PDA

View Full Version : за момчетата и приятелките



ef4etyYy
05-02-2010, 21:04
Въпросът ми е предимно към момчетата: Влюбвали ли сте се в своя приятелка и .. защо?

Питам, защото наскоро един приятел каза, че момче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения..

valdesbg
05-02-2010, 21:06
Естествено че да :)

В тоя свят висчко се върти около секса. Т.е. секса е най-първия и винаги присъстващ елемент в едно запознанство и една връзка, каквато и да е тя.(Говорим за отношения между различни полове). Кой доколко си го признава е друга тема.

Ако не можеш да понесеш тая истина - марш в манастир.

ef4etyYy
05-02-2010, 21:13
Ако не можеш да понесеш тая истина - марш в манастир. мога мога 8-) :booooomb:

valdesbg
05-02-2010, 21:17
А така :)

Спрайт - нещата такива, каквито са :-D Много верни неща казват :)

alex4et0y
05-02-2010, 21:20
Когато се запознах с най-добрия ми приятел преди 2 години. Той ме сваляше непрекъснато и уж съвсем случайно сме се видели, а всъщност разпитвал за мен и т.н. А сега сме излючително добри приятели. Който ти е казал, че "момче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения" е много прав, обаче с времето типа връзка се променя разбира се, ако връзката се запази. 8-)

Palpatin
05-03-2010, 07:07
Аз имам много момичета, които са ми френдки. Никога не съм имал предвид за нещо повече от дружба. Просто при мен е така когато едно момиче ми е френдка аз гледам на него като на такава. И не ми минават мисли за секс помежду ни.

nefchi_bs
05-03-2010, 08:05
Аз имам много момичета, които са ми френдки. Никога не съм имал предвид за нещо повече от дружба. Просто при мен е така когато едно момиче ми е френдка аз гледам на него като на такава. И не ми минават мисли за секс помежду ни.

Да бе да ... На мен са ми минавали мисли за секс с някои от приятелите ми,а съм момиче...Не ти вярвам ! :-D

midle
05-03-2010, 14:28
Да помня в 7-8 клас в училище. Стоеше пред мен и изобще без да усетя е станало нещо между нас и тя ме подсети , че сме по-близки, аз не се бях усетил, и вкрайна сметка като опряхме до сериозното аз провалих всичко и нищо не излезе...

Palpatin
05-03-2010, 15:13
nefchi_bs aз не те карам да ми се довериш. Но е така. Гледам на френдките като на сестри.

SadistWithSpooN
05-03-2010, 15:28
duuuh. Че кой не се е влюбвал в свой/я приател/ка :D
Тази година се запознах с една адски яка група хора и почти веднага се влюбих в едно от момчетата :Д
След време му казах и резултата е ...... най-добрият ми приятел :Д
както и всичките други мимчета с които се запознах... станахме едно голяаааааамо семейство :D

Rounder
05-03-2010, 15:34
Не знам що,ама по принцип се влюбвам в почти всяка с която се запозная (защото ест. е красива.. :D )и после е някво много кофти,не знам с момиче не мога да бъда приятел,НАЙ-много познат.....щото като съм с нея,не мога да ..... офф какво ли обеснявам.

отговарям на въпроса:да... 8)

Rounder
05-03-2010, 15:34
Не знам що,ама по принцип се влюбвам в почти всяка с която се запозная (защото ест. е красива.. :D )и после е някво много кофти,не знам с момиче не мога да бъда приятел,НАЙ-много познат.....щото като съм с нея,не мога да ..... офф какво ли обеснявам.

отговарям на въпроса:да... 8)

fear4o
05-03-2010, 19:55
Естествено, че ми се е случвало!Просто момчетата гледаме да общуваме повече с момичета който харесваме като външност.(не казвам за всички, а за повечето).Това изказване "Mомче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения.."
eе напълно правилно по мое мнение

ef4etyYy
05-03-2010, 20:02
Естествено, че ми се е случвало!Просто момчетата гледаме да общуваме повече с момичета който харесваме като външност.(не казвам за всички, а за повечето).Това изказване "Mомче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения.."
eе напълно правилно по мое мнение ем как няма си съгласен, нали братчед ти го каза 8-) 8-) :booooomb:

Greennight
05-03-2010, 21:44
С една от най-добрите ми приятелки се познаваме от 3 години.Тя е привлекателна като външност и то просто от контактите рано или късно се влюбваш.Помисли щом си приятел с някой значи той те привлича с характер и ако е от другия пол просто.. няма начин рано или късно да не го заобичаш не само като приятел

pastel
05-04-2010, 07:41
Въпросът ми е предимно към момчетата: Влюбвали ли сте се в своя приятелка и .. защо?

Питам, защото наскоро един приятел каза, че момче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения..

Сигурно сте започнали да ставате близки, като приятели, а той ти точи ножа и те харесва. Верно е това, че приятели не можем да бъдем, не и ако харесваме някой мадама. За всички, дето разпрат, "тази ми е като сестра"- сте бахти лицемерите.
Важното е, че ти го е казал. Сигурно нещо го спира да те забие - ако те харесва толкова, че го е страх да не те нарани или ако имаш приятел

ef4etyYy
05-04-2010, 08:43
Въпросът ми е предимно към момчетата: Влюбвали ли сте се в своя приятелка и .. защо?

Питам, защото наскоро един приятел каза, че момче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения..

Сигурно сте започнали да ставате близки, като приятели, а той ти точи ножа и те харесва. Важното е, че ти го е казал. Сигурно нещо го спира да те забие - ако те харесва толкова, че го е страх да не те нарани или ако имаш приятел Не мисля, че ме харесва, той е най-добрия приятел на гаджето ми. Просто обсъждахме мисленето на момчетата и момичетата и той го изръси, затова реших да питам.

fenastz
05-04-2010, 09:10
Да, за жалост и тя се влюби в мен и аз я нараних...

Fobus
05-04-2010, 09:37
Най-серозното ми гадже беше най-добрата ми приятелка (една мацка от моя отбор) ама след около 2 години се прецакаха нещата и съм се заклел че ако някое момиче ми каже че ме обича ще и разбия устата 8-)

sadboy95
05-05-2010, 20:09
Естествено че да :)

В тоя свят висчко се върти около секса. Т.е. секса е най-първия и винаги присъстващ елемент в едно запознанство и една връзка, каквато и да е тя.(Говорим за отношения между различни полове). Кой доколко си го признава е друга тема.

Ако не можеш да понесеш тая истина - марш в манастир.
Не всичко се върти около секса и тук не става дума за секс, а за любов . :)

liim0nka
05-05-2010, 20:52
и съм се заклел че ако някое момиче ми каже че ме обича ще и разбия устата 8-)
:lol: горко й.. :razz:

remix1912
05-07-2010, 22:07
Не е вярно.Момче съм и имам много приятелки които не изкам да ги чукам,а само половината са грозни.
Сега сериозно,моя приятелка,с много привлекателна външност,към която преди доста време изпитвах нещо,но сега не много,сега сме приятели само,да постянно пускам сексуални вицове и лафофе спрямо нея,пред нея,но предполагам че и тя го приема всичко на майтап иначе до сега да сме се излупкали,предложих и дори оргия да правим и многозначен отговор последва от нея

BlueFace
05-08-2010, 06:53
Не е вярно.Момче съм и имам много приятелки които не изкам да ги чукам,а само половината са грозни.
Сега сериозно,моя приятелка,с много привлекателна външност,към която преди доста време изпитвах нещо,но сега не много,сега сме приятели само,да постянно пускам сексуални вицове и лафофе спрямо нея,пред нея,но предполагам че и тя го приема всичко на майтап иначе до сега да сме се излупкали,предложих и дори оргия да правим и многозначен отговор последва от нея


Ауууу The horror of the uneducated......

По темата: Не съм се влюбвал в приятелка ,но имам няколко , с които бих правил секс.С повечето ми приятелки сме в чисто приятелски отношения :)

kristito3
05-08-2010, 08:14
Интересна тема. Аз съм момиче и според мен понякога от близки приятели на края нещо повече става (познавам няколко човека, при които е ставало така), но от друга страна мисля, че е възможно и обратното - между момиче и момче да има само едно голямо приятелство. Доста хора казват, че няма такива неща, но аз мисля, че има. :) :)

remix1912
05-08-2010, 08:47
Не е вярно.Момче съм и имам много приятелки които не изкам да ги чукам,а само половината са грозни.
Сега сериозно,моя приятелка,с много привлекателна външност,към която преди доста време изпитвах нещо,но сега не много,сега сме приятели само,да постянно пускам сексуални вицове и лафофе спрямо нея,пред нея,но предполагам че и тя го приема всичко на майтап иначе до сега да сме се излупкали,предложих и дори оргия да правим и многозначен отговор последва от нея


Ауууу The horror of the uneducated......

По темата: Не съм се влюбвал в приятелка ,но имам няколко , с които бих правил секс.С повечето ми приятелки сме в чисто приятелски отношения :)
Нещо мишката се обади,стига говедо стана банално всеки представящ себе си като умник да казва на някой други преди всеки свой пост че е необразован,пък дори и отсрещната страна да няма никакви правописни грешки,също мислиш че не мога да пиша и грамотно ,което показва колко си тъп и ограничен,тук не сме на някаква беседа по политология ,а сме на седенка ,пишем си каквото и както искаме,ако искам ще си пиша без задръжки,ако искам със.
Ти лайнарчо си някой да ми държиш сметка

ef4etyYy
05-08-2010, 08:59
стига сте се нападали бе :shock: други мнения по темата няма ли? 8-)

TheBeliever
05-08-2010, 09:24
Ето мнение по темата. Изцяло от личен опит.

Имам мноооого приятели момчета. Като повечето от тях са просто познати. Сега ще се съсредоточа върху тези, с които сме наистина близки, защото мисля, че за тях става дума в темата.
Да, приятели сме. Само приятели. И те в един или друг момент са имали чувства към мен и са искали нещо повече. Конкретни два примера.
Едното момче, ме харесваше от самото начало и се сприятели с мен с цел да ме сваля. Шест години след това ми е най-добрият приятел, с него мога да споделя всичко, много е близък и с гаджето ми и ми споделя винаги като си хареса някое момиче, за да чуе мнението ми и да ми поиска съвет. Даже да има сексуално привличане към мен оценя приятелството ни по-високо от нагона си и не го показва по никакъв начин.
В другият случай момчето в началото не изпитваше нищо към мен. След време като станахме по-близки ми призна, че започва да ме приема като нещо повече от приятелка, но не желае да си разваляме отношенията, с оглед на това, че аз не изпитвам същите чувства. Две години по-късно тръгнах с момчето, с което той ме запозна и сега е много важен човек както за мен, така и за гаджето ми, гостува ни с половинката си и няма и грам привличане между нас.
Изводът, който правя за себе си е, че може да има приятелство даже ВЪПРЕКИ несподелените чувства на единия, ако човекът насреща те цени като човек, а не те възприема само като сексуален обект.
Естествено всеки случай си е индивидуален, защото пък имам един познат, който вече години наред се опитва да ми се представя за приятел и да ме вкара в леглото си. Нерези всякакви.
Общо взето моето мнение е, че зависи изцяло от хората в дадената ситуация. Общият знаменател е изключен тъй като всички сме различни и чувствата и обстоятелствата са различни.

П.П Е*ахти романа.

BlueFace
05-08-2010, 09:44
Аз не мога да знам дали можеш да пишеш грамотно,защото не те познавам.Но от това,което показваш,си правя изводи,че не си внимавал много в часовете по български език.
Твоите текстове са едно дълго изречение ,в които ту оцелиш къде да сложиш запетая ,ту не,а главните букви са като индивиди застрашени от изчезване.
Пиши си както си искаш,но дори и да си на "седянка" ти ,с начина си на писане, показваш повече от колкото си мислиш ;)
Няма да коментирам колко си елементарен ,като почваш веднага с обиди от сорта на "говедо " и "лайнарчо"...


Ти лайнарчо си някой да ми държиш сметка

Браво,направо бликаш от интелект ;)

П.П.Тук само правим спам,така че ако имаш нещо друго да ми казваш пиши на ЛС ;)

remix1912
05-08-2010, 09:49
Не те знам колко си грамотен,но поне аз не пиша

"запетя"

:lol:

yeSHua
05-08-2010, 09:56
Случвало ми се е да се влюбя в момиче, към което съм имал силна симпатия още откакто сме се сближавали, но по него време съм бил увлечен по друга, като по тази причина първо е възниквала близостта, а после е идвала и любовта; пък и тя ми беше признала, че вече ме обича на 9-ия ден от познанството ни, но ми предлагаше ако аз не мога да продължа да я възприемам само като приятелка - да прекратим незабавно взаимоотношенията си... беше много объркана история, изпълнена с много болка. Но пък ако нямаше друга за мен, когато се срещнахме - вероятно и аз щях на 9-ия ден да я обичам, така че по-скоро считам, че този мой опит няма много общо с темата.

Общо с нея има, че повечето ми наистина близки хора са момичета, красиви при това. Говорим си на всякакви теми с тях - за чувствата ни към други, за връзките ни, за проблемите, с които се сблъскваме, за трепетите, целите, мечтите, за изкуство и музика, търсим съвети един от друг, допадаме си като личности... не съм влюбен в някоя от тях, нито те в мен - става дума за дългогодишно приятелство, така че не е било като някой от двамата да е нямал време да осъзнае какви са действителните му чувства. С едната веднъж се случи да имаме една „бурна нощ“ - което обаче по никакъв начин не навреди на приятелството ни, по-скоро ни направи още по-близки, а и не повторихме някога отново. Да - напълно е възможно да съществува искрено приятелство между момче и момиче, без някой от двамата да се влюби в другия.

Между другото - с някои от бившите гаджета също продължавам да съм приятел, дори след като връзката ни е история - с тези, с които не съм, просто пътищата ни са се разделили, без причината да е в това, че не сме могли да поддържаме нормални отношения след края на връзката ни.

HiM
05-08-2010, 09:57
Въпросът ми е предимно към момчетата: Влюбвали ли сте се в своя приятелка и .. защо?

Питам, защото наскоро един приятел каза, че момче никога не би общувало с момиче, с което не би имал връзка (евентуално), имало много малко изключения..

Съгласен с твоя приятел и аз съм същия. Приятелки са единствено братовчедките ми. Правете разлика между приятелка и позната :) .