PDA

View Full Version : Ми.. за глупостта на едно момиче



buttertoast
05-02-2010, 18:54
ммм пак съм аз, някои от вас сигурно ме помнят със злощастния ми късмет.

приятеля ми, който вече не смея да нарека такъв, е глупак. в друга тема поясних, ще кажа и тук: не иска да му звъня, не иска да излизаме, засечем ли се СЛУЧАЙНО или ме критикува, или се караме, или ми говори как аз ако не съм идвала при него друга щяла да идва, или изобщо не ми говори. "заедно" сме от 7 месеца и половина и никога не е бил толкова ужасен с мен.. кажа ли му КРАЙ обаче ми надува телефона по цял ден, идва до нас, ходи където аз ходя и ми се моли със сълзи на очи да не го оставя, щото, видите ли, не искал да живее без мен.
тези приказки са от 20-годишен "зрял" човек, когото обичам адски силно, какъвто и кретен да е.

другата страна на нещата: имам стар познат, който е МНОГО по-добра партия от моя - забавлява ме, изслушва ме, обръща ми внимание, пука му за мен и не се стеснява да го показва. излязохме да се видим и през времето прекарано с него въобще не се и сещах за моя. момчето ме иска, ако му дам шанс ще ми бъде къде-къде по-леко отколкото в момента, но обичта към моя ме спира.

и тук идва дилемата - любимия ми мъчител или терапията? поставете се на мое място.....

sladur4etyYy
05-02-2010, 19:01
новия. няма място за колебание. махай го оня, за какво ти е такова ''гадже''?!

justonegirlwithonehope
05-02-2010, 19:05
И аз мисля, че по-добрия вариянт е новото момче.Пробвай пък каквото стане. :)

bobito_th
05-02-2010, 19:10
Ти си мазохист !! Как ще се оставиш на момче да те тъпче така ?! Сложи край на "връзката" ви почини си малко, забрави тоя изрод, който не знае какво иска и евентуално си потърси по-добър :-P

lipsvashh_mi
05-02-2010, 19:12
нито един от двамата-ако останеш с първия ще се нараняваш и ще излезнеш мазохист...а ако тръгнеш 2рия ,и го ползваш само за терапия както сама каза,че ще е-ще си садист..пък и момчето очевидно има чувства...не заблуждавай и 2ма ви..
най-добре сама и толкова

vesito13
05-02-2010, 19:20
В момент на трудности между двама души, третият появил се обикновено изглежда прекрасен, без недостаъците, които не харесваш в човека до теб. Аз бих те посъветвала просто да псотавиш някакви условия на твоя. Все пак иначе не искате да се виждате, да се чувате, а когато кажеш да се разделите е пълната противоположност. Накарай го и попринцип да бъде такъв. А как да го накараш, ти си познаваш човека, избери най-подходящия вариант за неговия характер. ;)

SuperBadSuperFresh
05-02-2010, 19:33
С уважение към любовта ти,ама "твоя" не е в ред.Как може някой да се държи така с теб!?Замисли се-когато той не ти обръща внимание,ти си наранена,а когато ти му кажеш край-той е наранен.С тая разлика,че ти му прощаваш,а той май даже не знае,че те наранява.
Като страничен наблюдател ти казвам от начина по който си написала всичко,мисля,че си падаш другото момче и моя съвет е да зарежеш "зрелия" ти приятел и да бъдеш с някой,който те цени. :)

buttertoast
05-02-2010, 19:37
@vesito13 - ами в момента мисля,че не го познавам. като му кажа, че ми липсва - "ми..хубу?", като му кажа като човек какво чувствам и какво ме наранява от отношението му - луда съм била, вманиячавала съм се и така нататък.. дори не се и опитва да ме разбере, но не ме пуска и да си отида. последно като исках да го оставя имах чувството че ще се метне отнякъде и пак останах с него .... от няколко дена не съм го търсила, нито той мен, а преди един ден да не се видим и му липсвах ...

bobito_th
05-02-2010, 19:45
ее той само те разиграва. Сложи край пък ко ще да се хвърли от някъде. Той не те забелязва, а какъв е смисъла да си с такъв човек ??

btw кога последно излязохте само двамата ?

JustLikeFire
05-02-2010, 19:49
Новия разбира се. Как може момичетата толкова да харесват хората, които ги нагрубяват и обиждат, а не тези, които истински биха ги обичали.
Няма правда, няма ред... :x

buttertoast
05-02-2010, 19:52
ее той само те разиграва. Сложи край пък ко ще да се хвърли от някъде. Той не те забелязва, а какъв е смисъла да си с такъв човек ??

btw кога последно излязохте само двамата ?

ммм.. не помня. наистина. отдавна ще да е било :(
липсва ми..много ми липсва даже.. той че е глупак - глупак е и наистина не знам какво иска от мен, но и аз съм една по-глупава даже, че продължавам да го обичам сляпо.....

Sofff
05-02-2010, 19:54
Давам ти съвет скъсай с " любимия ти мъчител " той не заслужава любовта ти ... ако толкова му пукаше нямаше да се държи по този начин ... все пак ти си във връзката ти знаеш как стоят нещата ... а колкото до другото момче щом не си сигурна остани малко сама дай си време и след това му дай шанс ... за да не се получи така, че да го използваш за носна кърпичка един вид .

bobito_th
05-02-2010, 20:03
Давам ти съвет скъсай с " любимия ти мъчител " той не заслужава любовта ти ... ако толкова му пукаше нямаше да се държи по този начин ... все пак ти си във връзката ти знаеш как стоят нещата ... а колкото до другото момче щом не си сигурна остани малко сама дай си време и след това му дай шанс ... за да не се получи така, че да го използваш за носна кърпичка един вид .

++

vesito13
05-02-2010, 20:25
buttertoast Хм, познато. И при моя с говорене не става. Тук всеки втори коментар е говорете, говорете, е да, ама не става, никой не ти обръща внимание, дрънкаш глупости и си въобразяваш... Мисля, че схвана за какво говоря. Дразни го, предизвиквай го, накарай го да се осъзнае, да ревнува. Играй една игра и ако я играеш добре този мъж може да бъде в краката ти. За да не те оставя да се разделите, за да страда, за да те търси, да се мъчи да сте заедно, значи му пука за теб.
Друг вариант е да отидеш, казваш искам да се виждаме по-често, да се държим, като двойка, ако искаш да си с мен ще се постараеш, ако не забравяш за мен и готово. Само че в този момент трябва да си много силна, почне ли да овърта нещо, просто да имаш психиката да си тръгнеш при това с високо вдигната глава.
Колкото до другия вече казах, сега просто ти се струва толкова добър, но и приятеля ти отначало е бил прекрасен, нали? После се показват и кирливите ризи. А може би и самата аз съм човек, който би се борил за връзката си и не би зарязал всичко просто така и затова ти давам такъв съвет.

buttertoast
05-02-2010, 20:35
^ ами именно защото и аз съм такъв човек, който се бори за връзката си, сега съм на това дередже, защото отказвам да приема, че това е краят. как да оправя нещата вече не знам, не знам дори с кого си имам работа, той е .. коренно различен :x

valdesbg
05-02-2010, 20:39
Яяя резачка на тоя сегашния и се пусни неангажиращо с тоя новия. Ама му го кажи де, да не оставяа с грепни впечатления.

Пък ако прерастне в нещо - добре дошло.

а и не се залъгвай че имаш чувтва към сегашния - такива отдавна няма. Само се навиваш за тях. И мъчението на което си се подложила ти е пормило мозъка.

buttertoast
05-02-2010, 20:45
мисля за компромисен вариант ... ако до една седмица "моя" не ме потърси си гледам живота напред. тъкмо ще имам време и да си изясня картинката за другото момче, за да няма излъгани после.......

valdesbg
05-02-2010, 20:47
Абе място за оправдани компромиси към твоя няма. Пропилял е повече шансове, отколкото всеки друг би получил...

MartyParty
05-03-2010, 14:04
Ти си се заеми с терапията ,пък терора нямаш представа колко бързо ще го забравиш.

DqVoLsKoJeLaNiE
05-03-2010, 17:00
Заяви на "твоя", че ти е писнало от неговото поведение и, че ти има номера, ако има нещо да ти звънне, ако не-да го казва още сега.
В случай, че гаджето ти не иска да оправи нещата, действай с другото момче... :)

skateprinces19
05-03-2010, 17:38
Добре, мисля, че първото най-важно, което трябва да изясним е дали спроед ТЕБ имат оправия нещата, дали имаш все още желанието всичко да е добре с този човек .. Според мен при положение, че не се търсите взаимно отговорът е ясен .. След това щом твърди, че толкова много те обича и в същото време не те и търси дори и се държи толкова зле дали това наистина е така, или просто е свикнал да е с теб и това го подвежда, че те обича .. vesito13 е права, че всеки казва, че имате нужда от разговор, но имате какво да изяснявате и наистина ако имаш желанието да оправиш нещата и вярваш в него му постави условия, ако трябва приложи "женските номера".. Но ако трябва да избираш между двамата, мисля, че най-добре ще е да не се занимаваш с нито един от двамата ..

Kallyn4eto
05-03-2010, 19:13
така като гледам отстрани...
според мен нито един от двамата
първият си му знаеш лошите страни...като се държи така не те заслужава
макар че може като го зарежеш да се осъзнае...
а вторият...охх не мисля че трябва да си с него защото е по-различен от другия и защото си свикнала на друго отношение

макар че на твое място нямаше да мисля така...

Smile91
05-03-2010, 19:25
Давам ти съвет скъсай с " любимия ти мъчител " той не заслужава любовта ти ... ако толкова му пукаше нямаше да се държи по този начин ... все пак ти си във връзката ти знаеш как стоят нещата ... а колкото до другото момче щом не си сигурна остани малко сама дай си време и след това му дай шанс ... за да не се получи така, че да го използваш за носна кърпичка един вид .

++


+++

buttertoast
05-04-2010, 13:01
м.. пича се сети. другото момче се качи в моя квартал да излезем и както си седим гледам - моя профучава с колата покрай нас и ми бипна даже. 5-10 мин по-късно ми звъни и ме пита как съм, ко прая .. защо не му звъня .. как си живея живота и си излизам с приятеЛИ (с натъртване на тва,че са в мъжки род), а него съм го забравила изведнъж. ядосах се и му затворих телефона, а днес трябваше да излизаме. ако се оправим случайно, ще е добре за 1 седмица и после пак ще е старата песен, но не искам да го оставям окончателно ..

b3b3t0y
05-04-2010, 13:32
Човек винаги търси щастието, а до колкото разбрах ти не го намираш в "твоя" :) Искаш мнение- "Терапията" е за теб! ;)

Eliii
05-04-2010, 16:52
Тук дилемата (според мен) е по-скоро между личното щастие и това да не нараниш някого, когото обичаш. Лесно е да слушаш съвети от виртуални другарчета, но е малко по-сложно да прекъснеш отношенията си с човек, който обичаш. Боли.

Според мен просто трябва да пуснеш сегашния си приятел. Остави го да порасне. Теб ще те боли, защото го обичаш, вероятно и него също, но сега тъпчете на едно място.

Nich
05-04-2010, 18:30
колкото по-рано се отървеш от първия толкова по-леко ще е за теб! с времето ще става все по-трудно! взимай другия и го игнорирай тоя нещастник, тая "обич" ще ти мине като видиш колко хубав е света с другото момче ;) успех