PDA

View Full Version : Чувствам се мого странно



oooo
05-02-2010, 11:23
Здравейте.Реших да се обърка към вас за едно съветче.С едно момче ходиме почти месец.Аз съм 10 клас той е 11.Поканих го в нас,защото нямаше никой натискахем се яко и естественно искаше секс.Аз не му пуснах защото ме беше страх,че ще ме зареже.Не правихме секс мисля,че добре съм постъпила той ми каза,че няма да ме зареже,но не му вярвам.Какво да правя?Сега сигурно едва ли ще ми каже айде на кафе.90 процента съм сигурна,че ще иска пак в нас вместо в някоя градинка или т.нЧудя се ако го скъсам дали ще се опиат да ме задържи или ще ми каже майната ти...Хелп хора :(

ShtrudeL
05-02-2010, 11:30
ХАХАХАХАХАХАХХХ...

:>

ShtrudeL
05-02-2010, 11:32
Чудя се ако го скъсам дали ще се опиат да ме задържи или ще ми каже майната ти...Хелп хора :(

"Майната ти" ми се струва по удачно.

Priceless
05-02-2010, 11:32
Ясновидка.

vagarious
05-02-2010, 11:34
Дръж се до последно. 8-) 8-)

ShtrudeL
05-02-2010, 11:38
Поканих го в нас,защото нямаше никой натискахем се яко и естественно искаше секс.Аз не му пуснах защото ме беше страх,че ще ме зареже.

Защо ли ми се струва,че ти искаш да правите секс,но просто трябва да се направиш на недостъпна :> Като се страхуваш,че ще те зареже заради тва и така мислиш,защо изобщо си с тоя човек? :>

Behemoth
05-02-2010, 11:44
Момент да метна боб и ще ти кажа дали ще те зареже.

s3nsual
05-02-2010, 11:45
ама ти сериозно ли си 10 клас :shock: :shock:
по темата: съгласна съм с мнението на ShtrudeL , че няма смисъл да си с него , като му нямаш доверие

sladur4etyYy
05-02-2010, 12:31
като не си готова за секс, защо го каниш у вас, с ясното съзнание, че ще се ''натискате яко''? след якото натискане е нормално да поиска и секс. само си го подразнила. като не искаш секс за момента, няма да му даваш възможност да си го поиска, за да не се налага да му отказваш.
надявам се, не си му казала ''сега ще ме зарежеш лиии :(:( '' :Д

а между другото, теб какво всъщност те спира да му пуснеш?

onestar
05-02-2010, 14:17
^ Не иска да му пуска, защото мисли, че след това пичагата ще я отсвири.

Иначе правилно казаха, че няма смисъл да си с него след като имаш подобни мисли в главата.
Ако на този му е само до едното е*ане не чакай той да те зареже, а го направи ти. :wink:

oooo
05-02-2010, 19:17
като не си готова за секс, защо го каниш у вас, с ясното съзнание, че ще се ''натискате яко''? след якото натискане е нормално да поиска и секс. само си го подразнила. като не искаш секс за момента, няма да му даваш възможност да си го поиска, за да не се налага да му отказваш.
надявам се, не си му казала ''сега ще ме зарежеш лиии :(:( '' :Д

а между другото, теб какво всъщност те спира да му пуснеш?
Амии много неща ме спират.Страхувам се след това да не ме зареже.не искам един ден да ме види да улицата и да кже ето я тая с която спах едно време.Аз не съм ангел иска ми се,но е хубаво,че ме спират някой работи.И сега съм сигурна,че янма да иска да излезнеме на кафе а ще иска само да додйе пак в нас ....

sladur4etyYy
05-02-2010, 19:54
като не си готова за секс, защо го каниш у вас, с ясното съзнание, че ще се ''натискате яко''? след якото натискане е нормално да поиска и секс. само си го подразнила. като не искаш секс за момента, няма да му даваш възможност да си го поиска, за да не се налага да му отказваш.
надявам се, не си му казала ''сега ще ме зарежеш лиии :(:( '' :Д

а между другото, теб какво всъщност те спира да му пуснеш?
Амии много неща ме спират.Страхувам се след това да не ме зареже.не искам един ден да ме види да улицата и да кже ето я тая с която спах едно време.Аз не съм ангел иска ми се,но е хубаво,че ме спират някой работи.И сега съм сигурна,че янма да иска да излезнеме на кафе а ще иска само да додйе пак в нас ....

за да не говори така едно момче, преди да спиш с него, трябва да си спечелила уважението му. за др. път да знаеш- като няма да им пускаш, няма и да ги дразниш така.
като иска да идва пак, а ти не искаш, казваш, че ваще са там, примерно. тогава няма как да не излезете на кафе. а колкото повече време прекарваш с него, толкова повече ще се привърже. разбира се зависи си и от теб, и от самото момче, но това са дълги неща, няма как да се обяснят в 2-3 реда. успех все пак. ;]

valdesbg
05-02-2010, 20:28
Баси кифленската история :D

Я се осъзнай бе, не си слънце? Принцеса ли си, какво си?

Това самочувствие с какво го покриваш? С комплекси? Като си се хванала на хорото(връзка) ще играеш докрай(секс). Иначе стой на пейката. Аз ако съм.. да съм те зарязал 10 пъти досега.

Марш в манастир, после като те искат ще им отказваш колкото си искаш, че даже ще си в правото си.