PDA

View Full Version : imam problem s mom4etata ..



vdzvezdata
05-02-2010, 19:13
Здравейте
имам проблем за който не мога да говоря с някоя приятелка защото няма да ме разбере :) Таа проблема е че имам мн свясно гадже което ме обича (или поне така изглежда) той не иска да късаме но има момчета който наистина ме харесват и искат да бъдат с мен. Едното ме харесва от мн дълго време и аз го харесвах но приятелката ми създаде проблем (тя мн го харесваше но вече не е така) и сега когато искам да съм с него не можем да се съберем защото имам гадже .. Моля ви кажете какво да направя защото мн искам да съм с това момче ..
Благодаря предварително :) :-)

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 19:24
1. Оправи си заглавието
2. Хората са казали "Първата хапка е най сладка". А и чуждото е най сладко. Според мен не мисли за предишното момче. Можеше тогава да се бориш за него, въпреки всичко, защото така или иначе интереса на твоята приятелка към него е бил временен, а и той те е харесвал и още те харесва, както пишеш. Намерила си си свястно гадже. И все пак да те питам обичаш ли го? Щастлива ли си с него? Или искаш предишното момче. Защото връзката се гради на любов и от двете страни. Неможе той да дава всичко, а ти да мислиш за другото момче. Ако харесваш другия, зарежи приятеля си, няма смисъл да измъчваш и него и себе си. така или иначе ще е наранен. Но според мен не си заслужава, остани с приятеля си, обича те, онзи е минала тръпка.

gegata15
05-03-2010, 13:30
ако обичаш сегашногто си гадже не го режи заради този защото в живота винаги става така че от 2 или повече момчета накрая оставаш сама

SmilezZz
05-03-2010, 15:00
Но ти всъщност,обичаш ли сегашния си приятел ?
- Ако не,късайте..Така или иначе той ще си остане наранен..
Помисли добре кой от двамата обичаш..Не бива да се играе с чувствата на хората,защото рано или късно се връща..