PDA

View Full Version : Любовните филми ряпа да ядат...



ForzaFelipe
05-02-2010, 14:48
От 2 дни живея в някакъв филм...След като едно момиче,което много харесвах "преди",тя обаче тръгна с едно момче и аз забравих всичко или поне така си мисля,защото все ми казваха че още съм влюбен щото съм я гледал по различно,но отричах.Вчера тя скъса с това момче,дотук нищо интересно,но изведнъж...влизам си във фейсбука и си кликам на предизвикателство или истина и изведнъж ми се пада Истина-още обичаш ....(няма да спомена името но е нейното име) аз стоях шокиран и изпаднах в някакъв шок в който ме посъветваха да не го публикувам и цяла вечер се чуствах ужасно.Днес се поуправих но нещо ме накара да си изтегля още една истина или предизвикателство,ся ще кажете пак същото ама не още по зле Истина-отиди и кажи на (името й),колко много я обичаш.В този момент вече откачих тотално...Има някакъв заговор срещу мен просто...вече незнам какво да правя,повече фейс бук няма да ползвам това е ясно,но какво да правя с момичето :( :( :( казаха ми просто да се успокоя,но като се успокоя какво ще направя...незнам вмомента какво да правя да и кажа ли да си замълча ли просто незнам...Моля ви дайте ми серизни съвети не искам да ви чета глупости щото съм на крачка да се метна от аспаруховия...

На 17 съм тя е от моя клас...

Deyan
05-02-2010, 15:08
Бих ти казал да действаш... Рядко би се случило нещо такова 2 поредни късмета с и същи човек.. Може пък да ти е на късмет. Пробвай според мен няма да изгубиш нищо :) Успех :>

ivcheto0o
05-02-2010, 15:08
А какви са ви отношенията с това момиче?

ForzaFelipe
05-02-2010, 15:15
Добри проятели,казвали са ми че и тя ме харесвала щото и тя ме гледала особенно,но аз несъм сигурен.Незнам дали сега е момента,тя още обича онзи и нз дали няма да я объркам...просот незнам какво да правя :(

ivcheto0o
05-02-2010, 15:39
Излезте някъде двамата,поговорете,не пребързваи щом още има чуства към онова момче.Показваи и че имаш симпатии към нея.По-добре деистваи,за да не съжаляваш после.

KpucmuHa
05-02-2010, 15:40
:lol: :lol: :lol: точно така мой човек, фейс бук знае всичко! :lol:

taffy
05-02-2010, 16:37
Леле, тоя фейс побърква тотално .. :-o

По темата: Действай ! Няма какво друго да направиш, ако искаш да си с нея.

Priceless
05-02-2010, 16:37
Късметчетата от фейсбук са закон.

ForzaFelipe
05-02-2010, 16:54
:lol: :lol: :lol: точно така мой човек, фейс бук знае всичко! :lol:

Ми 2 поредни 2 с точно име точно в тоя момент...

ScionOfStorm
05-02-2010, 17:10
супер

фейсбуук може да ти прати като късметче да лишиш света от присъствието си

ForzaFelipe
05-02-2010, 17:13
Дааам честито ми...2ра серия на филма...момичето на което бях предложил преди около месец е осъзнало че май решението й е било грешно...ако някой още ме обича да ми го казва сега...

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 17:37
На това му се вика съдба :lol: Или отиди при нея и и признай всичко или си стой безучастен, надявайки се, че ще я забравиш - заблуждавайки се.

ПП: Аз още те обичам. 8-) 8-) 8-)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-02-2010, 17:42
Е, не вярвам в това с късметчетата, но щом имаш симпатии не ги крий... действай преди момичето да е решило, че не ти пука за нея и да продължи живота си без теб :) Примерно започни с небрежото "Искаш ли днес да пием по кафе...?" и като се видите там уж без да искаш докосни ръката й, после си уговорете втора среща и така, докато мислиш, че е готова да узнае за чувствата ти, бъди просто приятел и после й кажи какво чувстваш към нея.

Надявам се да съм помогнала. :)

ForzaFelipe
05-02-2010, 17:43
Въпроса сега вече е какво да направя с другата...и коя всъщност е другата...

onestar
05-02-2010, 19:50
Въпроса сега вече е какво да направя с другата...и коя всъщност е другата...
Що се вкарваш излишно в тия филми?

Ако искаш да задълбочиш отношенията си с момичето - действай.

ForzaFelipe
05-02-2010, 20:05
Оказа се че пък аз съм виновника за раздялата на това момиче с тоя...


Взех решение,повече неща да се занимавам САМ МИ Е ДОБРЕ!!!

fenastz
05-02-2010, 20:35
Фейсбук........

АБЕ ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА БЕ !!!!!!

antifashionshit
05-03-2010, 07:50
осветли ми деня с твоя фейлбуук... :razz: :razz: :razz:
Иво Сиромахов правилно си го е казал: да ви пикам на социалната мрежа.
Вместо да поговориш със момата тука стоиш и кесиш пред компа... ;с

Metal
05-03-2010, 07:52
Наистина ряпа да ядът :lol:

valdesbg
05-03-2010, 07:59
Ахахахаха ФБ никога не бърка!

П.П. U serious? :lol: