PDA

View Full Version : Въпрос към женската част от форума.



KASAPA
05-02-2010, 06:20
Я да видим сега тука из тоя форум сяка да каже анално податлива ли е или не.Ако да сама ли се нави или пича и я е навил и защо прави анален секс,затова,че на нея и харесва,за разнообразието или заради момчето с което е!

Може да се намесват понякога и момчета!!!

tanch3t093
05-02-2010, 08:12
Не съм го правила, но приятеля ми иска да пробваме и на двамата ще ни е за първи път. Но някак си.. не ми се иска честно казано :?

Jessie
05-02-2010, 09:46
Не правя, защото не иска, защото и моя не иска, защото е гадно, гнусно и боли. Точка. ;-)

Sisi7u
05-02-2010, 14:30
гнусно е според мен .. :-o

aNkLegIrL
05-02-2010, 14:36
Гнусно е ако не си си изчилтила лайната от гъза,ако си си направила клизма е супер готино

c0ci
05-02-2010, 14:47
Ми аз още не съм събрала смелост :(

danituuuuu
05-02-2010, 14:47
spored menn e super gnusno...kakwo mu e na normalniq sex :o

aNkLegIrL
05-02-2010, 14:59
Гнусно е ако не си си изчилтила лайната от гъза,ако си си направила клизма е супер готино

wolfy86
05-02-2010, 15:01
Ми аз още не съм събрала смелост :(
Искаш ли да измислим нещо по въпроса :oops:

kremen4eto
05-02-2010, 15:13
1вия път го направих изцяло заради него ... жалко за мен :? През остатъка от връзката ни така и не повторихме, просто нямах желание, не ми хареса, не можа да ме предразположи и т.н.

Със сегашния го правим 5-6 пъти в месеца. Правя го с желание, но обикновено ми трябва малко подтикване. Знае как да ме накара да го поискам, което е много важно според мен. Алекс каза, че било яко свършването от анален .. а дано го усетя някой ден :D Имах един гаф ... еми аз си бях виновна, не знаех как да се почистя правилно .. след гафа се отказах за доста дълъг период .. сега не може нищо да ме откаже. Усещането да му позволявам такова нещо е велико ... да вижда, че в началото е трудно проникването и съм се шашнала и да се грижи да не се страхувам .. ахх .. пак на романтика ме изби .. и то от анално :D

Biskfitka
05-02-2010, 15:17
Не правя,защото все още нямам желание за това :D

MochaOnMyLips
05-02-2010, 21:20
Не правя, защото ми се вижда супер нехигиенично и леко гнусно. Освен това имам някаква параноя, че след това няма да мога да ходя до тоалетната като хората :D:D:D. Приятелят ми също не иска, и на него му се вижда гнусно. Да знам, почистване и така нататък, ама не искам и тва е. Може би някой ден...

Devil69
05-03-2010, 07:53
По-яко нещо от аналния секс няма,поне за мен.Правил съм го с много и различни партньорки и си е супер.Обикновено ситуацията е такава-не искам ,ще боли али бали и след първия път вече сами си го слагат отзад и се кефат като за световно...Имах едно гадже преди години,което и дума не даваше да става за анален секс-е една вечер я накарах и след това като ми се качи отгоре и даййй-се едно цял живот само в гъза се е ебала.Виждал съм и какъв е ефекта от аналния оргазъм при момиче ,така че момичета не се плашете-ако партньора ви е нежен и внимателен,удоволствието е страхотно.А относно гафовете-никога досега не се е случвало момичето да се изпусне,а съм убеден че никоя от тяхне си е правила клизма.Малко лубрикант и сичко си е ток и жица. :-P