PDA

View Full Version : Ленти за епилация |момче|



neznaen
05-01-2010, 19:26
Искам да си епилирам космите по гърдите и корема до сега съм ги махал с машинка за постригване, но ми омръзна :( Кажете кои ленти са най добри (Veet, Strep или др.) не искам да ходя на козметик искам сам да си ги махна :D а за болката няма проблем със всичко се свиква а и колко болки съм преживял че това ли няма :D :-D И ако има някой момче което е пробвало да каже. Мерси предварително.

KumchoValcho
05-01-2010, 19:28
Стреп

pomo6tplz
05-01-2010, 20:04
коит има нема пари на козметчичка които нима мозе да пробва мед и ниакои стар чершаф работи

Shadowsogirl
05-01-2010, 20:26
Кога изпостяхте толкова, че и с хрната почнахте да се гаврите..

pomo6tplz
05-01-2010, 20:28
коит има нема пари на козметчичка които нима мозе да пробва мед и ниакои стар чершаф работи
И ще ми обясниш ли как медът ще залепне така,че да отскубне космите?!
16-18лв е една опаковка вийт,айде да не се излагаме... :?

та ти пробвала ли си че да ме съдиш мене?ама я!не тъ срам
апък този виит са големи селени един пък бвех пишеше 20 ленти а вътре биаха 10 (предстаяш ли си) требваше да ходия да се оплаквам на касиерката а тя зе да вика ние не сме виновни или нешто подподобно простачка с простачките....

затоваче внимаваите за какво си похарчвате продукти

psych0
05-01-2010, 20:44
Veet :)

P.S: pomo6tplz не тЪ е срам да пишеш така неграмотно :lol:

neznaen
05-01-2010, 20:46
Не ми е проблем за 20лв и 40лв да са :P но пък да ползвам меда за това не мерси... ако беше казала някаква смоля от някакво дърво тогава ДА ! но иначе ми звучи малко смешно не че невъзможно! Знаете ли че меда е много твърд но когато се разтопи на водна баня става течен след това му трябва доста време чакане докато стане толкова твърд за да измъкне косъмчетата.

neznaen
05-01-2010, 20:48
има ли значение какъв цтят са :D че някъде четох че има различни цветове но не знам разликата :d :-o