PDA

View Full Version : Момичета,къде пазарувате във Велико Търново?



Nikita1
05-03-2010, 03:48
Прз почивните дни имам път към Велико Търново и мисля да съчетая всичко с малко шопинг,но до сега съм ходила там само веднъж и то супер за кратко и успях да видя само главната улица/или поне мисля че беше тя/.Та въпроса ми е към момичета от Влико Търново...вие къде пазарувате?Мноля насочете ме към някои хубави магазини.Благодаря ви много предварително :-)

GabisiTa
05-03-2010, 11:29
Не мисля, че ще останеш очарована от магазините :)
Мога да ти препоръчам за обувки, точно срещу Съда има едно магазинче, в което има страшни обувки. Дано да олучиш момента, когато са докарали нови модели, освен това и са страшно евтини. Има и Паоло Ботичели :)
За дрехи.. разгледай на 5 авеню, в ГУМ и по главната... :) Сетих се и за още един магазин, по ул. Н. Габровски, след пожарната.. Не съм добра в обясненията :-|
Ако искаш може да провериш и в мола :)
Успех, дано да си харесаш! :)

Shadowsogirl
05-03-2010, 12:17
И аз не мисля, че магазините ще те очароват, нищо особено няма.
Аз лично имам неща от Чери и от Еден.. В магазините към Гум има хубавки неща, но за мен лично цените са неоправдани. В Модема си бях харесала туника за 72 лева, на Пето Авеню, в магазина срещу Чери имаше същата, но малко по-тъмна за 32... Прави си изводите.
За самия Гум.. Има подобни магазини като на Пето Авеню, не са особено различни нещата. На втория етаж има няколко магазина с добри попадения долу-горе.
Аз лично вчера обикалях по магазините, ама нищо не ми хвана окото до толкова, че веднага да извадя парите.. Много шарения, много цигания по тия магазини на неопрадано високи цени.

YourBlackDahlia
05-03-2010, 14:16
Мм да , в Търново няма къде да обикаляш особенно ..
Най - вече по главната, на Пето авеню и ГУМ..
Има няколко хубави магазина за обувки и цените не са високи (;
Единия е точно срещу ГУМ, там почти винаги има страшнии обувки ;д
О и да , не ти препоръчвам да ходиш в Мола - ужас и половина ;д

gia_sena_mono
05-03-2010, 15:16
Както казаха - след пожарната, в посока на горе,идвайки от пазара (хващаш левия път), има два магазина за дрехи. Единият е малко по-далеч - казва се БГ мания (близо до новата болница). За много евтини обувки и чанти, от рода на 10-15 лв, има 2 магазина по бул. България - хващаш улицата вдясно от пазара и вървиш все нагоре и нагоре и ще ги видиш. Те също са бая далчеко.
Също така и срещу ГУМ (на завоя към старата част) има два магзаина за дрехи. Намират се до едно фото.
Общо взето те насочих към сравнително евтини магазини и с хубава стока.

Nikita1
05-03-2010, 15:34
Благодаря за насоките, ама кажете ми каво е това ГУМ 8-) А и предния път като идвах видях този магазин на Паоло Ботичели къде се намира, та там където се намира главната улица ли е?

GabisiTa
05-03-2010, 16:01
Не съм добра в обясненията, но ще се опитам.. :)
ГУМ е малко преди Паоло Ботичели, от същата страна на улицата, нещо като търговски център на 2 етажа. Сградата е голяма, няма как да не я видиш :)

Nikita1
05-03-2010, 16:07
Аааа да да, мисля че го знам.А имате ли все още аутлет на Зара?

GabisiTa
05-03-2010, 16:21
Да, имаме :)

Shadowsogirl
05-03-2010, 16:54
Да, имаме :)
Така ли? :D :D Къде? :D

GabisiTa
05-03-2010, 17:15
Да, имаме :)
Така ли? :D :D Къде? :D

Точно преди да влезеш в ГУМ, от долната страна, на ъгъла се пада, има 2 стъпалца. Надявам се да си ме разбрала.. :D Ако не, питай пак, ще се опитам по-добре да обясня :)