PDA

View Full Version : Мънии $



3lItA
05-01-2010, 17:56
Ся-я-я,навих са да си купа една преса обаче ми тряат още 20 кинта.Помолих доста фр ми услужат обаче те не,няма от каде да земат. (еб**хти бедните маина,ама за маникиур имат нали) та мисълта ми е как да сабера.Ще ми трябват за другата сряда да си я зема.Аз съм събрала 20 и ми тря'ат още 20.

nIkEnCeTy_bE
05-01-2010, 18:02
Първо се научи как да пишеш, вече те разбрах откъде си дори. Пуу :? Второ хората не са длъжни да ти дават пари, всеки път като ти скимне, че ти трябва нещо. Искам преса, сега я искам. Неможе така. На живот и смърт ли е, че трябва сряда да си я купиш? Ако ти трябва за специален случай, помоли от някой. Ти така ако им говориш на хората, както тука - успех с разбирането. Събирай си от джобните, помоли ваще, или някоя баба, дядо.

darrie
05-01-2010, 19:09
Първо се научи как да пишеш, вече те разбрах откъде си дори. Пуу :? Второ хората не са длъжни да ти дават пари, всеки път като ти скимне, че ти трябва нещо. Искам преса, сега я искам. Неможе така. На живот и смърт ли е, че трябва сряда да си я купиш? Ако ти трябва за специален случай, помоли от някой. Ти така ако им говориш на хората, както тука - успех с разбирането. Събирай си от джобните, помоли ваще, или някоя баба, дядо.

съгласна ..
пуу възпитание, че чудо. :?
и аз не бих ти дала кинти, майна, ако са за една преса ... майна .. :lol:
не се сдържах просто .. 8-)

3lItA
05-01-2010, 19:14
Написах го за много кратко време защото закаснявах.Иначе тя идва в сряда пресата.Просто съм изгубила другите 20 лева.Просто от много време си мисля да си купя преса. :) Това е.

nIkEnCeTy_bE
05-01-2010, 19:24
Еми и аз си мисля, ама ще изчакам когато мога. Мисля, че не е болка за умиране спокойно. Когато можеш тогава, сега може да няма възможност никой да ти даде. А така го казваш, все едно пресата е хляб и идва в някое забутано село един път в месеца. :?

3lItA
05-01-2010, 19:26
Окей!

SmilezZz
05-06-2010, 10:02
Събирай си джобните или помоли дядо,баба,майка,баща и т.н.. :?

Elenichkaa
05-06-2010, 12:26
потърси пари не за преса ами за някоя книга примерно или още по-добре уроци поБЕЛ