PDA

View Full Version : Damn it!!!



alkoxolizmo_0
05-01-2010, 12:44
Значи... ще почна от по-далеч.Имам киста на десния яйчник.преди 3 месеца беше 8 см.но след лечение с лекарства сега е около 1-2 см.Лекува ме д-р. Христамян (един от най-добрите) и ми изписа противозачатъчни Ясмин .Та проблемът е че отново ми идва за втори път в месеца имайки в предвид че не е онази кафява кръв ,а ярко червена и вече около 2 седмици ми теече.С нетърпение чакам да ми свърши та да ида на ехограф евентуално.Въпросът ми е дали някой е попадал в такава ситуация преди и има ли смисъл да се притеснявам?Лекаря ми е далеч ,а нямам доверие на тези в моя град, и не знам какво да правя. Даже и Оргаметрил,който е за спиране и т.н. не мога пия. :( Та ако има някой който се е справял с това течение 2 пъти в месеца моля да сподели ,че вече ми иде да си отрежа яйчниците!Благодаря предварително! :oops:

gia_sena_mono
05-01-2010, 15:41
По-голямо наказание, от това да си жена, едва ли има! :-o
А защо не се обадиш на доктора си и да го попиташ какво да правиш?

alkoxolizmo_0
05-02-2010, 06:31
Еми постоянно е зает и ми е неудобно да го занимавам ,щото в сравнение с другите му пациентки аз съм китка...

WaterLilly
05-02-2010, 08:57
Не съм лекар и не ща да звуча като някоя баба, но все пак: купи си бял равнец и си прави чай от него по няколко пъти на ден (2-3). На майка ми гинеколожка й го е препоръчвала, когато е имала силно кръвотечение. Билка е, така че не знам как би могло да ти навреди и не вярвам да стане.
Но със сигурност най-добре е да звъннеш на лекаря ти. Удобно, неудобно, става въпрос за здравето ти. Да не е спирало от две седмици не е шега работа. Ще отдели все 5 минутки да ти каже какво да правиш по телефона.

alkoxolizmo_0
05-02-2010, 13:41
Има ли някакъв определен начин по който се пие?Anyway почва да ми свършва малко по малко :І

WaterLilly
05-02-2010, 16:24
Ми не, вари се като нормален чай. Аз не знаех как се прави, защото съм си правила чай само в микровълновата и с торбичка. :D То е в пакетче, когато заври водата на котлона слагаш в нея щипка от него (ти сама ще видиш колко точно се слага) и махаш чайника от котлона, като го захлупваш. Така трябва да седи известно време (не помня колко, 5-10 минути сигурно). Между другото, няма гаден вкус, със захар даже става.
П.С. И задължително кажи на лекаря ти, че ти е идвало, когато все пак отидеш на преглед. Знаеш ли дали не е страничен ефект или нещо подобно. :?

alkoxolizmo_0
05-02-2010, 18:33
Еми попринцип последния път ми каза че е едновременно от хапчетата и от времето ама тва беше Януари и кръвта беше кафява ,а сега си е червена както попринцип си е ... незнам .Иначе благодаря за инфото относно чая,даже утре след даскало ще мина да го взема :) :) :)

batkodoki
05-02-2010, 21:30
Значи... ще почна от по-далеч.Имам киста на десния яйчник.преди 3 месеца беше 8 см.но след лечение с лекарства сега е около 1-2 см.Лекува ме д-р. Христамян (един от най-добрите) и ми изписа противозачатъчни Ясмин .Та проблемът е че отново ми идва за втори път в месеца имайки в предвид че не е онази кафява кръв ,а ярко червена и вече около 2 седмици ми теече.С нетърпение чакам да ми свърши та да ида на ехограф евентуално.Въпросът ми е дали някой е попадал в такава ситуация преди и има ли смисъл да се притеснявам?Лекаря ми е далеч ,а нямам доверие на тези в моя град, и не знам какво да правя. Даже и Оргаметрил,който е за спиране и т.н. не мога пия. :( Та ако има някой който се е справял с това течение 2 пъти в месеца моля да сподели ,че вече ми иде да си отрежа яйчниците!Благодаря предварително! :oops:

преди рекламите: ВЪЗРАСТ Моме, възраст?!

dirtyyy
05-03-2010, 08:54
Ясмин са хормони,нормално да ти разбричкат цикъла.

alkoxolizmo_0
05-04-2010, 11:06
Значи... ще почна от по-далеч.Имам киста на десния яйчник.преди 3 месеца беше 8 см.но след лечение с лекарства сега е около 1-2 см.Лекува ме д-р. Христамян (един от най-добрите) и ми изписа противозачатъчни Ясмин .Та проблемът е че отново ми идва за втори път в месеца имайки в предвид че не е онази кафява кръв ,а ярко червена и вече около 2 седмици ми теече.С нетърпение чакам да ми свърши та да ида на ехограф евентуално.Въпросът ми е дали някой е попадал в такава ситуация преди и има ли смисъл да се притеснявам?Лекаря ми е далеч ,а нямам доверие на тези в моя град, и не знам какво да правя. Даже и Оргаметрил,който е за спиране и т.н. не мога пия. :( Та ако има някой който се е справял с това течение 2 пъти в месеца моля да сподели ,че вече ми иде да си отрежа яйчниците!Благодаря предварително! :oops:

преди рекламите: ВЪЗРАСТ Моме, възраст?!

Какво значение има на колко съм?

L0ST
05-04-2010, 12:12
Значи... ще почна от по-далеч.Имам киста на десния яйчник.преди 3 месеца беше 8 см.но след лечение с лекарства сега е около 1-2 см.Лекува ме д-р. Христамян (един от най-добрите) и ми изписа противозачатъчни Ясмин .Та проблемът е че отново ми идва за втори път в месеца имайки в предвид че не е онази кафява кръв ,а ярко червена и вече около 2 седмици ми теече.С нетърпение чакам да ми свърши та да ида на ехограф евентуално.Въпросът ми е дали някой е попадал в такава ситуация преди и има ли смисъл да се притеснявам?Лекаря ми е далеч ,а нямам доверие на тези в моя град, и не знам какво да правя. Даже и Оргаметрил,който е за спиране и т.н. не мога пия. :( Та ако има някой който се е справял с това течение 2 пъти в месеца моля да сподели ,че вече ми иде да си отрежа яйчниците!Благодаря предварително! :oops:

преди рекламите: ВЪЗРАСТ Моме, възраст?!

Какво значение има на колко съм?


Случайно да си забелязвала, че има доктори, които специализират по детските болести? Според теб това се прави за допълнителна титла или? Има разлика дали си на 40 или на 14, така че под-добре кажи на колко си ако искаш някакъв адекватен отговор, а и наистина batkodoki е човекът от тука, който може да тидаде адекватен отговор.

alkoxolizmo_0
05-04-2010, 14:35
еми ок на 17 съм...
съжалявам ,но съм нова във форума и не знам кой е сериозен и кой не,но щом е компетентен няма проблем :)

shell
05-04-2010, 20:43
Еми постоянно е зает и ми е неудобно да го занимавам ,щото в сравнение с другите му пациентки аз съм китка...
абе как може да говориш така!все пак става въпрос за твоето собствено здраве,момичее!Колкото са другите пациенти,толков а си и ти!Няма значение ккави са проблемите на другите пациенти-ти имаш толкова право на лекарския му съвет,колкото и другите!

alkoxolizmo_0
05-05-2010, 19:11
така или иначе ще ходя при него след една седмица и тогава ще го питам :?