PDA

View Full Version : ВЯРНО ЛИ Е?



maksimal
05-01-2010, 20:32
Кажете си мнението вярно ли е ?

http://www.vbox7.com/play:9cb4b55f :)

ShtrudeL
05-01-2010, 20:38
Не. Дори и да е вярно...хората са си написали и отдолу...
После ще те болят зъбите..аз дори само като ям и след тва долните предни ...не че ме болят,но като ям нещо друго и е отвратително...все едно нещо те прорязва буу :>

maksimal
05-01-2010, 20:41
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

alex4et0y
05-01-2010, 20:43
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

В днешно време и въздуха, който дишаме е вреден. :wink:

Rounder
05-01-2010, 20:45
Ами аз по принцип съм голям фен на лимоните и за 1 седмица изяждам по 2-3 кг. лимони...и да ви кажа,имам чувство че зъбите ми се избелиха,не карам никой да пробва,нито аз съм го правил нарочно,просто го забелязах :-D

nana26
05-01-2010, 21:39
тоя "трик" руши емайла , както и содата или процедурата при зъболекар .. почти всички неща за избелване са много вредни за зъбите ни ... аз лично не бих рискувала че да не стане това --> 8-) :lol:

sunshine1
05-02-2010, 08:28
аз дадох 30 лв за пудра и нищо не стана ... :(
мисля тва да го пробвам..

Neopitom3na
05-02-2010, 08:49
а на каква цена е тая пудра за зъби

capricious
05-02-2010, 09:20
^ 2 лв :)

KumchoValcho
05-02-2010, 09:32
Че избелва, избелва, вярно е

Но ще си съсипеш зъбите. :)

Веднъж седях 10 минути с резънче лимон на зъбите.. после имах чувството, че ми се ронят направо, бяха загубили всякакъв блясък, ужас
Да не говорим, че не можех да пия вода спокойно, защото болеше.
Е оправиха ми се, ама не си струва :)

mire7y
05-02-2010, 09:46
Ако искаш бели зъби иди на зъболекар! :o Не разбирам как може да има хора, които са готови на всякакви експерименти със себе си! #-o

PinkFloydSound
05-02-2010, 09:53
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

В днешно време и въздуха, който дишаме е вреден. :wink:
Затова дай да се цапотим с всяко лайно, което ни падне?! Бахти тъпото мнение.

AlesandeR
05-02-2010, 10:40
мне определено не :razz:

boomboom
05-02-2010, 10:55
Всичко, с което се опитваш да си избелиш зъбите е вредно, дори процедурите при стоматолог.
Всички пасти и глупости за избелване са вредни, безполезни и са единствено с комерсиална цел.
С каквото и да успееш да си избелиш зъбите ефекта ще е краткотраен. Иначе и аз бях много навита, но зъболекарката ме отряза. :D
Просто си мий зъбите редовно и си ги пази.

alex4et0y
05-02-2010, 11:13
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

В днешно време и въздуха, който дишаме е вреден. :wink:
Затова дай да се цапотим с всяко лайно, което ни падне?! Бахти тъпото мнение.

Явно още има хора, които си мислят, че живеят "здравословно"... :lol:

PinkFloydSound
05-02-2010, 11:17
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

В днешно време и въздуха, който дишаме е вреден. :wink:
Затова дай да се цапотим с всяко лайно, което ни падне?! Бахти тъпото мнение.

Явно още има хора, които си мислят, че живеят "здравословно"... :lol:
Ти си много тъпа, бе. :shock: Никой не си мисли, че живее здравословно, ОПИТВАМ се да ти обясня, че вадиш баси тъпите заучени фразички, дето не стават дори да си ги принтирам и да си избърша гъза с тях.

alex4et0y
05-02-2010, 11:49
Има ефект,но мисля,че е вредно.Купи си пудра за зъби-безвредна е и ефектът се вижда веднага... :)

Да, четох за една пудра за зъби.. но имаше коментари, че тя изтънявала емайла .. всмисъл - избелва но е вредна..

В днешно време и въздуха, който дишаме е вреден. :wink:
Затова дай да се цапотим с всяко лайно, което ни падне?! Бахти тъпото мнение.

Явно още има хора, които си мислят, че живеят "здравословно"... :lol:
Ти си много тъпа, бе. :shock: Никой не си мисли, че живее здравословно, ОПИТВАМ се да ти обясня, че вадиш баси тъпите заучени фразички, дето не стават дори да си ги принтирам и да си избърша гъза с тях.

Ако наистина си по-умна не би трябвало да ти правят впечатление моите "тъпи заучени фразички" .

tonie__
05-02-2010, 12:18
момиче е

Inn0cenCe
05-02-2010, 15:05
Да, наистина избелва зъбите, но много вреди на емайла. Майка ми и баща ми са зъботехници и винаги са ми казвали, че всичко за избелване за зъби всъщност премахва на-горният (тънък) слой на зъба - дефакто, част от емайла. После зъбите стават чувствителни и доста боли при хранене, така че помисли преди на се подложиш на каквото и да е :) .

Inn0cenCe
05-02-2010, 15:08
Всичко, с което се опитваш да си избелиш зъбите е вредно, дори процедурите при стоматолог.
Всички пасти и глупости за избелване са вредни, безполезни и са единствено с комерсиална цел.
С каквото и да успееш да си избелиш зъбите ефекта ще е краткотраен. Иначе и аз бях много навита, но зъболекарката ме отряза. :D
Просто си мий зъбите редовно и си ги пази.

Между другото съм чувала, че колата и всички такива цветни газирани (и негазирани) напити и сокове, също много оцветявали. Аз отдавна си карам само на вода, защото ми писна да се тровя с тези боклуци, но хората около мен хич не са на тва мнение :lol: .

maksimal
05-02-2010, 15:35
Да, наистина избелва зъбите, но много вреди на емайла. Майка ми и баща ми са зъботехници и винаги са ми казвали, че всичко за избелване за зъби всъщност премахва на-горният (тънък) слой на зъба - дефакто, част от емайла. После зъбите стават чувствителни и доста боли при хранене, така че помисли преди на се подложиш на каквото и да е :) .

Ами аз в момента използвам избелваща паста за зъби Blendamed 3D white - това значи че ми вреди????

tonie__
05-02-2010, 15:38
абе хора реално погледнато много неща,които ползваме са вредни-пастите за зъби,козметичните продукти,дори някои храни-не сме умряли,нали?било супер вредно да си избелваш зъбите по какъвто и да било начин,ставали чувствителни-ползвам пасти за избелване от много време-ефект има и като питах зъболекарката ми дали ми има нещо на зъбите и на емайла най-вече,тя каза,че вс е наред.Кажете сега,че тя е некадърна ;)

Inn0cenCe
05-02-2010, 16:21
Да, наистина избелва зъбите, но много вреди на емайла. Майка ми и баща ми са зъботехници и винаги са ми казвали, че всичко за избелване за зъби всъщност премахва на-горният (тънък) слой на зъба - дефакто, част от емайла. После зъбите стават чувствителни и доста боли при хранене, така че помисли преди на се подложиш на каквото и да е :) .

Ами аз в момента използвам избелваща паста за зъби Blendamed 3D white - това значи че ми вреди????

Да, вредно е. Но е най-добрият възможен начин за избелване на зъби ;) .