PDA

View Full Version : Кое е правилно?!?



oburkanotomomi4e
05-01-2010, 21:43
Здравейте,аз съм на 15 години имам си приятел но нищо не изпитвам към него,сякаш искам да съм свободна.Но от друга страна някой път се нуждая от него.Имам още един обожател който го харесвам и не знам какво да права,искам да изляза със него.Същевременно мисля че търся във обожателя си това което гаджето ми няма, като повече ласки да кажем, еротика.Не знам какво да права обожателя ме кани постоянно на срещи и не знам.Аз вече гаждето ми не го виждам никак често сякош сме си приятели само че се целуваме и айде..Гаджето ми каза че не го бэрка със кой излизам.Искам човек който наистина е еритичен колкото мен и перверзен,не знам кое е правилното помогнете ми .Благодаря предварително

SemperFidelis
05-01-2010, 21:48
Абсолютно нищо не разбрах освен, че ти не знаеш какво искаш да кажеш.

bobito_th
05-01-2010, 21:50
Не изпитваш нищо към него, харесваш друг и все пак се натискаш да стоиш при него. Слагай края, останете си приятели ии..да т`ва е :P

oburkanotomomi4e
05-01-2010, 21:56
Емм нз какво да направя,какво да кажа за да го отрежа по лек начин искам да сме си приятели........а гадно е че на моята възраст много ми се иска само да се натискам и това е

bobito_th
05-01-2010, 22:02
емии нормално хормоните те перат здравата ;д няма начин да го отрежеш леко. Просто му кажи, че трябва да скъсате, защото нещата не вървят или най-добре му кажи каква е ситуацията.. няма смисъл да увърташ

onestar
05-01-2010, 22:05
а гадно е че на моята възраст много ми се иска само да се натискам и това е
Тц, тц :?

Ходи се натискай тогава, к'во чакаш? Майната му на приятеля ти, той пък иска само да те изчука и т'ва е.

oburkanotomomi4e
05-01-2010, 22:09
а гадно е че на моята възраст много ми се иска само да се натискам и това е
Тц, тц :?

Ходи се натискай тогава, к'во чакаш? Майната му на приятеля ти, той пък иска само да те изчука и т'ва е.
От де си ситурна че иска само да ме изчука???Май усещам злоба във въздуха :D :D :D смешна работа
Аз просто споделям тука хормоните си,и какво да направа общо зето за да да не стане фал некаф ;]

valdesbg
05-01-2010, 22:26
^Бе той фала вече е станал. така че каквото и да направиш е все тая. Във всички случаи губиш и двамата.

Не ми се обяснява защо, просто приеми че е така.

Що се нахвърли на девойчето (onestar) така не знам. Обожателя ти иска секс и това е. То се усеща, кога някоя девойка иска да мачка чаршафите с теб. И безплатен обяд никой не отказва.

Пък с гаджето ти(лично мнение че вие сте просто познати, които се целуват отвременавреме) отношенията си няма как да ги запазиш. Защото изобщо не сте ги имали.

Стига се навива с тая любов. Повече от очевидно е че искаш да си успокоиш съвестта или каквото е там с нея. А реално искаш закачки + креватни чудеса. Кажи си го така, няма да те изядем.

Такива работи :)

oburkanotomomi4e
05-01-2010, 22:46
^Бе той фала вече е станал. така че каквото и да направиш е все тая. Във всички случаи губиш и двамата.

Не ми се обяснява защо, просто приеми че е така.

Що се нахвърли на девойчето (onestar) така не знам. Обожателя ти иска секс и това е. То се усеща, кога някоя девойка иска да мачка чаршафите с теб. И безплатен обяд никой не отказва.

Пък с гаджето ти(лично мнение че вие сте просто познати, които се целуват отвременавреме) отношенията си няма как да ги запазиш. Защото изобщо не сте ги имали.

Стига се навива с тая любов. Повече от очевидно е че искаш да си успокоиш съвестта или каквото е там с нея. А реално искаш закачки + креватни чудеса. Кажи си го така, няма да те изядем.

Такива работи :)
Имаш право да ти кажа.Като се замисля е така наистина.Но гадното е че искам да съм свободна не да ме държи изкъсо,и да получавам това което ми се иска от човека внимание

valdesbg
05-01-2010, 22:51
Ми пускай голямата ножица в действие тогава, отивай да се кефиш с онзи другия и така. После с някой друг, после с трети.. схвана идеята :)

Смях и закачки да има. Сачмата ще те удари по някое време, след няколко години.

ReachlessGirl
05-02-2010, 06:17
пхаха .. искала да бъде еротичен ... :razz: :razz: :razz:
Еми к'во можеш да направиш .. като всяка една малка *...* зарязваш сегашния, тръгваш с другия ии гледай само да не пуснеш скоро тема "той ме из*ука и ме заеба" .. :?

Lyubeto
05-02-2010, 07:31
По - добре си остани сама и се натискай с момчета от време на време . Това искаш , пък и поне да не нараняваш излишно момчетата , които евентуално ще изпитат нещо повече към теб.
Иначе не виждам нищо лошо в това един мъж да бъде еротичен , понякога перверзен, дори мръсник ако щеш...Аз харесвам тези неща в приятеля ми .

vikipf
05-02-2010, 07:38
Късай го оня и излизай с "еротичния" пичага. На тия години няма смисъл да си губиш времето с някой, с когото не искаш да бъдеш. Момчета - бол. Внимание все може да получаваш, важното е, ако си с някой наистина да искаш да си с него. : )

onestar
05-02-2010, 08:49
Няма злоба, има възмущение.


Ми пускай голямата ножица в действие тогава, отивай да се кефиш с онзи другия и така. После с някой друг, после с трети.. схвана идеята :)

Мхм, така или иначе искаш това, действай.

Valento
05-02-2010, 08:51
Късай сегашния и тръгни с "обожателя" си...не е необходимо да лъжеш "гаджето" си че го обичаш и дрън дрън .. колкото по-рано толкова по-добре! :)