PDA

View Full Version : НЕ правете като мен ! ( колко съм била наивна/глупава )



ivana0895
05-01-2010, 22:23
Прочетох една тема за момиче което ходи с женен мъж и реших да напиша темата.. дори да помогне само на една пак е добре.
Явно младите сме адски наивни, малките също. Преди година се влюбих в мъж ( чак сега осъзнавам и се питам какво съм търсила и очаквала от човек с 10 години по-голям от мен ) .. Той беше типичен плейбой, а аз мацката която се мъкне с 5-6 кифли, той обичаше билярд и футбол, а аз грим и токчета.. нямахме нищо общо, всичко започна с влизането ми в едно кафе ( бях се зарекла, че в това кафе никога няма да стъпя, просто защото се познавах със собственика и нямах голямо желание да го виждам), нооо един късно есенен ден една приятелка ме набута там.. още когато влезнах пред мен стоеше симпатичен мъж, който буквално ме изпи с очи, аз хлапачката взех, че го харесах. На следващият ден се видяхме отново същият час в същото кафе ( по мои проучвани като питах бармана който ми е познат той не е идвал до сега и едва ли не и той е започнал да идва заради мен). Той ме повика на неговата маса, а аз се направих на недостъпна и не отидох. Следващите няколко дни ме гледаше,гледаше и глеееедаше.. обожавах погледа му, толкова беше.. не мога да намеря точна дума за да го опиша, а и честно сама пред себе си не мога да го определя ..Запознахме се .. начинът по който стисна ръката ми, погледът му, начинат по който изрече името си и повтори моето.. по всичко личеше, че не е момче, а МЪЖ с главно М ! Първоначално след като се прибрах преосмислих нещата и реших, че не бива повече да ходя там, че не бива да го виждам, че е прекалено голям, че е нередно.. Може би точно за това буквално се пристрастих към ходенето в това кафе.. обичах да поглеждам часовника и когато видя, че е 19:00 да знам че той идва заради мен. Оказа се, че е футболист... нищо против тях, вярно малко са глупави, но това не го видях при него, дали защото бях заслепена и всяка негова дума звучеше, като лирична музика за моите уши или защото не сме си говорили толкова задълбочено - не знам, но наистина не ми направи такова впечатление. Точно обратното-харесваше ми да ми отваря вратата когато влизам в кафето, да ми целува ръката и да се държи като джентълмен пред приятелките ми.. Почти неусетно минаваха седмица след седмица.. един ден ме попитаха за номера му и аз осъзах, че го нямам а при нашите взаимоотношения би било редно все пак да го имам, същата вечер го повиках и му поисках телефона, той кратко и ясно ми каза не телефонния си номер, а номера на стаята му в хотела, където да го намеря. Аз естествено не отидох, наистина го харесвах, но все още не си бях изгубила акъла чак толкова . В последствие се изпуснах пред майка ми за него.. проведохме приятелски разговор. Няколко вечери по-късо тя беше на коледен банкет на една фирма, там е бил и спонсора на отбора, с когото тя е приятел. Той е човека, който казва кой си заминава и кой остава в отбора. Така де естествено майка ми е и няма как да не се загрижи за 14 годишното си момиче .. говорила е с въпростният спонсор и .. изгониха *********** от отбора. Преживях го адски тежко цяла седмица ,когато започна коледната ваканция бях като труп- основно лежах.. бях като пияна, не знаех къде се намирам, безднадежно с последни сили вярвах, че сънувам.. две приятелки са ми идвали на "свиждане", а аз дори не помня. Не ставах от леглото единствената ми храна беше течен шоколад 1 кг който изядох в някакво супер депресирано състояние още първият ден. Качих около 4-5кг за първите дни.. после следваше Коледа и Нова година тогава качих още .. от слабото момиче се превърнах в дебелана с 10 излишни кг. Започнах отчаяно да търся номера му, питах и разпитвах на ляво и на дясно за него.. негови съотборници вместо да ми помогнат или да ме утешат започнаха да ме свалят.. тоест те започнаха да свалят момичето от снимките в импулс и фейсбук, това вече не бях аз ( когато сега се гледам ен мога да се позная). Един ден негов съотборник ми каза "аз съм по-хубав от него, а той даже е женен" след хиляди въпросителни ми обясниха, че господинът е женен, а жена му е бременна в 8 месец, даже и снимка ми пратиха от сватбата .. Отново същата депресия, този път обаче продлжи няколко месеца.. Един ден той ме намери в скайп, започна да ми обяснява, че не бил женен и че само ме лъжели, че снимката била колаж и била правена на фотошоп и все такива нелепи истории... уж започнахме връзка от разтояние с надеждата той да се върне в моя град.. докато един ден по телефона вместо той вдигна жена, не коя да е, а жена му.... отново бях адски депресирана вече ми се беше насъбрало много.. на връх 3-ти март аз бях вдигнала 40 градуса температура от нерви или и аз не знам от какво .. един ден не ядох .. после дните станаха 2 .. 3 .. седмица.. две и така до днес, днес съм 40кг.. от балерината с перфектното тяло сега се превърнах в скелет.. свалила съм 20 и няколко кг за 2 месеца.. сега нашите се притесняват сериозно за мен, започнаха да ме хранят с кисело мляко и мед за да имам сили ( 2-та месеца карах на 1 литър кафе дневно и много вода, но кафето престана вече да ми дава същата енергия, като преди )... вече не съм същата.. през това време стана модерен фейсбук-а.. и аз бях и съм редовна, но забравих за регистрацията си в импулс.. един ден ми скимна да влезна и д си го разгледам.. гледах снимките и не се виждах-това не бях аз, това беше влюбено до уши момиче...това беше хлапачка без мозък, това беше просто поредната на един футболист. Сега вече осъзнавам всичко, разгадах всяка негова лъжа, осъзнах как си е играел с мен..как за малко не ми провали живота-бях на косъм от анорексия заради един мъж. НЕ не си заслужава и се заклевам НЯМА повече да правя така, НЯМА, няма да плача за мъж, няма да му позволя да си играе с мен и да ме използва, НЯМА !

Моля ви не правете моята грешка, не се съсипвайте за човек на който му е през.. за вас! Не приемайте присърце всеки негов жест ( загледайте се колко добре е заучен повтарян многократно на други преди вас ) ..
Все пак му благодаря за това, че ме промени .. промени ме коренно, вече не съм влюбчива и знам че няма пак да простя и да оставя някой да си играе с мен! Пожелавам му само тъпкано да му се връща, за мен и за всички като мен с които е постъпил така ( разказаха ми как е имал график и е ходел в различни кафета в различен час при различни, но също толкова наивни като мен ) ..
за период от 9-10 месеца се промених толкова много .. остарях макар и само на 15 .. дори смея да твърдя, че помъдрях, поучих се от грешката си и вече не ме боли за всеки, не ме интересува, че някой ме харесва, а аз него не и че ще го нараня.. аз станах като него .. използвам ги и не ми пука за тях...

valdesbg
05-01-2010, 22:29
Бла чаршафче.

Поредната бозава тийн историйка с разтеглени до неузнаваемост локуми.

Абе деца - кога ще се научите да правите сбит преразказ? :-o

нищо в тийн света не е толкова сериозно че да се нуждае от повече от 5-6 изречения за да го обясниш.

А ако наистина е толкова сериозно то тогава не е за форум, а за съответните органи.

Капиш?

w0sh
05-01-2010, 22:30
Който ми рзюмира получава едни безплатен офтопик пост.

ShtrudeL
05-01-2010, 22:38
...Ти си болна бе... :> Кой ти е виновен,че приемаш всичко толкова сериозно...леле какви филми,шоколади,кила,депрес и и т.н. Даже не сте ходили официално? Поне никъде не го споменаваш... :>






w0sh... :>

15 годишно дете става "жертва" на женен МЪЖ със съпруга бременна в 8 месец...действието се развива в кафе...мъжа ходи там само заради авторката,прави й какви ли не комплименти,очарова я с мили жестове...кавалерски и тя се филмира и влюбва в него :> След като разбира това...че той е женен се депресира,яде шоколад и надебелява с 10 кг :> Даже не споменава дали са ходили...

filmimilmi
05-01-2010, 22:38
И аз се опитах да прочета, но минах 1/4 и се отегчих безкрайно. Това е форум, а не дневник.

w0sh
05-01-2010, 22:40
Съвета ми е да отслабнеш. тея 10 кг със сигурност не си ги качила откъм мозък (акъл).

няма такова нещо като тийнейджърския филм.

valdesbg
05-01-2010, 22:41
Тя не ще да влиза в някакво кафе, няква нейна приятелка я набутала там. Нашия господинчо я изпил с поглед. Той бил кавалер а тя хлътнала. Казала на майка си, оказало с че той е футболист. Майка и познава треньора на отбора и хоп - нашия изгонен. Оказва се че е женен и жена му бременна.

Авторката реве и се тръшка, на смъртно легло е вече, той я намира в скайп и почват скайп любов. Един ден нашта му звъни по телефона и вдига жена му.

И нали се сещаш от тук нататък. Рев, депресия, сълзи, анорексия, чудеса и загадки.

П.П. Разликата им е 10 години, тя е на 14.

w0sh
05-01-2010, 22:43
Тоя мозък поне за баланс им служи, ако не за друго.

valdesbg
05-01-2010, 22:45
Баласт да не ги отвее вятъра. За друго не го ползват мозъка.

Иначе филма е страшен, трагедията - пълна :)

Rebus
05-01-2010, 22:46
Мда ..поучете се от много преживялото 14 год момиченце :grin: :D

g0ssip
05-01-2010, 22:51
Ох мамо! Това цяла турска драма бе :o

KpucmuHa
05-01-2010, 22:53
Иначе филма е страшен, трагедията - пълна :)

Behemoth
05-02-2010, 03:42
Прекалено дълго! Поне в това отношение може да си сигурна, че няма да правим като теб. :lol:

GregoryHouse
05-02-2010, 04:42
E поста ти е пълен със доста излишна информация, но хубавото е, че поне започваш да мислиш...или поне се опитваш...останалото кифладжийска работа.

Priceless
05-02-2010, 06:33
Ти не си добре.

Nakadah
05-02-2010, 06:35
какво съм търсила и очаквала от човек с 10 години по-голям от мен

Добър въпрос!

Lyubeto
05-02-2010, 07:23
А , бе на 14 -15 години е . Какво очаквате?
Иначе човека си е пуснал куката пък която се хване. Аз не виждам нищо фрапиращо в случая освен ,че ти си щяла да умреш за едното чудо. Интересно ми е след време как ще гледаш на тази случка.

tanch3t093
05-02-2010, 08:52
Тя не ще да влиза в някакво кафе, няква нейна приятелка я набутала там. Нашия господинчо я изпил с поглед. Той бил кавалер а тя хлътнала. Казала на майка си, оказало с че той е футболист. Майка и познава треньора на отбора и хоп - нашия изгонен. Оказва се че е женен и жена му бременна.

Авторката реве и се тръшка, на смъртно легло е вече, той я намира в скайп и почват скайп любов. Един ден нашта му звъни по телефона и вдига жена му.

И нали се сещаш от тук нататък. Рев, депресия, сълзи, анорексия, чудеса и загадки.

П.П. Разликата им е 10 години, тя е на 14.

Хахах евалата мерси за резюмето :P

onestar
05-02-2010, 10:19
Може да си научила нещо, но урока не е пълен.
Oстарях макар и само на 15 .. дори смея да твърдя, че помъдрях, поучих се от грешката си и вече не ме боли за всеки, не ме интересува, че някой ме харесва, а аз него не и че ще го нараня.. аз станах като него .. използвам ги и не ми пука за тях...
Факта, че си се превърнала в безчувствета кучка го доказва. :)

miminka__94
05-02-2010, 10:30
само на мен ли историята ми се струва супер НЕреална :?
за 4-5 дни ти качваш 10 кг :-o woww дори ако ядеш през 30 мин. пица и тостери пак няма да ги качиш за толкова малко време . . . все пак организма ти ще ги отхвърля . . . нататък изведнъж губиш 20 кг за 2 месеца защото пиеш само кафе и вода- е тва е най-голямата лъжа дето съм чувала момиче ти 1 седмица ако караш само на кафе и вода ще се разболееш какво остава за 2 месеца :shock: ето ти и съвет : ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА !