PDA

View Full Version : last.fm проблем?



SpunkRansom
05-01-2010, 15:16
Здравейте.Надявам се да има хора ,които използват ласт фм.
Имам проблем с него.Преди 5 месеца започнах да го използвам и наскоро спря да ми показва песните в сайта.Не знам защо се случва така.Помощ?

December
05-01-2010, 17:15
Абе и на мене ми се получава д/г същото :( Някои песни ми се вписват,че ги слушам,други не се вписват...
А и защо когато си направих друга регистрация,пак ми записва песните които слушам в старата страница?

П.П. Олеле не мога да повярвам,че и ти се казваш Памела,има регистрация в ласт.фм,имаш проблеми с записването на песните в страницата си,слушаш д/г същите неща като мене.Да нямам раздвоение на личноста :-o

w0sh
05-01-2010, 17:26
Като си влезете у Униампа и дадете Инфо на някоя песен, трява да виите името и изпълнителя написани.

Ако ги няма, не и отчита в ласт.фм

Yobs1912
05-01-2010, 17:40
Или е информацията на песента или просто си излез от ластфм-а/програмата/ и от акаунта в сайта и влез пак. :)

SpunkRansom
05-01-2010, 18:01
това с отчитането го знам ,че трябва да се оправи името на изпълнителя ,но въпроса е ,че преди 1 песен ми се е отчитала ,а след време не.Така е и със всички останали песни от окоо 2 седмици насам.Дори и нова рег си направих пак същото.

ArrowsOfDeath
05-01-2010, 22:01
Като си правите нови регистрации, не забравяйте да си сменяте информацията в клиента. Иначе и на мен се е случвало да не отчита, но само временно, след което се оправя само.

Mooo6no
05-03-2010, 10:13
Понякога е добре да се преинсталира програмката и всичко се оправя. А и трябва да се има, че last-fm-ът забавя уинамна 3-4 пъти и го кара да блокира. Затова може да се ползва Foobar, много по-проста и неизискваща програмка. :)

brokeninside13
05-03-2010, 11:24
И аз иам проблем с него :-x До преди няколко месеца си ми показваше песничките дето слушам (с AIMP2 съм), а сега вече не... Кво ли не опитвах :-x

BrainlessROCKBABY
05-03-2010, 17:36
преинсталирай плъгин-а?

indiekaths
05-08-2010, 21:39
ако не ви показва песните в сайта, отворете ласт.фм програмата, дайте Help>Diagnostics и на новия прозорец ще ви излязат всички песни, които програмата ги е отчела, ама примерно щото сте нямали нет и не ги е пратила към сайта. давате reconnect и трябва да се оправи. xx