваш.Дай ми ОунЧии и Плюсчии после плс :* " ЛЕле вие сте ... нямам думи.
Не случайно казах, че ще ме разберат само хора с регистрация в сайта ! Ти не си от тях, така че не оплювай без да знаеш !




ШшШ кво сте се застискали сички уе ??! Яя веднага ми давайте ПлУсЧиТЪъъъЪЪъъЪЪ ... :lol: :lol: :lol: :lol:

ИsКъъъъм tъъ бее ... L0фкъъм тъ. пLюСsCчИии .. vЪрнииии аку мЪ L0о0фкъЪъшш... :lol: :lol:

май преиграх :lol: :lol: :lol:

Не разбирам защо ти се смееш, след като сама каза, че имаш регистрация в сайта, подобно на авторката не знаеш как да реагираш и част от подписа ти е с букви на латиница и кирилица ; ) !

"sлеd мен zа теbе е ФиналА. Търsи sи копия, zащото гуbиш ОРИГИНАЛА [!] ;* ^^ "

Сега да не се обидиш : ) ! Просто може да не е с 2389 малки и големи букви, но пак прави впечетление ...
Евала !!!!! защото най- смешно е глупак да се подиграва на глупак .....

Luscious_Heart
05-16-2010, 16:15
Във фейсбука се преселва същата вълна, ама без плюсчета и без целувки. Има едно момиче, което е харесало абсолютно всички снимки на моя клас (вкл. една, на която сме аз и приятелка), ама въпреки това не се познаваме лично и не сме се поздравявали никога. Бахти позьорщината.

Infinity
05-16-2010, 16:21
:shock: :shock: :razz: :razz:

amk933
05-16-2010, 17:00
[quote=amk933]Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране...

Така ..
Първо- Какво ти иде да емигрираш ? Нима мислиш, че България е единствена. Че в Гърция, Македония, Англия, Германия или където и да е другаде няма тийнеиджъри и няма такива сайтове ..Тц Тц жестоко си заблуден !!!
Второ- Няма да ходя и да си пиша " Обичам те " и да не чета тука, защото ще си изгуба от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране, само и само ,защото на тебе така ти харесва . ;)

Ти питаш, не аз...
Като не си готова да приемеш чуждото мнение за чий ти е тази тема?
90% от хората тук се опитаха да ти кажат, че не е нормално. Какво не разбра? :-o
И да иде ми да емигрирам, защото тези сайтченЦа водят точно до такива индивиди като теб, които халхабер си нямат какво значи обичам те... :?
Не значи "здрасти?, бтв, ако не си разбрала...провери в речника. ;)

alex4et0y
05-16-2010, 17:26
Nestlee, ако ми беше прочела внимателно 2то мнение, в което написах, че съм си сложила на подписа това е не защото е с малки и големи букви, латиница и кирилица, а защото ми хареса мисълта. Нищо не ти дава право да ме убиждаш(въпреки, че не ми пука особенно). Надявам се да разбереш поне 1/3 от това, което написах. :)

uBuTo
05-17-2010, 09:31
Щом се оплакваш от impulse.bg виж какво става в bgstar.eu .. Всеки божи ден коментарите са едни и същи: "Обичам те! :smt007 " Абе какво ме обичаш като не ме познаваш?.. Много ме нервят ей такива парчета..

LoveRetroMusic
05-17-2010, 11:29
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

И не не е смешно, тъжно е...Ходи си пиши "обичам те" и не чети тука, че ще си изгубиш от ценното време за писане на безлични фрази и гримиране...

Е т'ва е! :)

alex4et0y
05-17-2010, 12:22
Щом се оплакваш от impulse.bg виж какво става в bgstar.eu .. Всеки божи ден коментарите са едни и същи: "Обичам те! :smt007 " Абе какво ме обичаш като не ме познаваш?.. Много ме нервят ей такива парчета..

Абее с 2 думи навсякъде ги има такива, които обичат. 8-)

ecstazy
05-17-2010, 13:38
ех муцiиtaa, kъde se zaAгуbиhtеЕе beee уБbiиiичкЪм вЪ beee :-) :-) :-) :-) :-) sтiга sтЕ се kаraлliiи бее :-) :-)



/едвам го написах 8-) /

uBuTo
05-19-2010, 10:00
ех муцiиtaa, kъde se zaAгуbиhtеЕе beee уБbiиiичкЪм вЪ beee :-) :-) :-) :-) :-) sтiга sтЕ се kаraлliiи бее :-) :-)



/едвам го написах 8-) /
Ne e леsно наLii :D вiiж ceGa на наs kakwo нii е :D

Jessie
05-19-2010, 12:46
Ххахаха, импулса съкс .. :lol: :lol: :lol: :lol: С моя приятел имаме общ профил, но в приятели са ни само хора, които познаваме лично и се поздравяваме, най-малкото което. Други индивиди не ни трябват.

А тия изкилиферчени начини на писане ... кирилица + латиница ... :? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Шъ Въ СкЪсЪм БеЕеЕ ... :D :-)

Princessani
05-19-2010, 14:51
Здравейте :---) !

Имам няколко въпросчета спямо impulse.bg и моля да пишат само хора, имащи регистрации в сайта, поради простата причина, че знаят за какво става въпрос :) Таа искам да попитам:

Нормално ли е да казвам на хора от impulse.bg "обичам те....." ако са ми симпатични, а и те са ми писали "обичам те" 8-) ? Малко тъпичко ,ама всеки ден нов човек от моя град или дори от другаде ми пише "обичам те" , а дори не се познаваме . Нормално ?

Другото е да попитам : Много често си пишеме с някои хора от моито даскало сърчица, целувки и т.н. в impulse.bg , а не сме се запознавали лично. Аз ги знам по име, сигурно и те мене и мога ли да им се усмихвам в даскалото, все едно се познаваме. Тоез води ли се, че сме познати, ако само в импулс си пишем . :D
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::raz z::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
Смешно, смешноо, амаа това е истината ...

Надявам се да сте ме разбрали, пък ако не питайте . Аве крайно време е да излезете навън и да се огледате ,че едно истинско приятелство и едно истинско обичам те е междо хора ,които споделят еднакви интересе в реално време .Спрете с това виртоално приятелство и покани за приятелство -а приятелство навън ,което е нещо истинско.Виртоалния свят е една измислиша .......не го ли разбрахте.Къде утидоха игрите на вън на топка и гоненица ,на криеница.Това да стоите пред някви измислени сайто е губене на време...

CookieMonster
05-22-2010, 15:34
Всички те се метват на другите (по-големите). Едни мои приятелки си направиха импулс и почнаха да правят същото, което правят и другите. Направо ги копират! Като почнат с "Можи ли оунчиии?", после "Даа, бе. (h) (h) (куп сърчица и целувки) За тебе винаги, ама нали ще има изключенияя?? :P". Или като почнат на всяка снимка да искат притежание (то пак думата е от анлгийски език...), да не би да са почнали да притежават снимката? Нито имат права над нея ... Аз го разбирам, че като им е в притежание могат да си я правят на каквото искат, да я обработват. :D Ясно е, че всеки може да си я свали от нета. Амии какво да кажа... Разбирам да искат да се сприятелят с теб, но нека започнат с една такава емотиконка :) и едно здрасти, а не обичам те. :D

smiirnoff
05-22-2010, 19:09
:lol:

Tempest
05-22-2010, 22:49
имам регистрация там откакто съществува, айде 1-2 месеца по-късно... в началото такива излагации нямаше.. сега знам защо сладура залезе...

иначе синдрома "Обичам те" е проблем на цялото ни общество... почти всички го имат за "здравей" и няма оправия... не знам на колко малко хора съм казвал, че ги обичам... но съм го имал предвид като съм го казал...

QUIT IMPULSE, GET A LIFE!

fluffka1
05-22-2010, 22:58
no impulse- no problems...

ecstazy
05-23-2010, 09:29
no impulse- no problems... ++++++ ама не е само импулса, там софианците, не знам си кви си.

interference
05-23-2010, 10:51
Излезте навън, ударете му по една разходка, дишайте малко чист въздух.
..И ще се уверите, че псевдо-мрежата за запознанства Импулс не ви е нужна.
;)
Поредната простотия с цел приспиване на обществото.

MissChocolate
05-23-2010, 11:23
Всички позъори и позъорки са там,тва е.
Нищо естествено няма в тези същества. Наистина.
Не одобрявам сайта като цяло. Средства за комуникация има какви ли не. Ако искаш запознаство,истинско приятелство или връзка.. то просто си ги потърси,без да парадираш с това.
Промиват мозъците на лапетата просто. Според тях всичко е едно лице и нищо друго. Не е така.

Между другото ... ЛоФФ въъъъ, муцитъъъ! :D

Force_bladeR
05-23-2010, 11:36
Някой да ме светне за к'во са тия "оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ"? :-o

kristito3
05-23-2010, 12:05
Крайно време е тоя импулс да се затвори с поправка в конституцията...

Абе вие знаете ли изобщо какво значи "Обичам те"? Влагаш ли някакъв смисъл в тия думи или се превърнаха в поредната малоумна фраза, осквернена от импулс, флиртче и етц?

Като ги чета тия теми ми иде да емигрирам на секундата... :? :(

Както съм и съгласна с elito0o0o0!!!

kristito3
05-23-2010, 12:13
Всички позъори и позъорки са там,тва е.
Нищо естествено няма в тези същества. Наистина.
Не одобрявам сайта като цяло. Средства за комуникация има какви ли не. Ако искаш запознаство,истинско приятелство или връзка.. то просто си ги потърси,без да парадираш с това.
Промиват мозъците на лапетата просто. Според тях всичко е едно лице и нищо друго. Не е така.

Между другото ... ЛоФФ въъъъ, муцитъъъ! :D
и освен това най-лошото е, че бебета на по 10-11 години, за да не останат от какичките кифли правят каквото и те - пози на 180 градуса, целувка момиче с момиче, снимки по бельо...ми за к'во не се снимате направо голи бе да увеличите импулса на момченцата. Те и те едни ... с оформени вежди повече от на момиче и на всяка снимка всеки направил някаква "целувка", за да е "по-секски" и да обере рейтинга. И какво като спечели всички овации и вече голямата работа. Трябва да се нарича №1 тъпак. :D :D Извинявам се за това, но е очевидно, че омразата ми към Impulse е огромна.

cvetinka95
05-23-2010, 12:31
^
Абсолютно. Абе жалка и смешна история - позьорщина, липса на ценности и работа, желание да сме известни, вървежни етц. :(

MissChocolate
05-23-2010, 15:24
Не ме кефят,ама никак даже.
Не постигат нищо.
Съгласна съм с krisito3 .. всичко е,за да се направиш на гъзар,а всъщност няма абсолютно нищо гъзарско в това да позираш за някакъв такъв забутан сайт. Едва ли някой ще те запомни задълго с рейтинг.
Аз съм била манекенка и най-добре знам,че момичето е най-красиво,когато е естествено. Тоновете грим и позите развалят всичко и не е никак приятно за гледане.
Надявам се да има повече хора,които мислят като нас,момичета. :)

TheShark
05-23-2010, 15:31
Аз пращам на момичета целувки и сърца даже и да са непознати ,а на момчета по една бира :D

whitediamond
05-24-2010, 17:24
Аз пращам на момичета целувки и сърца даже и да са непознати ,а на момчета по една бира :D То остава и на момчетата да пращаш сърчица и тотално си кривнал от пътя... :D

December
05-24-2010, 17:59
Някой да ме светне за к'во са тия "оУнчИтъЪЪЪъъЪъъ"? :-oАми доколкото съм разбрала оун от английски собствен и предполагам,че снимката е "подарена" на някого.Нищо, че разни си потребителки дават на една снимка оунчета на 20 момчета...Пхаха :lol:

December
05-24-2010, 18:06
Аз пращам на момичета целувки и сърца даже и да са непознати ,а на момчета по една бира :D То остава и на момчетата да пращаш сърчица и тотално си кривнал от пътя... :DХах :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

И още нещо което много ме шокира :shock: Не знам дали това идва от емотиконките със прегръдки или от кукутата които са около мене.Преди една приятелка ме запозна с нейна приятелка.С нея си писахме веднъж по скайп и следващият път когато се срешнахме оная сигурно е имала миражи,че съм плюшено мече или нз...Веднага "Ах Памии здрасти" и няква прегръдка.Та аз прегръщам само най-близките си.Има едни момичета от класа ми които постоянно се прегръщат(не са лесбийки) сутрин за Добро утро,на обяд за чао,следобед като се видят сигурно пак.
Аз не мога така.И във вашият град ли е така?

asp1r1n94
05-24-2010, 18:20
Специално импулсе е направен за хора ,който не уменят да комуникират с другите и са прекалено срамежливи ,дразни ме това ,че от сайт за запознанства се е превърнало в това ''вижте ме колко съм готин на снимката'' и на живо като видиш дадения човек се чудиш дали си го виждал някога...ще спра до тук!

silvana95
05-24-2010, 19:20
1 въпрос може да събират коментари и повече + може да искат да превличат внимание :)
2 въпрос ми за мен много не се води като познати може да искат да се запознаят с теб :) по този начин :)

съгласна съм с теб :)