PDA

View Full Version : Подарък за годишнина!



sunshinee12
05-02-2010, 09:04
Здравейте! С приятелят ми правим 1 година на 15 и искам да ви попитам знаете ли къде в София мога да купя две сърцича (по възможност сребърни) и на неговото да пише моето име а на моето да пише неговото? :P Търсех в Google ама всичко е по доставки а на мене ми се иска да ги видя на място и да прецена. :-)

valdesbg
05-02-2010, 09:08
Ми предвид че ще е изработка по поръчка - няма как да ги видиш ПРЕДИ да ги поръчаш. Щото никъде няма да пазят мостра с твоето и неговото име, ако решиш случайно да отидеш да си харсаш.

Виж модела на снимката в сйата на фирмата как изглежда и си направи сметката.

Имаш предвид нещо от сорта на ония сърчица дето се разчупваха и половината надпис от "Best Friends Forever оставаше на едната част а другата на другата, нали?

Sisi7u
05-02-2010, 09:26
отиди при бижутер и питай дали правят такива неща ... 8)

sunshinee12
05-02-2010, 18:28
Ми предвид че ще е изработка по поръчка - няма как да ги видиш ПРЕДИ да ги поръчаш. Щото никъде няма да пазят мостра с твоето и неговото име, ако решиш случайно да отидеш да си харсаш.

Виж модела на снимката в сйата на фирмата как изглежда и си направи сметката.

Имаш предвид нещо от сорта на ония сърчица дето се разчупваха и половината надпис от "Best Friends Forever оставаше на едната част а другата на другата, нали?

точно за това не искам да е по поръчка.Иначе да за тези като Best Friends Forever и знам че от тях продават в бижутериите но за тези който може да има име по избор не знам дави ще има :(

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 18:34
Отиди в някой магазин за сребро, разпитай къде можеш да намериш и изобщо дали можеш но съм на 100 % сигурна, че можеш да получиш сърчицата само и единствено по поръчка по простата причина, че едва ли ще намериш някъде сърце, на което да пише точно твоето име или неговото.Почти невъзможно е.Избери си Самото сърце и шрифта, с който искаш да е написано и другото лесно.А и няма да ти излезе много пари, гравирането на букви е евтино, мисля че по 2 лева на буква или нещо подобно, навсякъде е различно, но около тази сума варират цените. :)

3oPuTy
05-02-2010, 18:49
И къде точно мислиш,че ще си закачи той това сърчице?! :-o
На ланеца,където то дори няма да се забелязва или мислиш и някоя женствена верижка да му подариш и да го накараш да я носи?! :?
По-добре му подари гривна с гравирано твоето име,или пръстен (отново гравиран),или някоя по-масивна плочка,но сърчицето е прекалено женствено :?
Е разбира се,винаги може да го сложи в портфейла си ама ...

sunshinee12
05-02-2010, 19:05
И къде точно мислиш,че ще си закачи той това сърчице?! :-o
На ланеца,където то дори няма да се забелязва или мислиш и някоя женствена верижка да му подариш и да го накараш да я носи?! :?
По-добре му подари гривна с гравирано твоето име,или пръстен (отново гравиран),или някоя по-масивна плочка,но сърчицето е прекалено женствено :?
Е разбира се,винаги може да го сложи в портфейла си ама ...


Това със гривната ми допадна като идея :grin: . Случайно да знаеш къде правят такива гривни и горе долу колко струват? :) :-)

sunshinee12
05-02-2010, 19:07
И къде точно мислиш,че ще си закачи той това сърчице?! :-o
На ланеца,където то дори няма да се забелязва или мислиш и някоя женствена верижка да му подариш и да го накараш да я носи?! :?
По-добре му подари гривна с гравирано твоето име,или пръстен (отново гравиран),или някоя по-масивна плочка,но сърчицето е прекалено женствено :?
Е разбира се,винаги може да го сложи в портфейла си ама ...


Това със гривната ми допадна като идея :grin: . Случайно да знаеш къде правят такива гривни и горе долу колко струват? :) :-)

А пък като де замислих и пръстена не е лоша идея :-D

vesito13
05-02-2010, 19:14
И е толкова важно да има и вашите имена ли? Е извинявай, ама сигурно може да се сетите от кой е този подарък. По-важно е самата символика, отколкото някакво име и точно как ще е гравирано. Ако толкова държиш на гравирането не наблягай на това за показност, понякога не е хубаво да се прекалява и нещо малко и семпло би било красиво. Да и от тези сърчицата, които се разделят за момче е такава глупост, че няма на къде. Това аз няма да го нося, камо ли момче :?

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 19:15
Пръстена според мен не е добра идея.Лично мен не ме кефи момче с пръстен. :?

alex4et0y
05-02-2010, 19:36
Пръстена според мен не е добра идея.Лично мен не ме кефи момче с пръстен. :?

me 2.
Подари му нещо пак с твоето име, но да може да си го закачи на монитора, да си го сложи на нощното шкафче или нещо от сорта. Според мен не е присъщо за момче да носи такива неща. Лично мое мнение! :)