PDA

View Full Version : Нов ученик



fenastz
05-02-2010, 21:00
Били ли сте нови в клас ? Как се приобщихте ?

Ако има такава тема, постнете линк.

nIkEnCeTy_bE
05-02-2010, 21:02
Да, била съм. Винаги в началото съм намирала някой с когото да дружа, и постепенно се приобщавам към другите, т.е започваме да си говорим, да излизаме заедно и така. Иначе в началото драки, злоба, лицемерие, обиди и така. Нормално, тъй като някой се мислят за безмъсмъртни, но с времето всичко минава. Но си зависи и от човека. Но въпреки всичко, отстоявай себе си.

SilverRain
05-02-2010, 21:06
Била съм само един път .. в пети клас беше .. никой не познавах и отначало момичетата дойдоха, запознаха се с мене, почнаха да ме викат насякъде с тях и така .. и даже там намерих много нови приятели ... :)

SemperFidelis
05-02-2010, 21:10
Бях малък, всичките бяха някакви филми, не си давах зор да се приобщавам към тях - ама с времето някои излязоха от филма и се сприятелихме.

mArMaLaDkA
05-02-2010, 21:16
На два пъти. 8-) И в двата случаи отначало ми беше кофти, понеже от малка доста трудно се адаптирам, но с времето си намерих мястото. :)

casey
05-03-2010, 12:22
Бях нова в 3-ти клас 8-) . Обаче аз се познавах с едно момиче от класа и тя ме запозна с останалите и така...

6okolad4ety95
05-03-2010, 13:44
Не съм била нова 8-)

someonerandom
05-03-2010, 14:19
В 5 клас-беше кофти,защото класът беше стар,с оформени групички,и само аз и един приятел бяхме нови,и не беше много приятно.Но се оправиха нещата.

SmilezZz
05-03-2010, 14:51
Не съм била нова 8-)И аз..
Като изключим първи клас,де :lol:

Sa6eks
05-03-2010, 15:11
Бях бов в 5 клас... когато отидох там :О WTFF само бизони някви такива огромни всички и аз най-нисък.. :Д От начало ме наричаха малък :Д. Дойдоха момичетата почнаха да ми обясняват кво учим като цяло и така. С всички запознах, не всички бяха с топли чувства към мен, но после когато разбраха що за човек съм :) оправи се всичко и до ден днешен излизам с тях :)

petiam
05-03-2010, 16:23
Да - в 5ти клас .. Точно на 15 септември се запознах с едно момиче, намерихме общи интереси и седнахме заедно.И тя беше нова. Аз бях една от 3те новобранки в класа :lol: , но в следващите дни се сприятелих със всички останали .. Не е имало никакви проблеми :)

DesireToFire
05-03-2010, 17:07
2. клас бях нова, защото се бяхме преместили в друг град и не познавах абсолютно никого, но и нещата на тази възраст са съвсем различни. Просто гледаш отначало да си мил с всички и постепенно разбираш кои са хората със сходни на твоите интереси и с кого може да си допаднете.

buuu
05-03-2010, 17:40
не обаче в нашия клас дойде един .. дето хой без долни гащи :lol:

3motion
05-03-2010, 17:48
Не съм била нова 8-)

Vannesa
05-03-2010, 17:58
Три пъти. Мога да те посъветвам да не се затваряш, да не се ограничаваш с 1-2 човека , да слушаш и запомняш много внимателно, да си изграждаш мнение за всеки, но не предубедено, направи хубаво първо впечатление на забавен, открит и мил човек и си в схемата ^^ Което не означава веднага да тръгнеш да се изавяваш като сърцето на компанията или голямата работа, просто се приобщавай постепенно и не бъди срамежлив/а. Задавай въпроси, не пускай злобни коментари от първата седмица, отваряй си ушите и очите нашироко и не се притеснявай от факта, че евентуално всички вече са се разпределили на компании. :)

awerw
05-03-2010, 18:42
и мен ме интересува др. год. и аз ще бъда новичък и чух че новите ни целели с моркови и зеле верно ли е ? 8-)

SemperFidelis
05-03-2010, 19:00
и мен ме интересува др. год. и аз ще бъда новичък и чух че новите ни целели с моркови и зеле верно ли е ? 8-)
Надявай се да е само с моркови и зеле, едни шарани от моето училище целеха зайците с туршия.

LoupGarrou
05-03-2010, 19:16
и мен ме интересува др. год. и аз ще бъда новичък и чух че новите ни целели с моркови и зеле верно ли е ? 8-)

Ами едно време са го правили всяка година, вече е отживелица на доста места, но все пак се случва. В моето училище, когато бях заек големите не ни целеха, а ни подаряваха моркови (истински),такива направени от картон, големи със зелена хартия, с която обвиват цветята, а някои дори подаряваха плюшени играчки-зайци на някои момичета. И беше няк'во забавно, щото всеки по-голям ученик като минаваше и викаше 'зайоооо' и се хилеше с няква олигофренска физиономия. Ама то всяко чудо за два дни, после на никой не му правеше впечетление, че има нови ученици Нсп, няма страшно и все пак не яж моркова, ако ти предложат 8-) . :D

Amazingskill
05-03-2010, 21:09
Ами да бях тая година и следващата пак ще съм и по - следващата май пак :D. Еми в началото ме гледаха супер страно и злобно (все1 ме грее). Междучасието идваха и от другите класове за да се запознаваме :shock: . На следващия ден се бях сприятелил с момчето на моя чин.. извадих късмет паснахме си що годе по характер. Не съм имал проблем с хората от моя клас разбирахме се много добре.. сприятелихме се бързо. Дано да е така и следващите 2 години :)
Важното е само да не те грее какво говорят, как те гледат и т.н... да се държиш мило с усмивка на лицето и да не страниш от контакти с околните. Иначе ще те вземат за "аутсайдер" и трудно ще им промениш мнението.