PDA

View Full Version : Ако може някакъв съвет..



neusnagz
05-02-2010, 12:30
Здравейте..
значи проблема ми е следният..
8ми клас сам в паралелка с .. НЕМСКИ ЕЗИК.. :( :( ...
първият срок имах 2 и вторият сигурно ще имам и този изпит в края на годината по смъртно няма да мога да го зема..сериозно просто по такъв начин не сам учил език и ми е лично на мен адски трудното..но затова пък във всъщото ми училище (31во) изгониха един ученик от английската паралелка.. за която кандидатствах първи ама не ме метнаха в нея...ии много искам да ме преместят в английската паралелка преди края на годината иначе няма да мога да завърша и или ще преповтарям 8ми клас заради немския или трябва да си диря друго даскало в околоностите..според вас как ще стане тази работа,ще успея ли да се преместя в английската ?..английски знам според мен поне адски добре..имам първи сертификат 2ро ниво на Cambridge..правил сам сякакви изпити и конкурски..роден сам попринцип в New York..но сам с бг гражданство заради родителите ми..моля ви споделете мнението си..

sunshinepp
05-02-2010, 12:59
Значи си от зайците на 31? .. При коя учител/ка си по немски?? :-o

Държиш приравнителен мисля.. за местене в английската паралелка

neusnagz
05-02-2010, 14:35
падам се от 8е с мениджмънт..при госпожа стоилва сам и всеки четвъртък имам и при господин цанов..няма да е проблема този приравнителен изпит за мен .. мое мнение де..но дали ще се съгласят да ме местят..

ameli
05-02-2010, 15:47
що си се записал/а в такава паралелка..? :-o (не се заяждам, информативно)

kris4ety14
05-02-2010, 16:27
Спасявай се в английската паралелка, докато е време :!: Поразпитай учителите си, не вярвам да не можеш да се преместиш.

petiam
05-02-2010, 17:03
Не знам дали можеш да се преместиш, ако има свободни места - попитай :)

ПП : Толкова ли е труден този немски език ? Аз сега съм 7 клас и се чуда другата година какъв 1ви език да пиша - немски или английски.

kris4ety14
05-02-2010, 17:15
Не знам дали можеш да се преместиш, ако има свободни места - попитай :)

ПП : Толкова ли е труден този немски език ? Аз сега съм 7 клас и се чуда другата година какъв 1ви език да пиша - немски или английски.

Немският не е труден, просто трябва да ти се падне готин учител и да имаш желание да се занимаваш. Когато бях на твоята възраст се уплаших от немския и не влязох в любимата ми география. Само да знаех, че ще ми се падне същата прекрасна жена, която ми е сега и е предавала и на брат ми, щях да съм на седмото небе.

Колкото до английския - разпространен е и ще ти е много полезен.

neusnagz
05-02-2010, 17:16
Еми незнам човек..смисъл за мене немския е просто мисия невъзможна в буквалния смисъл..просто ще питам утрее и ще се моля като куче на учителската съвест да ме метнат в инглиша..щото нямам желание да изоставам с 1 година в бъдещето си заради швабския му език..не съм от типа хора които умея да уча толкова работи наизуст..е поне за това пък предимно на есе-та ама и на други работи по БЕЛ имам само 6тици :grin:
после мога да ви пратя някое есе ама това е отделна тема..мерси все пак за отзивите айде дано имам късмет..ако не стане казвайте къде мога да се преместя :( ..

ivcheto0o
05-02-2010, 17:19
Пробваи с уроци,немския не е чак толкова гаден и труден.