PDA

View Full Version : Win 7 - Проблем с Internet Explorer



GirlfromHell
05-02-2010, 08:17
Проблема е следния:

- влизам някъде през експлорера и когато започна да отварям страници в нов таб и след няколко минути експлорера забива и ми пише ,че флаш плеъра спрял да работи.Махнах го,сложих пак и пак същата работа.Има ли оправия тая работа?!

Valento
05-02-2010, 09:32
РЕстарт на машината след като си инсталирал нов плеър!

RadioMan
05-02-2010, 09:35
И аз имах същия проблем отначало инсталирах си новата версия на плеъра и си върви чудесно имаи търпение на новата версия на експлорера която щее много по добра от мозила и опера и другите боклуци

SolusChristus
05-02-2010, 09:58
:lol: :lol: :lol:

skuck
05-02-2010, 14:19
Решението е :
Теглиш google chrome и инсталираш.

doomkillerr
05-02-2010, 16:27
...имаи търпение на новата версия на експлорера която щее много по добра от мозила и опера и другите боклуци

А дано, ама надали...?!?! :lol:

dPa3HuTeJl
05-02-2010, 17:23
...имаи търпение на новата версия на експлорера която щее много по добра от мозила и опера и другите боклуци

А дано, ама надали...?!?! :lol: Хаха,да бе за тва само можем да си мечтаем .. :lol: :lol:

daliteen
05-02-2010, 17:31
... имаи търпение на новата версия на експлорера която щее много по добра от мозила и опера и другите боклуци
Хахахахаха
Какъв виц. Това ако стане аз ще се откажа да пиша в тоя форум вече. Обещавам Ви! :D :D :D

RadioMan
05-02-2010, 20:15
Ako сте си направили труда да прочетете за новата версия какво ще съдържа а вместо това ръсите глупости ама хайде да видим дали ще спреш да пишеш в форума ако се окаже вярно нека да излезе първо първата бета версия на екплорера и тогава ще си говорим кой е прав и крив :lol:

doomkillerr
05-02-2010, 20:29
Ako сте си направили труда да прочетете за новата версия какво ще съдържа а вместо това ръсите глупости ама хайде да видим дали ще спреш да пишеш в форума ако се окаже вярно нека да излезе първо първата бета версия на екплорера и тогава ще си говорим кой е прав и крив :lol:

Ами като излезе тогава ще преценяваме става ли или не, защото така информация какво ще съдържа не ми върши никаква работа! :)

П.С. - От сега си представям хубавото бъдеще, как преминавам към добрия стар Internet Explorer 9-та версия... ех мечти... :smt006

RadioMan
05-03-2010, 06:51
Нека да излезе финала и тогава може да обсъждаме в моята тема която направих специално за екплорера .