PDA

View Full Version : gdtfhytj



Sme6ni4koo
05-02-2010, 10:42
Zatvaram q

Metal
05-02-2010, 10:47
Има и мн. правилно постъпваш.

АЗ самия съм нещо като теб но със няколко разлики:

1. момче съм
2. по голям съм
3. излизането със родителите ми се случва рядко. :)

stoteen4o
05-02-2010, 10:53
Споко. Няма за какво да се притесняваш. Просто общувай повече. Недей да се затваряш в себе си. :) А за гаджетата - има време! Живей си живота...

AutomatiC
05-02-2010, 10:53
"не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? " :lol:

Аз ще чакам към 26/30 си година 8-) .

Metal
05-02-2010, 10:56
"не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? " :lol:

Аз ще чакам към 26/30 си година 8-) .
:shock: не сте във крак със модата! Ся е модерно да сте на по 15 бременни

shmurkam
05-02-2010, 10:56
Ами...първо:странно, че си отличничка с такава грамотност. Второ:всеки сам си избира с кого да излиза и т.н. Аз лично не обичам да стоя у дома, знам, че съм леко прекалено буйна за момиче, ама не мога да си представя да излизам с майка ми на пазар. Няма нищо лошо, всеки сам с предпочитанията си. Аз също имам само отлични оценки, по-голяма съм от теб, в училище не се мотая много с момичетата, защото не са ми приятни, но си излизам с приятели. Това че си неотлъчно до задника на майка си не е много хубаво, защото трябва да се научиш вече да си по-самостоятелна. Няма лошо да си имаш приятел и дори да се закачаш с някое момче, в никакъв случай не е задължително да се стига до бременност (wtf?!)
Всичко зависи от това, как приемаш нещата, но да, добре е да не си надута и да се мислиш за много голяма,защото обезателно не си.
Това с играта...ами...аз получих последната си кукла на 13, но честно казано, никога не съм си играла особено много с такива неща, по-скоро си ги събирах за красота. Да ти кажа, не познавам някой, който е играл нещо по-различно от баскетбол и футбол на твоята възраст. Не знам, моята среда е била такава само с момчета, ама все пак...?!
Съветът ми към теб е:запази си детското в себе си и не върши глупости, но се опитай и все пак малко да порастнеш и да си самостоятелна.

nikityyyy
05-02-2010, 10:58
има и аз съм същата като теб,но съм на 14 и имам приятел

AutomatiC
05-02-2010, 11:02
"не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? " :lol:

Аз ще чакам към 26/30 си година 8-) .
:shock: не сте във крак със модата! Ся е модерно да сте на по 15 бременни

предпочитам да не съм в крак с модата тогава. :D пък и вече отдавна минах 15.

Slave4You
05-02-2010, 11:06
Ами...първо:странно, че си отличничка с такава грамотност. Второ:всеки сам си избира с кого да излиза и т.н. Аз лично не обичам да стоя у дома, знам, че съм леко прекалено буйна за момиче, ама не мога да си представя да излизам с майка ми на пазар. Няма нищо лошо, всеки сам с предпочитанията си. Аз също имам само отлични оценки, по-голяма съм от теб, в училище не се мотая много с момичетата, защото не са ми приятни, но си излизам с приятели. Това че си неотлъчно до задника на майка си не е много хубаво, защото трябва да се научиш вече да си по-самостоятелна. Няма лошо да си имаш приятел и дори да се закачаш с някое момче, в никакъв случай не е задължително да се стига до бременност (wtf?!)
Всичко зависи от това, как приемаш нещата, но да, добре е да не си надута и да се мислиш за много голяма,защото обезателно не си.
Това с играта...ами...аз получих последната си кукла на 13, но честно казано, никога не съм си играла особено много с такива неща, по-скоро си ги събирах за красота. Да ти кажа, не познавам някой, който е играл нещо по-различно от баскетбол и футбол на твоята възраст. Не знам, моята среда е била такава само с момчета, ама все пак...?!
Съветът ми към теб е:запази си детското в себе си и не върши глупости, но се опитай и все пак малко да порастнеш и да си самостоятелна.

Съгласна съм с всяка думичка! :) Добре е,че гледаш себе си, но не се успокоявай с това, че не си бременна :D и все пак гледай малко от малко да порастнеш.. бъди по самостоятелна примерно, виждай се с повече хора и за предпочитане като викаш някой навън не казвай "Айде да си играем".. не си на 9. Кажи айде да се разходим примерно ддз.. Но всички си е твое решение

Priceless
05-02-2010, 11:08
Ама и вие сте едни ... иначе като има тема за момиче на 12/13 първата ви реакция е остроумен коментар от типа : "Аз на твоята възраст си играх с кукли още, тя за момчета тръгнала да ми мисли.."

onestar
05-02-2010, 11:13
Догодина няма да има и помен от теб. 8-)

vagarious
05-02-2010, 11:46
И аз мисля, че като цяло постъпваш добре.Хубаво е, че си по-различна от днешната младеж, но това не е повод да се затваряш в себе си, и да казваш на приятелите си: "Хайде да играем" :-o Също е хубаво да излизаш с майка си насам-натам - да, и аз го правя, но за да си споделям далеч по-големи тревоги, които мисля, че ти нямаш, тъй като си по-малка.Намирам приятел в нейно лице и съм по-добре така.Наистина, научи се да бъдеш по-самостоятелна,малко по-разкрепостена и свободна...

3motion
05-02-2010, 12:07
Обичам мама и излизам с нея навън до пазара и такива неща .. тя ми е най добрата приятелка..
И аз съм така :) Иначе не съм като теб, но подкрепям начина ти на мислене .. Евала за поведението ти.. :) А другите не ги слушай, като искат да забременяват на по 12 - 13 години.. :)

sladur4etyYy
05-02-2010, 12:41
Догодина няма да има и помен от теб. 8-)

и аз така си помислих, като прочетох темата. айде, да не е баш догодина, аз й давам максимум 2 години 8-)

авторке, мааалко прекаляваш според мен. все пак, да нямаш никакви приятелки и да не излизаш не е добре. ще те отхвърлят и определено ще се чувстваш гадно. не, няма нужда да забременяваш, за да си имаш компания. просто бъди по- общителна. абе, няма смисъл да ти говоря сега, ти ще видиш с времето как в действителност стоят нещата.

sweetpunk
05-02-2010, 12:53
Значи моят пробел е такъв. Скоро навърших 13 и от година и нещо не съм излизала навън с фр. Аз съм отличничка и съм примерно дете не върша глупости нямам двойки нямам гадже и такива неща. Имах само 2 фр но те се размомяха и сега ходят по гаджета и като им кажа айде да си играем те ми викат ти луда ли си .. Обичам мама и излизам с нея навън до пазара и такива неща .. тя ми е най добрата приятелка.. а всички ми викат мамино детенце.. има ли някой като мен .. в училище ходя с едно момиче което също е като мен няма гадже и не се прави на мн голяма ... смятате ли че съм нормална аз да защото не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? мс предварително
Значи аз може би не съм най - добрия съветник точно в твоя случай тъй като не излизам с родителите си никаде от много време, даже вече не помня от кога! По - голямата част, да не кажа и 90% от обкръжението ми са момчета. Пия бира в градинките, слушам силна музика и съм пристрастена към това да имам проблеми със закона и да се бунтувам и въпреки всичко успеха ми не е подал под 5.50 така, че това дали ще си по кафета или затворена в къщи не винаги е фактор за успеха. По - голяма съм от теб с 4 години, но за тези 4 години много неща са се променили. Когато моя набор бяхме на 13 играехме на народна, ластик и т.н., а сега на по 13 знаят всички кръчми в града. Мился, че не е нужно да се съобразяваш със съученичките и връсничките си и да си дете докато пожелаеш, докато се почувстваш готова да порастнеш, защото ако някой друг реши вместо теб кога да порастнеш 1во се чувстваш ограбена, 2ро цял живот имаш чувството, че си изпуснал нещо и нещо ти липсва. Дано съм помогнала :-)

lilincituuuu
05-02-2010, 12:58
приятелка на сестра ми .. същото, не излизаше изобщо, само учеше и ся кво?! Изобщо няма приятели, не се е влюбвала никога, не се е целувала, не е правила секс, а е на 27 ако искаш да станеш и ти така продължавай. Според мен трябва да се намира време за всичко. Не е нормално да си си забучила носа в уроците и нищо друго да не съществува за теб. Мда, прави са, мамино детенце, време е вече да се отдалечиш малко от вашите и да си намериш приятели, с които да се забавляваш. Момиче, осъзнай се, пропиляваш си младежките години, така ще съжеляваш после. :? Помисли си много хубаво, това ли искаш?!

kypo
05-02-2010, 14:36
сега така говориш, ама до 1 година ще седнеш на хуя на някой батко 8-)

sladur4e93
05-02-2010, 14:52
suglasna sum s sladur4etyYy .... :wink:

Трябва да общуваш повече с хората.Навярно не си единственото момиче с такъв проблем.Откъсни се малко от ваще,излизай повече ,забавлявай се.Това е единствения шанс да премахнеш мнението за себе си -че си мамино детенце и да си намериш приятели!Доколкото за майка ти...няма нищо по-хубаво от това да си приятелка с нея...аз с майка ми имaм много силна връзка и винаги ме е подкрепяла за всичко ,за което съм и много благодарна!! :grin: ;-)

onestar
05-02-2010, 14:52
kypo, чета ти постовете и все повече се убеждавам, че в главата ти не същестува нещо различно от въртящата се думичка "секс". 8-)

alex4et0y
05-02-2010, 16:09
И аз мисля, че като цяло постъпваш добре.Хубаво е, че си по-различна от днешната младеж, но това не е повод да се затваряш в себе си, и да казваш на приятелите си: "Хайде да играем" :-o Също е хубаво да излизаш с майка си насам-натам - да, и аз го правя, но за да си споделям далеч по-големи тревоги, които мисля, че ти нямаш, тъй като си по-малка.Намирам приятел в нейно лице и съм по-добре така.Наистина, научи се да бъдеш по-самостоятелна,малко по-разкрепостена и свободна...

Напълно съм съгласна!

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 18:31
kypo, чета ти постовете и все повече се убеждавам, че в главата ти не същестува нещо различно от въртящата се думичка "секс". 8-)


Може би е така, но е напълно прав.Попринцип повечето примерни момиченца в един момент стават един вид курвички.Съжелявам да го кажа, но е точно така.В един момент им писва всичко това, цялото това учене, всики подигварвки, порастват и вече им се излиза навън, задушават се сами в къщи и самата мисъл, че нямат приятел на когото да споделят, а единственият човек към когото могат да се обърнат е "мама" и започват да се държат страшно разкрепостено и да се правят на такива каквито всъщност не са.И да не е след година, може и след две да е, но съм на 90 % сигурна, че това, което е описал куро по горе ще се случи.Дано да греша, но . . :)

MaLkaTa_LaDy
05-02-2010, 18:41
Това, което приятелите ти правят е в едната крайност. Това което ти правиш е в другата. Златната среда!!!

Sme6ni4koo
05-04-2010, 07:54
kypo, чета ти постовете и все повече се убеждавам, че в главата ти не същестува нещо различно от въртящата се думичка "секс". 8-)


Може би е така, но е напълно прав.Попринцип повечето примерни момиченца в един момент стават един вид курвички.Съжелявам да го кажа, но е точно така.В един момент им писва всичко това, цялото това учене, всики подигварвки, порастват и вече им се излиза навън, задушават се сами в къщи и самата мисъл, че нямат приятел на когото да споделят, а единственият човек към когото могат да се обърнат е "мама" и започват да се държат страшно разкрепостено и да се правят на такива каквито всъщност не са.И да не е след година, може и след две да е, но съм на 90 % сигурна, че това, което е описал куро по горе ще се случи.Дано да греша, но . . :)


Няма да се случи и да искам да го направя мама ще ме спре ,а не ми пука толкова от подигравките нали си имам мама ... по добре тако от колко да слушам моя клас как си говори кой как му е било при 1 път .. Смятам че на времето е било хубаво че са се пазили девствени до сватбата --

vagarious
05-04-2010, 08:01
kypo, чета ти постовете и все повече се убеждавам, че в главата ти не същестува нещо различно от въртящата се думичка "секс". 8-)


Може би е така, но е напълно прав.Попринцип повечето примерни момиченца в един момент стават един вид курвички.Съжелявам да го кажа, но е точно така.В един момент им писва всичко това, цялото това учене, всики подигварвки, порастват и вече им се излиза навън, задушават се сами в къщи и самата мисъл, че нямат приятел на когото да споделят, а единственият човек към когото могат да се обърнат е "мама" и започват да се държат страшно разкрепостено и да се правят на такива каквито всъщност не са.И да не е след година, може и след две да е, но съм на 90 % сигурна, че това, което е описал куро по горе ще се случи.Дано да греша, но . . :)


Няма да се случи и да искам да го направя мама ще ме спре ,а не ми пука толкова от подигравките нали си имам мама ... по добре тако от колко да слушам моя клас как си говори кой как му е било при 1 път .. Смятам че на времето е било хубаво че са се пазили девствени до сватбата --

Ти ако разчиташ на майка си вечно .. ехе .. то за тея неща миличка, разрешение не се иска.Направо ставаш поредното к*рве, именно защото родителите ти не са запознати ПОНЕ къде си, с кой си и най-вече к'во праиш.Т'ва са подробности де.Порастни забога...

Team
05-04-2010, 09:21
Ама и вие сте едни ... иначе като има тема за момиче на 12/13 първата ви реакция е остроумен коментар от типа : "Аз на твоята възраст си играх с кукли още, тя за момчета тръгнала да ми мисли.."


Сички казват така ама сички на тая възраст за това са си мислили :-D

PetrolHead
05-04-2010, 09:23
Точно тоя страх от съгрешението ша те бодне набързо отзад, некой животиняк ще те обкатери и ще ти хареса. Както казаха хората с опит над мене, дай му 1-2 години.

Има 2 пътя - вроговява ти се химена като мекица на 2 седмици и ставаш депресирана учителка по Литература, която нежелана и отхвърлена, си ръга маркери, в опит да пробие черупката и да си достави оргазъм, възбуждайки се от таланта на Вазов, или нормална чик, чиято 13-годишнина е мъгляв епизод от детството.

Сори. EВала пич, и аз не обичам учителки по литература.

BladeOfMySoul
05-04-2010, 09:55
както казаха по-горе, златната среда
и кво и четете лекции да пораства бе, на 13 е само, тя ако от сега започне да мисли като зрял човек ще се изолира още повече от връстниците си

djv
05-04-2010, 15:14
Sme6ni4koo от къде си ..питам сериозно ..напомняш ми за едно момиче :D ?

kristito3
05-04-2010, 16:25
Виж, Sme6ni4kooo, не се притеснявай изобщо за това! Аз много ти се радвам, че си останало добро момиче! Като ми казваш, че деца на по 11-12 мислят за секс и други неща просто не знам накъде са тръгнали нещата?! Изобщо да не ти пука, че някакви глупави момиченца са те изолирали! Да си гледат живота и да спят, с когото искат и да правят, каквото искат. Не си длъжна да излизаш с тях пък и какво ще научиш от тях... Най-много да те повлекат някъде и да се притесниш и то не само ти, а и майка ти. Добре това момиче не го ли пускат през деня за по малко? Например 1-2 часа през почивните дни? Пък и като излизаш с майка ти предполагам пак е нещо и ти е приятно. :) Ер все пак животът ти тепърва започва! Не се притеснявай! Няма да останеш самичка. Ще има да се запознаваш с мнооого хора и няма как да не срещнеш някой приятен човек! Просто наистина няма как!

DqVoLsKoJeLaNiE
05-04-2010, 16:30
Не се притеснявай за това,като не си полудяла по някое момче и имаш майка, която те разбира и е до теб, нямаш проблем.Не е задължително да имаш гадже, никой не е казал на "На 13 трябва да си с гадже, на 15 трябва да ти е първия секс, иначе умираш от скука, край, няма те".
Бъди себе си, не се преструвай,за да се впишеш в стадото,всеки е уникален и не трябва да се срамува от това, което е. :)

silvana95
05-04-2010, 19:05
спох и аз бях така ама сичко ще се промени повярвай ми , ще станеш като тях :)

aka6a_vamp
05-04-2010, 20:19
Абе вече на 13 според мен е нормално да стане по-самостоятелна,за да се развиваш нормално трябва да имаш и друга среда,освен семейната ... и тва,че ще чакаш за момчета и т.н. до 18-19 надали ще стане :D абе нз ама като цяло,на 13 си ...като момичетата в класа ти са курволеси,дружи си с момчетата ..или тва не е нормално за теб? :D Трябва да имаш приятели,тва твойто не е хубаво ...

Sme6ni4koo
05-05-2010, 05:44
Виж, Sme6ni4kooo, не се притеснявай изобщо за това! Аз много ти се радвам, че си останало добро момиче! Като ми казваш, че деца на по 11-12 мислят за секс и други неща просто не знам накъде са тръгнали нещата?! Изобщо да не ти пука, че някакви глупави момиченца са те изолирали! Да си гледат живота и да спят, с когото искат и да правят, каквото искат. Не си длъжна да излизаш с тях пък и какво ще научиш от тях... Най-много да те повлекат някъде и да се притесниш и то не само ти, а и майка ти. Добре това момиче не го ли пускат през деня за по малко? Например 1-2 часа през почивните дни? Пък и като излизаш с майка ти предполагам пак е нещо и ти е приятно. :) Ер все пак животът ти тепърва започва! Не се притеснявай! Няма да останеш самичка. Ще има да се запознаваш с мнооого хора и няма как да не срещнеш някой приятен човек! Просто наистина няма как!

Благдоаря ти много всъщност с това момиче излизааме но рядко защотото нея не я пускат а аз може да съм добра но ме пускат на всякъде защото ми имат доверие

Sme6ni4koo
05-05-2010, 05:56
Не се притеснявай за това,като не си полудяла по някое момче и имаш майка, която те разбира и е до теб, нямаш проблем.Не е задължително да имаш гадже, никой не е казал на "На 13 трябва да си с гадже, на 15 трябва да ти е първия секс, иначе умираш от скука, край, няма те".
Бъди себе си, не се преструвай,за да се впишеш в стадото,всеки е уникален и не трябва да се срамува от това, което е. :)
За тях на 15 вече е късно :D

HiM
05-05-2010, 06:03
Поведението ти е похвално, въпросът е - кога ще ти писне от монотонния живот, който водиш, и ще кажеш - майната му, живее ми се. Но като цяло не се влияй от връстничките си, намери си момичета с разбирания, подобни на твоите, не се затваряй в себе си, защото ще стане още по-лошо. Жалко, че момичетата от този тип са на изчезване. Успех!

MochaOnMyLips
05-05-2010, 07:24
Има много хора като теб, просто трябва да се огледаш и да ги намериш!
На 13 не е нормално да ходиш с десетокласници и да мислиш само за секс. Твоите съученички са сбъркани, не ти! Когато си умникът на класа, си поемаш последствията, особено ако средата, в която се намираш, не е добра. Предстои ти кандидатстване по мои сметки - постарай се да влезеш в хубаво и елитно училище и всичко ще се нареди. :)
Егати съвета дадох просто...

simi4ka
05-05-2010, 07:38
"не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? " :lol:

Аз ще чакам към 26/30 си година 8-) .
:shock: не сте във крак със модата! Ся е модерно да сте на по 15 бременни
Тва ме уби :razz: :D