PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...?



Lav40
05-02-2010, 22:32
Та днес за пореден път си писах с поредното непознато момиче в Скайп с надеждата просто да се сприятеля с някой и да ударим някой друг чисто приятелски лаф,но в момента в който момичето разбра,че си имам приятелка ми пожела лека нощ и ме блокира...толкова ли е трудно мамка му просто да си пишеш с някой за кефа... и да си губиш времето?!?!

Случвало ли ви се е някога...?

filmimilmi
05-02-2010, 23:56
Нали си имаш приятелка? Защо тогава ти е да си пишеш с други момичета?
Блокнала те е за добро.

Та днес за пореден път си писах с поредното непознато момиче в Скайп
?

meganet
05-03-2010, 04:15
Нали си имаш приятелка? Защо тогава ти е да си пишеш с други момичета?
Явно не му стига неговата :D

nIkEnCeTy_bE
05-03-2010, 07:51
Да, случвало ми се е попринцип. Не виждам нищо лошо в това да си пишеш с някой ей така, но явно някой си е патил доста от това. Може момичето да не иска просто да се занимава с теб, или като е видяла, че си имаш приятелка и аут. Пък и си имаш приятелка, отделяй и нужното внимание, ако я обичаш не се занимавай с странични работи.

MaGuSs
05-03-2010, 08:52
Аз пък все удрям на момичета ,които си имат приятел... ,но не се отказвам :lol:

Jus7DreamBoy
05-03-2010, 09:19
Аз пък все удрям на момичета ,които си имат приятел... ,но не се отказвам :lol:
и аз и аз 8-)

Ax3
05-03-2010, 10:04
Нали си имаш приятелка? Защо тогава ти е да си пишеш с други момичета?

lol :D в клетка ли да се затвори като има приятелка... да си пише с който иска... тя оная си е търсила гадже (колко долно) и с цялата си наглост е блокнала човечеца... въпреки че.. неин проблем, но както и да е

changess
05-03-2010, 11:14
Хах, просто търсите различни неща.
Не е трудно да си лафиш с някого, ама момичето е било отчаяно, предполагам. 8-)

Gerard
05-03-2010, 11:19
Я дай скайп на това момиче.Аз съм ерген! :D

KpucmuHa
05-03-2010, 12:36
Хах, просто търсите различни неща.
Не е трудно да си лафиш с някого, ама момичето е било отчаяно, предполагам. 8-)
+1
и не, не ми се е случвало подобно нещо

MimiKalcheff93
05-03-2010, 14:41
Ммм..
Според мен е ненрмално , да си имаш приятел/ка и да не говориш с другите момичета примерно ,ако си момче.Това не значи ,че търсиш нещо , или че твойта не ти стига.Незнам аз съм момиче имам си приятел , но комуникирам и с другите хора,От цял свят имам познати.От Бразилия ,Щатите, Англия ,Канада , Италия , Гърция, Турция.. къде ли не...от Китй даже .Аз ,ако не говоря с тях , или с други де , не мога,.Просот съм свикнала да имам връзка с много хора.
Така ,че може да си пишеш с други хора.А мацката явно е търсела нещо по-сериозно , а не само чат. :)

toncheto
05-03-2010, 21:12
случвало ми се е-да. Те си мислят, че след като си пишеш с тях едва ли н вече я харесваш или ще стане нещо между вас... според мен няма нищо лошо в това да си полафиш с някого просто ей така :) и аз имам приятел. но това не означава, че не трябва да си чатя/пиша с никакви други момчета... напротив трябва да има разнообразие ;)

toncheto
05-03-2010, 21:16
случвало ми се е-да. Те си мислят, че след като си пишеш с тях едва ли не вече я харесваш или ще стане нещо между вас... според мен няма нищо лошо в това да си полафиш с някого просто ей така :) и аз имам приятел. но това не означава, че не трябва да си чатя/пиша с никакви други момчета... напротив трябва да има разнообразие ;)

mArMaLaDkA
05-04-2010, 11:57
Аз пък все удрям на момичета ,които си имат приятел... ,но не се отказвам :lol:
и аз и аз 8-)

а предлагате ли им да станете гаЖета? 8-)

иначе е... тъпо? явно девойката е искала да се закачате, ама... 8-)

не ми се е случвало нещо такова, няма и как да ми се случи напоследък при все, че скайпът съм го отписала.

Team
05-04-2010, 12:01
Нали си имаш приятелка? Защо тогава ти е да си пишеш с други момичета?
Явно не му стига неговата :D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: