PDA

View Full Version : Тъга!!!



house_man
05-02-2010, 15:20
Здравейте, не съм първия няма да съм и последния който говори за тъгата си .На 20 съм и така ходех с едно моми4е доста време .Тя ми беше първата сериозна приятелка .Разделихме се преди почти година а аз още сум лудо влюбен в нея .Бях с кви ли не парцали след нея и не мога да забравя това момиче . Уча работа тренирам излизам с приятели гледам постоянно да съм ангажиран но не е минал и ден без да се сетя за нея .Яд ме е за страшно много неща който доведоха до края на връската ни но уви след дъжд качулка . Не очаквам нищо тук просто реших да споделя. Съветите който ще напи6ете (ако напи6ете разбисе :) ) ги знам и съм ги чувал със сигурност , до колкото мога ги прилагам но не издържам както се казва поболях се от любов .Да живота продължава с тая разлика че от почти година не го понасям ;(

6okolad4ety95
05-02-2010, 15:27
Защо не се опиташ да оправиш нещата между вас...поговори с момичето,че много ти липсва и и кажи,че неможеш без нея!Айде успех :)

simba007
05-02-2010, 15:27
Мога да кажа,че разбирам за какво говориш.Преди няаде 4 години започна всичко при мен в началото,когато той имаше интерес аз бягах,а сега аз се сещам какво загубих.Както ти каза след дъжд качулка...И след доста опити да го забравя не мога.

house_man
05-02-2010, 15:35
Ами няма как да ги оправя колкото и да искам .Тя замина да учи в лондон и си идва за по малко . Реших да се оплача тука така да се каже защото съм малко ефектиран онзи ден ми звънна и се видяхме за пръв път от 8 мсеца ако не се лъжа .савсем приятелско кафе а вътрешно ми се късаше сърцето .

silky92
05-02-2010, 15:50
Tя има ли някой до себе си в момента ? Какво доведе до раздялата ви ? Според мен трябва да излезете и да си поговорите ,ако има и малка вратичка от нейна страна да сте пак заедно ,действай .Кажи и какво чувстваш ,може би и тя все още изпитва нещо към теб . :)

SuperBadSuperFresh
05-02-2010, 18:46
Ами може би е по-добре изобщо да спрете всякакви контакти,даже и "приятелските кафета".А и не се притеснявай,все някой ден ще ти мине.Не че ще я забравиш,просто всичко междъ вас ще е хубав спомен,от който няма да те боли. :)

alex4et0y
05-02-2010, 19:27
Какви са тези лигавщини?! Не си понасял живота само заради неизяснени чувства? Братт еми, ако откриеш, че си болен от нещо(не ти го пожелавам) как ще си понасяш живота?! Стегни се малко! Отиди при момичето изяснете се, ако те отреже поне ще си пробвал. Айде успех и не се вживявай толкова. :wink:

house_man
05-02-2010, 20:18
Няма никой до колкото знам но просто има нов живот в чужбина . Ами нз кво има да изясняваме и двамата знаем как седат нещата . Иначе се разделихме от натрупали се поредица от малки негативни емоции . Яд ме е за много неща (до голяма степен аз съм виновен) .... от страни сичко е лигавщина докато не ти дойде до главата ;)

alex4et0y
05-02-2010, 20:31
Няма никой до колкото знам но просто има нов живот в чужбина . Ами нз кво има да изясняваме и двамата знаем как седат нещата . Иначе се разделихме от натрупали се поредица от малки негативни емоции . Яд ме е за много неща (до голяма степен аз съм виновен) .... от страни сичко е лигавщина докато не ти дойде до главата ;)

Щом няма какво да изеснявате преодолей я и готово не е толкова трудно, колкото сам го правиш. Ако неможеш да промениш нещо, промени нагласата си към него. :wink: Колкото до последното изречение на мен най-тежките неща са ми идвали до главата. :)

fenastz
05-02-2010, 20:33
Не си ходил с достатъчно парцали, за да я забравиш.