PDA

View Full Version : отново за рождения ден . .



ef4etyYy
05-02-2010, 20:45
така, извинявам се за не знам коя такава тема :booooomb:
та проблема ми е много тъп. След месец и малко имам рожден ден, ставам на 16. С майка ми сутринта започнахме да коментираме как искам да го празнувам ии .. се скарахме :o аз искам едно, тя не е съгласна, после предлага някфа тъпня и аз направо избеснявам :booooomb: Предложенията й са горе-долу следните:
-да поканя най-добрите си фр вкъщи, като нея няма да я има до .. 21:00 :shock: и се очаква рождения ми ден да приключи в 21:30 най-късно :shock: :shock: ВТФ!
-да отидем на пицария (омг, 2-ри клас)
-да отидем на дискотека и .. да се прибера в 9:30 :booooomb:

Предполагам ви е ясно, че това с тоя час никак не може да стане, никъф шанс :# чувствам се като детенце на 11, да си каня приятелите до 9 .. накрая сигурно и за една шибана бира ше ми направят проблем ..
Предложих да го съчетая с купончето на едно приятелче, ама НЕ :shock: как тя ше ми позволи да направя нещо толкова яко :? оправданието й беше "да, някой ше се напие и ше си счупи главата и после на мен ще ми правят проблем" .. Никой не мисли да се напива, има си кой да ни контролира (ще има поне 5 човека които ще са 18+), никой не мисли да се троши, никой няма да я тревожи нея, а и така ще е най-яко ама НЕ.. и точно затова се скарахме ..
Един приятел имаше рожден ден наскоро и каза на майка си че ще го празнува и тя напусна апартамента си за 2 дена, на мене ми го освобождават за 3 часа фтв ..

Какво да правя? Искам рд-то ми да е нещо запомнящо се и не искам да е до 9 ..

ПП. гаджето ми също има рожден ден тогава, той става на 20. И както той каза: "тъпо ше е един от рождениците да си тръгне в началото на великия купон, ебати" . .

:booooomb: кат гледам доста дълго стана така че мерси на тези които си направиха труда да прочетат терзанията ми и да дадат някой съвет :-) :(

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 20:51
Емии майка ти се претеснява от една страна, разбери я. Незнам дали знае, че имаш приятел и той има рожден ден тогава. Но можеш да седнеш да поговориш с нея на тая тема. Кажи и как се чустваш, че вече си голяма, а и 16 години - нормално е да искаш да е запомнящо се. Кажи и, че искаш да отидеш на този купон, или че искаш да го празнуваш с приятеля си. Трябва да разбере, че вече си долу горе голяма, и имаш други възгледи за живота. Сподели и.

fear4o
05-02-2010, 20:51
Еми душко златна тва което мога да предложа е да се уговориш нещто с ваще от типа на: напраете ми тая услуга изчезнете за 1-2 дни а после аз ще уча мн ще мия чинийте и т.н. 8-) :P :-D

ПП:недейте да коментирате съвета ми знам че е тъп :D :D

ef4etyYy
05-02-2010, 20:57
nIkEnCeTy_bE , тук идва и част от проблема, знае за гаджето, знае че и той има рд тогава, ама тя него никак ама НИКАК не го харесва, мисли че връзката ни е загуба на време и тн :booooomb: Аз първоначално предложих да го празнуваме заедно, тя каза че ако го празнуваме заедно няма да го празнуваме изобщо :booooomb: после й казах че ще го поканя, тя пак не, той нямало да стъпи в апартамента ни .. а аз ИСКАМ да присъства, и кфото и да стане той ЩЕ присъства, заедно ще си го направим все пак (аз организирам всичко, той само дава малко кинти и казва кого да поканя от компанията му).. общо взето само времето ми е проблема :booooomb: :booooomb: :booooomb:

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 21:05
Ами седни наистина сериозно да си поговориш с нея. Мисля, че трябва да разбере как се чустваш. Че връзката ви е сериозна и наистина искаш този рожден ден да е запомнящ се. Вие надявам се нищо няма да правите.. смисъл да не би това да е проблема за майка ти. Неможе цял живот да се държи все едно си на 11. Има майка които не харесват купоните, защото вярно понякога стават лоши гафове, но стига как да знаеш да се забавляваш.

ShtrudeL
05-02-2010, 21:07
Пробва ли да се разревеш?

SilverRain
05-02-2010, 21:11
Пробва ли да се разревеш?

ef4etyYy
05-02-2010, 21:11
Пробва ли да се разревеш? тия при нея отдавна не минават, иначе й се нацупих - както винаги без успех 8-) :booooomb:

pussucetka
05-03-2010, 20:10
Ми докато дойде рожденният ти ден й надуй главата и ще се примири .. при мен повечето пъти така стават, но ако пак не иска. . кажжи й, че си вече голяма и няма нищо лошо да се случи, не може цял живот да те третират като детенце в 3-ти клас . . :?

Greennight
05-03-2010, 21:35
Ако искаш направи като мен-до 10 на дискотека и после в гаража ако имате..Така е добре,защото в дискотеката се забавлявате на макс после отивате в гаража пускате си музичка средно силно отваряте по 1 бира и почвате да лафите :P.Майка ми като и казах,че искам да освободят апартамента за тая вечер ме изгледа подозрително :?Тва,защото на един приятел след рождения му ден апартамента беше с изкъртена мивка,разглобен гардероб и счупен прозорец :lol:,да не говорим,че точно в 22:10 някой дядка се беше обадил на ченгетата и после си кротувахме тихичко...твойта майка може да има същите подозрения... Дано съм ти бил полезен :)

britzy
05-04-2010, 11:44
аз пък съм празнувала 16ти РД на най-добрата си фр в пицария,кво толко пък,няа да ти умре коня :?
ти кво искаш-да се лашкаш в някоя дискотека до зори :razz:
малка си още ,сори.Съберете се у вас и изпъди майка си (и пак се лашкайте :lol: )

ef4etyYy
05-04-2010, 19:50
аз пък съм празнувала 16ти РД на най-добрата си фр в пицария,кво толко пък,няа да ти умре коня :?
ти кво искаш-да се лашкаш в някоя дискотека до зори :razz:
малка си още ,сори.Съберете се у вас и изпъди майка си (и пак се лашкайте :lol: ) абе не ми е проблема и пейка парти да е . . ама тя иска да се прибера в 9.30 :o :booooomb:

truefriend
05-05-2010, 11:49
Понякога, за да победиш, не е нужно да си най-добър, а просто да си толкова ужасен, че да не могат да те игнорират :D

ef4etyYy
05-05-2010, 15:42
Понякога, за да победиш, не е нужно да си най-добър, а просто да си толкова ужасен, че да не могат да те игнорират :D :shock: ! Велика мисъл! Усещам как ще го пробвам тфа :D :booooomb:

truefriend
05-05-2010, 15:47
после ни разкажи какво е станало :D

ef4etyYy
05-05-2010, 16:10
'бе до рождения ми ден има един месец, ше има да си чакатееее :lol: :booooomb: :booooomb:

truefriend
05-05-2010, 16:10
моя е утреееее :P :P :P :P :P

ef4etyYy
05-05-2010, 16:14
на колко ставаш?

truefriend
05-05-2010, 16:29
днеска съм на 13, утре съм на 14 :D

britzy
05-05-2010, 18:24
днеска съм на 13, утре съм на 14 :D
младо зеле си :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
айде ЧРД предварително :lol:
еех моя 14 рд беше в ново даскало иии мноого домашни иии,спомени :razz: :razz: :razz: :razz: