PDA

View Full Version : Обезкосмяване с епилатор



DevilWish
05-01-2010, 18:06
Здравейте.
Преди си бръснах краката, защото е по-бързо, по-лесно и безболезнено.Обаче след бръснене много ме сърбят целите крака и се прави на рани, все пак съм момиче и не е красиво като съм с рокля да се виждат одрасканите ми крака.
За това пак се върнах на епилатор преди като го правих всички косъмчета се махаха и чак след седмица пак го правех.Сега след 2-3 дни отново има косъмчета и най-лошото е, че не се махат всички?
Някакви идеи?!Всичко правя както преди съм го правила..

Biskfitka
05-01-2010, 19:13
Това е,защото си ги бръснала ;) Като ги махнеш още няколко пъти пак ще започнат да излизат по-бавно :)

Ewok
05-02-2010, 07:24
аз ти предлагам да отидеш 2-3 пъти на кола маска и после да си продължиш с епилатора :)

titinkaa
05-02-2010, 08:54
Това е,защото си ги бръснала ;) Като ги махнеш още няколко пъти пак ще започнат да излизат по-бавно :)
+ :)
+2

DevilWish
05-02-2010, 09:07
Момичета повече от месец съм с епилатор.Смятам, че трябва да се е нормализирало до сега? :С

sunshine955
05-02-2010, 11:26
най-добре отиди няколко пъти на козметик да ти ги махне .. пък после с епилатора.. ще ти оредеят мн и ще станат по-тънички :)

DevilWish
05-02-2010, 11:50
Ще трябва да потърся по интернет къде се предлага тази услуга.Тука в Белгия не е много популярен метод.Никой от хората, които познавам ,не го правят.Даже не знам къде се прави ,къде има студия .Ще трябва да се търси :) Мерси все пак.

POLLINA
05-02-2010, 11:53
^ сериозно ли :shock:
нямате козметиции?

DevilWish
05-02-2010, 14:41
Не са като в България на всеки ъгъл. Студия за красота колко искаш, за нокти, за коса, но никъде не съм прочела никога за кола маска ;) Който го прави сам го прави най-често.Ама наистина от всичките хора ,с които съм говорила на тая тема, никой не ги маха така.

Biskfitka
05-02-2010, 15:11
Не са като в България на всеки ъгъл. Студия за красота колко искаш, за нокти, за коса, но никъде не съм прочела никога за кола маска ;) Който го прави сам го прави най-често.Ама наистина от всичките хора ,с които съм говорила на тая тема, никой не ги маха така. Не може ли да си купиш кола маска или ленти и сама да си ги махнеш.То на краката е най-лесно сама :) Аз правя огромната грешка зимата да ги махам със самобръсначка,а лятото с епилатор и аз го имам тоя проблем.... :o

DevilWish
05-02-2010, 15:25
Ами и аз така направих зимата с бръсначката . .Еми да май ще трябва в къщи да си го направя.Защото ако все пак намеря козметик 100% ще ми излезе толкова скъпо, че ще предпочитам да ги бръсна всеки ден ако трябва от колкото да дам толкова пари.

mimsssssss
05-02-2010, 16:26
Ами и аз така направих зимата с бръсначката . .Еми да май ще трябва в къщи да си го направя.Защото ако все пак намеря козметик 100% ще ми излезе толкова скъпо, че ще предпочитам да ги бръсна всеки ден ако трябва от колкото да дам толкова пари.
точно. В Гърция за триъгълника само е 120евро, а цялото е 200евро, кво да говоря. Иначе краката беше 50евро.
И там има доста малко жени/момичета които ползват кола маска.

Иначе както предложиха най - лесно е да си правиш сама, или някоя приятелка. Кажи на някой познат да ти прати от бг...