PDA

View Full Version : колко ще имам за годината ???



pedromendes
05-02-2010, 11:24
искам да знам колко ще имам за годината по математика???

1 срок имах --3-- (алгебра)


2 срок може --2--(геометрия)


колко за годината като обща оценка може да имам??? :( :( :(

Sisito941
05-02-2010, 11:27
Най-вероятно ще останеш на изпит..аз така мисля.. :-o

ameli
05-02-2010, 11:27
зависи от учителката - ако е добра може да се смили ;дд

зависи и от теб - ако в последните часове участваш повече, може да ти остави и 3

ако си 7 клас не може да те остави на поправка, но ще ти влияе на бала..

сам си преценявай ;)

UnForgettableDream
05-02-2010, 11:27
Ами ако учителя/ката се смили, може да ти пише 3, но от друга страна след като втория срок си се отпуснал/а може и да те остави на изпит според мен.. Гледай да се подготвиш и да излезеш пожелание, докато има време поне 1-2 тройки да изкараш и да покажеш с нещо, че не искаш да останеш..

SmilezZz
05-02-2010, 11:42
Ами ако учителя/ката се смили, може да ти пише 3, но от друга страна след като втория срок си се отпуснал/а може и да те остави на изпит според мен.. Гледай да се подготвиш и да излезеш пожелание, докато има време поне 1-2 тройки да изкараш и да покажеш с нещо, че не искаш да останеш..+++
Иначе както каза ameli ако си 7 клас доста нисък бал ще имаш..Но най-добре е да се стегнеш,докато още има време

XxStupidMuffinxX
05-02-2010, 11:52
Ами ако учителя/ката се смили, може да ти пише 3, но от друга страна след като втория срок си се отпуснал/а може и да те остави на изпит според мен.. Гледай да се подготвиш и да излезеш пожелание, докато има време поне 1-2 тройки да изкараш и да покажеш с нещо, че не искаш да останеш..

s3nsual
05-02-2010, 11:54
Повечето учители биха написали 3ка , за да не оставят деца на поправителен . Но не винаги е така . Зависи от учителя и отношението му към теб.
Срокът още не е свършил , стегни се и се опитай да изкараш 3ка.
:)

Shadowsogirl
05-02-2010, 12:25
зависи от учителката - ако е добра може да се смили ;дд

зависи и от теб - ако в последните часове участваш повече, може да ти остави и 3

ако си 7 клас не може да те остави на поправка, но ще ти влияе на бала..

сам си преценявай ;)
Как ще не може да остави двойка, ако е седми клас.. Миналата година на едно момиче от съседния клас и оставиха двойка въпреки че беше седми.

3motion
05-02-2010, 12:35
зависи от учителката - ако е добра може да се смили ;дд

зависи и от теб - ако в последните часове участваш повече, може да ти остави и 3

ако си 7 клас не може да те остави на поправка, но ще ти влияе на бала..

сам си преценявай ;)

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 16:25
Еми зависи първо от учителката. Второ, ако математика ти е решаваш предмет - смисъл такъв специалността ти е свързана с математика и ти трябва предмета, ще трябва да се стегнеш, а и възможността на останеш на поправителен е голяма. Трето, ако на класното май месец или когаот ви е имаш 2 те оставя попринциш на 100%. Така, че имаш 1 месец, сядай си на гъза и учи, защото математиката е подводен камък.

ameli
05-02-2010, 17:06
зависи от учителката - ако е добра може да се смили ;дд

зависи и от теб - ако в последните часове участваш повече, може да ти остави и 3

ако си 7 клас не може да те остави на поправка, но ще ти влияе на бала..

сам си преценявай ;)
Как ще не може да остави двойка, ако е седми клас.. Миналата година на едно момиче от съседния клас и оставиха двойка въпреки че беше седми.

Не съм казала 2ка, а ПОПРАВКА. Има разлика ;)

Shadowsogirl
05-02-2010, 17:22
Е, как няма да може да го остави на поправка... Аз съм виждала хора дето са оставали.

ameli
05-02-2010, 17:35
Е, как няма да може да го остави на поправка... Аз съм виждала хора дето са оставали.

Няма смисъл, поне след 7ми клас. Отиваш в ново училище, пък и вече си показал знанията на външното оценяване и изпитите. :)

elito0o0o0
05-02-2010, 17:39
Ще имаш.. 2... шамара от баща ти , за дето не си учиш уроците. :D :D

ImmortalSportFreak
05-02-2010, 17:42
Човече бори се... имаш време до края на годината да си поправиш оценките.Научи си хубаво и помоли да те изпитат.Или се подготви добре за предстоящото контролно.. Поне за 4ка.. http://smileys.svatbata.org/set-01/232.gif :D

Unendlich
05-02-2010, 17:56
Човече бори се... имаш време до края на годината да си поправиш оценките.Научи си хубаво и помоли да те изпитат.Или се подготви добре за предстоящото контролно.. Поне за 4ка.. http://smileys.svatbata.org/set-01/232.gif :D



Бясни емотиконки вадиш, честно :lol: :lol:


По темата: Толкова ли не разбираш нищо или не искаш да разбереш ? Ако трябва отиди на няколко урока (ако имаш възможност), за да разбереш горе-долу нещо. Взимай участие в час, ако имаш някаква идея как да се реши нещо, пиши редовно домашни. Ако учителката ти не е някоя лоша и през лятото не желае да се занимава с теб - ще ти пише оценка по милост, ама ако е някоя гадна - не те чувствам просто ;>

sasheto0o
05-03-2010, 13:07
Съгласна съм с nIkEnCeTy_bE .. Зависи от учителката - ако е по-добра може и да ти остави 3,но по-добре си седми на гъза и помоли някои да ти обясни част от задачите,за да не се изложиш и на предстоящото класноо .. Късметт ..

Mar7i
05-03-2010, 14:06
Щом ще имаш двойка, независимо от тройката първия срок, оставаш на поправка. Така си мисля, но не съм 100% сигурна

Greennight
05-03-2010, 16:23
Ако си 7 клас според мен няма да те остави на поправка,ако ли не просто сядай до някой умен и гледай да участваш колкото можеш до края на годината,но после лятото си седни на дупето и почвай по 2 часа на ден задачи...Инче може да те нарочи и да не видиш бял ден докато си при тая госпожа :? Тая математика е верно голяма гадост :-x

silvana95
05-03-2010, 18:24
голяма преебавка 8-)

danibebi
05-03-2010, 19:35
Според мен ще те изпитва за 3 :? а иначе по математика и аз съм за 3,хем ще кандидатствам :lol:

justwondering
05-04-2010, 07:36
Повечето учители биха написали 3ка , за да не оставят деца на поправителен . Но не винаги е така . Зависи от учителя и отношението му към теб.
Срокът още не е свършил , стегни се и се опитай да изкараш 3ка.
:)

А и от отношението на ученика към учителя. Ако си говориш и се държиш гадно в часовете й, може и 2ка да ти пише.

pedromendes
05-04-2010, 08:07
аз за сега имам 2----троики
3,3,
ако на класната извадя 2 какжо ще стане ???

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 08:38
Пиши по-четливо бе, какви са тия тирета.. пфу.. Аз разбрах, че имаш 2 3ки и още 2 тройки и питаш дали ако на класното изкараш 2 ще останеш? Ако съм разбрала правилно, да ще те остави според мен, тъй като нямаш по висока оценка от 3, а и това е класно и от него се решава до някаква степен оценката ти.

А ако имаш 2 2ки и 2 тройки и изкараш 2ка - оставя те.

Infinity
05-04-2010, 12:05
Попринцип , когато втория срок оценката е по-ниска се пише тя за годината , но си зависи и от учителя.
Покажи му , че заслужаваш да ти пише по-високата оценка.

Lovelyxgirl
05-04-2010, 12:16
Най-вероятно ще оставаш на изпит!

Shadowsogirl
05-04-2010, 13:32
Е, как няма да може да го остави на поправка... Аз съм виждала хора дето са оставали.

Няма смисъл, поне след 7ми клас. Отиваш в ново училище, пък и вече си показал знанията на външното оценяване и изпитите. :)
Абе от може да няма смисъл, ама има чутели дето така закопават кандидатстването на учениците.. Миналата година посъщия наин оставиха на изпит едно момиче и не можа да кандидатства.

vesSynkaa
05-04-2010, 17:00
Как може да се оставиш да имаш 2 бе баси :? Ходи на частни уроци, ако трябва .. Ако е няква заядлива сигурно и лятото ще посещаваш у-щето ..

05763
05-04-2010, 17:50
Като старо куче ти казвам, че зависи от учителката ;)
>> Според мен минаваш ;) Защо таака си мисля ли ?

- Едва ли лятото ще и се занимава с теб да ти прави билети за поправителни изпити и да ти ги проверява .. план-конспект и т.н ..
Е ако си само ти заварящия ще е добре това за теб, но ако има и други си в капан xD
- В твоя случай е коректно да ти остави 3 ! Математиката еее сбор от алгебра и геометрия =>> 2те оценки се сборуват иии делят на 2
2,50 > 2 т.е минаваш, ноо има право и да те остави ...
понеже по правилник под 3.00 всичко е 2 xDD дори 2.99

Отношението към учителите е най-важното в училище, за да минеш !

elito0o0o0
05-04-2010, 17:59
Абе какво означава това - Зависи от учителката. Няма зависи от учителката. Човек трябва да си седне на задника и да учи , а не да чака някой да му подари 3-ка за годината. Учителя трябва да си върши работата. Какви са тези работи?! :-x Не може по цял ден да хайманосваш наляво и надясно.. дискотеки,кафенца-мафенца и да не си мръднеш и малкия пръст да научиш поне нещо малко. :-x И после викате: `Еми госпожо аз нищо не разбирам.` Как другите разбират. :x Малко ще ти е ако те остави на изпит. Крайно време е да се научите бе! :-x

Shadowsogirl
05-04-2010, 18:49
^
Съгласна съм.. Извинявайте, ама каква оценка е 2,50? Щом не си си мръднал пръста да научиш две-три определения, да се поинтересуваш малко, отиваш питаш, ако нямаш възможност за частни уроци, всеки учител един ден в седмицата има консултации и едва ли ще откаже да ти помогне.. Освен това, ако си седми клас, даже и да не те остави как за Бога ще го вземеш тоя изпит?

justwondering
05-04-2010, 19:06
ако последната ти оценка е 2, има право да ти пише 2 за срока дори ако преди това си имал само 6. Така че ако имаш 2 си сядай и изкарай някоя 3ка поне!

SeleneLeBoursier
05-09-2010, 12:38
Зависи от даскала.Може да се спазариш за три.
А иначе има пълното основание да те остави на поправки. :?

mimssss
05-11-2010, 18:47
зависи от учителката - ако е добра може да се смили ;дд

зависи и от теб - ако в последните часове участваш повече, може да ти остави и 3

ако си 7 клас не може да те остави на поправка, но ще ти влияе на бала..

сам си преценявай ;)

може да го остави .. какви са тея глупости че не може :( всеки учител е различен ;д .. помоли го/я да те изпита за да ти остави поне 3 .. аз съм 7ми клас и по химия госпожата каза че ще остави на поправка едно момче .. но сега го изпита за да искара поне 3 .. тъй че научи си и помоли да те изпитат поне за 3 :wink:

DieselBlood
05-11-2010, 18:59
Стегни се,бре човек.Ти ако си така в 7ми клас,като станеш колкото мен(10ти)кво ше праиш?Сядай си на гъза,решавай задачи,не изилизай по кафета и дискотеки и се готов.Трябва усърдие за тоя предмет.