PDA

View Full Version : Я само да попитам няколко нещица ;pp



ilko0214
05-02-2010, 18:44
Хора я според вас това момиче харесва ли ме?В училищи постояно идва да се закача (понякога бара :-o ), често ми се усмихва и когато провиква името ми да каже да ме поздрави, го провиква много нежно и сладко :lol: , доста често ме пита кой харесвам и тн, говори с нейни фр за мене и то само хубави неща..!Аз лично си мисля, че ме харесва, но проблема е, че някой от тези неща (не всички) ги прави и с други момчета :? , но пък другите момчета се държат гадно с нея..та това е друг въпрос!Според вас дали изпитва нещо към мен?И как да разбера нещо повече за чувствата й към мен :-P !Другото нещо е..има ли ли сте случеи да ви се присмиват за това с коя ходите (15г. съм и околните около мен са на толкова (Тези които се смеят))!И следващото е..как да я поканя да излезем, самоче без да си помисли нещо! 8-) !иии тфа е мислих да попитам за цулувките с език,но ще се разровя по форума..и все пак, ако не ви мързи да пишите..напишете и за целувчиците :-)

w0sh
05-02-2010, 18:45
Никой никога няма да те хареса. Ще и отдеш самотен от този свят.

Това каза кълбото.

buuu
05-02-2010, 18:46
да е щом И бАрА значи те харесва .. :lol:

ilko0214
05-02-2010, 18:49
Аре стига ебавки е..ако ви имах хумора щях да стана богат..!Казвам и тези неща щото ако не ги кажа ще ми дрънкате от това написаното нищо неможе да разберем..!

w0sh
05-02-2010, 18:50
Невъзможно е да знаем как флиртува и как маркира мъжете, които харесва.

Флиртуваш с нея, или си я питаш като бял човек.

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 18:58
Не можем да знаем дали има чувства към теб, от къде да знаем как точно се държи към теб.Ти разказваш нещата от лично твоя гледна точка, нейната може да е друга.Ако имаш симпатии към нея просто действай. :)

ilko0214
05-02-2010, 19:03
Хуу аре елате ся 30 човека ми кажете, че неможе да знаете как се даржи с мен..ок схванах :-D ,амааааа имам и други вапроси..прочетете и отговорете..без ебавки и напатки! :-)

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 19:11
Къде видя пък, че те нападам, просто изразих мнението си.А по темата за другите въпроси . . . до сега мисля, че никой не е коментирал с кого съм, защо съм, какъв е той и прочие или поне не пред мен.А и да го правят, не ми влиза в работата, живея за себе си - не за тях. Какво ти пука кой какво говори.Аз съм с човек, когото ми харесва, който искам, слабо ме вълнува нечие мнение.Колкото до целувките, какво точно искаш да знаеш, че не разбрах точно.Ако е това как точно да целунеш някоя, никой не може точно да ти отговори на въпроса.Правиш това, което ти дойде от вътре, сега и да ти го обясняваме ти като тръгнеш да я целуваш ще забравиш всички развити теории. (:

KpucmuHa
05-02-2010, 19:12
тая търси някой да я праска :lol: :lol:

ilko0214
05-02-2010, 19:25
тая търси някой да я праска :lol: :lol:ехаа ако е така :grin: :-D :oops: !
пП.Не съм казал,че ме нападаш(за по горния пост) просто казвам да не го правите защото и такива ще има :D хайде мор мор още мнения искам :-)

xNiKx
05-02-2010, 19:42
Никой никога няма да те хареса. Ще и отдеш самотен от този свят.

Това каза кълбото.
:razz: :razz: :razz:

ilko0214
05-02-2010, 20:00
Никой никога няма да те хареса. Ще и отдеш самотен от този свят.

Това каза кълбото.
:razz: :razz: :razz:
Да го духа* брат :)

bobito_th
05-02-2010, 20:01
да е щом И бАрА значи те харесва .. :lol:

е то и аз барам къде ли не момчетата (когато се разлигавя повече), но не означава, че харесвам някого xD

ilko0214
05-03-2010, 12:02
.как да я поканя да излезем, самоче без да си помисли нещо! Смисъл такъв само докато я каня и тн,след като излезем си знам работата :-D

ilko0214
05-03-2010, 13:01
.как да я поканя да излезем, самоче без да си помисли нещо! Смисъл такъв само докато я каня и тн,след като излезем си знам работата :-DАри уе мишки, кажете как :grin:

kindergarden
05-03-2010, 13:29
ма нищо не ти се разбира бе моето момче :D

п.п. че аз от де да знам как се държи с теб 8-)

ilko0214
05-03-2010, 13:34
ма нищо не ти се разбира бе моето момче :D

п.п. че аз от де да знам как се държи с теб 8-)Надявам се, че ся ще ми се разбери, ще си играя да пиша по-правилничко :o !ИСКАМ ДА ПОКАНЯ ВЪПРОСНОТО МОМИЧЕ ДА ИЗЛЕЗЕМ,НО БЕЗ ТЯ ДА СИ ПОМИСЛИ,ЧЕ Я КАНЯ КАТО ЗА "ЛЮБОВНА СРЕЩА" ИСКАМ ДА СИ ПОМИСЛИ,ЧЕ ПРОСТО ИЗЛИЗАМЕ КАТО ПРИЯТЕЛИ,И НА СРЕЩАТА ЩЕ Я ИЗНЕНАДАМ ПРИЯТНО :-)

Marky
05-03-2010, 13:37
ма нищо не ти се разбира бе моето момче :D

п.п. че аз от де да знам как се държи с теб 8-)Надявам се, че ся ще ми се разбери, ще си играя да пиша по-правилничко :o !ИСКАМ ДА ПОКАНЯ ВЪПРОСНОТО МОМИЧЕ ДА ИЗЛЕЗЕМ,НО БЕЗ ТЯ ДА СИ ПОМИСЛИ,ЧЕ Я КАНЯ КАТО ЗА "ЛЮБОВНА СРЕЩА" ИСКАМ ДА СИ ПОМИСЛИ,ЧЕ ПРОСТО ИЗЛИЗАМЕ КАТО ПРИЯТЕЛИ,И НА СРЕЩАТА ЩЕ Я ИЗНЕНАДАМ ПРИЯТНО :-) Трябва да е доста тъпа да си помисли, че излизате просто като приятели, при положение, че те " барала, говорили добри неща за теб на фртата си". Ай води я на среща и след тва я опъни.

sweetpunk
05-03-2010, 13:43
.как да я поканя да излезем, самоче без да си помисли нещо! Смисъл такъв само докато я каня и тн,след като излезем си знам работата :-DАри уе мишки, кажете как :grin:
Виж не съм спецка в каненето на срещо, принципно поканата е от другата страна, но мога да ти кажа как мен са ме изкарвали на "приятелска" среща. Казваш и нещо от рода имаш ли работа ала бала, ако каже не .. "да врътнем един билярд" или "искам да избера подарък на братовчетка ми, която е на твоята възраст и незнам какво да и купя, а ти си по - веща по въпроса" ддз ... В повечето случаи при мен минава, но съм с ясното съзнание, че е просто зарибявка .. Така, че няма шанс тя да не се угади за намеренията ти, а ако тя не иска да има нещо с теб ще ти го покаже още в началото ;)

ilko0214
05-03-2010, 13:48
.как да я поканя да излезем, самоче без да си помисли нещо! Смисъл такъв само докато я каня и тн,след като излезем си знам работата :-DАри уе мишки, кажете как :grin:
Виж не съм спецка в каненето на срещо, принципно поканата е от другата страна, но мога да ти кажа как мен са ме изкарвали на "приятелска" среща. Казваш и нещо от рода имаш ли работа ала бала, ако каже не .. "да врътнем един билярд" или "искам да избера подарък на братовчетка ми, която е на твоята възраст и незнам какво да и купя, а ти си по - веща по въпроса" ддз ... В повечето случаи при мен минава, но съм с ясното съзнание, че е просто зарибявка .. Така, че няма шанс тя да не се угади за намеренията ти, а ако тя не иска да има нещо с теб ще ти го покаже още в началото ;)Тфа с братовчеда е добро,обачееее нямам излишни пари :D !Нещо подобно ако знаете..или давайте савети изобщо като за канене на среща :lol:

TheSunshine01
05-03-2010, 14:08
Аз мисля че те харесва ..
Не ходиш ли с приятели на кафе примерно? Някой ден я покани с вас, каза нещо дали ни се е случвало да ни се смеят с кой ходим .. честно казано ПУКА ЛИ ТИ особенно какво мислят другите?
Нали ти я харесваш, ти ще си с нея ако стане нещо де .. Успех! :)

ilko0214
05-03-2010, 14:36
Аз мисля че те харесва ..
Не ходиш ли с приятели на кафе примерно? Някой ден я покани с вас, каза нещо дали ни се е случвало да ни се смеят с кой ходим .. честно казано ПУКА ЛИ ТИ особенно какво мислят другите?
Нали ти я харесваш, ти ще си с нея ако стане нещо де .. Успех! :) Проблема е,че мойте приятели са те и те едни приятели абе няма и е приятно покрай тях, по скоро бих отишал аз прия нея с нейните приятелки отколкото аз да я викна при мойте :D !

ilko0214
05-03-2010, 15:48
Хайде, хайде не се притеснявайте пишете на воля,трябват ми още хубави мнения и изчерпателни :D , айде, че нямам време :-o

blader
05-03-2010, 15:56
човек...ти си ебати ръба...честно...

кажи ми честно ти по-селски от това можеш ли да общуваш или това са ти възможностите а?...

ужас...

ако бях момиче щях да те гледам презрително и да те режа при всеки жалък опит за комуникация...

рядко тъпо парче честно...
нямаше да го коментирам ама наистина прави впечатление...

в интерес на истината ако говориш малко по-малко грубо то нещатата няма да стоят така но просто прекаляваш с фамилиарниченето...не сме ти дружки от детската градина...

ilko0214
05-03-2010, 16:00
човек...ти си ебати ръба...честно...

кажи ми честно ти по-селски от това можеш ли да общуваш или това са ти възможностите а?...

ужас...

ако бях момиче щях да те гледам презрително и да те режа при всеки жалък опит за комуникация...

рядко тъпо парче честно...
нямаше да го коментирам ама наистина прави впечатление...

в интерес на истината ако говориш малко по-малко грубо то нещатата няма да стоят така но просто прекаляваш с фамилиарниченето...не сме ти дружки от детската градина...Споко братле, неможе ли малко в тоя форум да се полигавя :-x !Бъди спокоен въобще не комуникирам така както пиша в по - горните постове, там на 100% се лигавя :D

blader
05-03-2010, 16:06
хах...
няма проблеми...не мога да давам наклон на кръста на никого...ама наистина създаваш такова впечатление...

иначе всичко е точно де...

ilko0214
05-03-2010, 16:59
хах...
няма проблеми...не мога да давам наклон на кръста на никого...ама наистина създаваш такова впечатление...

иначе всичко е точно де...тцц тцц хуу спирам с лигнята :D , ари давайте по темата още мнения :-P