PDA

View Full Version : Kaкво да направя?



robertdowney
05-02-2010, 12:26
Когато играя, гледам филм, рова из интернет на лаптопа си понякоготой изгасва изведнъж. Какво да правя? дали да си купя някаква подложка за лаптоп с охладител, защото ми казваха че или много бързо загрява или е замърсен с прах. Какво да правя? :-o

dPa3HuTeJl
05-02-2010, 13:35
Еми причините може да са много,най-добре иди някъде да ти го отворят и да видят,може захранването да си заминава..може да е и от видео картата , какъв ти е лаптопа?

robertdowney
05-02-2010, 14:00
HP Pavilion. Toй е нов, преди един месец го купих и невярвам да си отива захранването защото него оставям на батерия а е постоянно в тока. А за видео картата не знам.

Valento
05-02-2010, 14:05
Когато играя, гледам филм, рова из интернет на лаптопа си понякоготой изгасва изведнъж. Какво да правя? дали да си купя някаква подложка за лаптоп с охладител, защото ми казваха че или много бързо загрява или е замърсен с прах. Какво да правя? :-o

И моя бепе на ремонт защото гаснеше ... почистиха го и сега си работи екстра !От това е не е друго.

skuck
05-02-2010, 14:16
Отваряш го и го издухваш с компресор. Аз така почиствам моя.
Гледай да не запушваш вентилационните отвори защото най-често от там идват повредите при лаптопите. Добре ще е да си направиш някаква подложка от нещо твърдо (шперплат) за да можеш да я подлагаш когато го вземаш в скута ти.

dPa3HuTeJl
05-02-2010, 14:43
HP Pavilion. Toй е нов, преди един месец го купих и невярвам да си отива захранването защото него оставям на батерия а е постоянно в тока. А за видео картата не знам. Еми щом ти е от 1 месец. не вярвам да е замърсен .. освен ако не го носиш в някой обор :lol: Той сигурно още има гаранция,занеси го там от където по купи поне да ти кажат какъв е проблема !

doomkillerr
05-02-2010, 16:48
Еми щом ти е от 1 месец. не вярвам да е замърсен .. освен ако не го носиш в някой обор :lol: Той сигурно още има гаранция,занеси го там от където по купи поне да ти кажат какъв е проблема !

Абсолютно! Все пак е гаранционен и ако недай си боже някой компонент изгърми след време, няма да му признаят гаранцията, ако ти сам си го отворил - пък било то и само за почистване! :)