PDA

View Full Version : Досаден



cherinka
05-03-2010, 05:52
Ще ви споделя най-малоумният ми опит за прекратяване на взаимоотношения.
Случи се миналата седмица. Говорим по телефона, на мен ми идва до гуша, докато сумати време се опитва да ме уговори да излезем и започнах: "Днес съм заета, но като цяло не бих искала да излезем, дори и да излезем нищо няма да се получи между нас. Не те харесвам, не те искам, разбери ме, не сме един за друг. Най-добре ми изтрий номера и не ми се обаждай повече, имам приятел, държа на него. Той ми е достатъчен, не смятам, че си повече от него, но дори и да си по-голям мъж от него и да си по-стойностен аз си го обичам. Наистина, моля те, не ме притеснявай повече", след което полъчих едно "Стига си се лигавила, искам да те видя, ще ти звънна утре" и БАМ, затвори ми.............
НЯМАМ ДУМИ ДОКЪДЕ СЕ ПРОСТИРА ЧОВЕШКАТА НАГЛОСТ!!!!!
После целият ден и следващият бях на тръни да не ми звънне телефона и се чудех тоя път кви неща да му говоря.... :( :( :(
Оттогава е минала една седмица, както се досещате.
Всекидневни звънения, някои от които не дигам, после ми се звъни от непознати,частни и кви ли не номера. Къде дигна, къде недигна.
И все се налага да го лъжа... имам еди си ква работа", днес не мога, утре не мога, другиден мога", лошо ми е, не ми е лошо, ще излизам с приятелки (дори и да не излизам), и вече ми писва, беееееее!
Мама каза, че не е редно да го лъжа и е много тъпо като правя така, аз си се и усещам, де, ама да, ама първоначално си му казах кво що, нали така!!! Защо не разбира? Аз ли не го казах както трябва? Къде сгреших? Що е толко нагъл?
Мама пак избочи със съвет, майна, вика хвани си го, нали е богат, ся както искаш пари за курсове по английски, литература, лято идва, баща ти няма пари, той да ти дава, нали те обичал... Е, да, ама да беше поне малко красив!
Днес е 03.05.2010г. 08:53 и не ми е звънял от 13 часа и 42 минути. :D
ПОМОЩ

DarknessAngel
05-03-2010, 05:57
Добре, успя да развеселиш прецакания ми ден. :lol:
Колкото до неориентирания в ситуацията пич - чувала съм за услуги на Глобул, с които можеш да блокираш връзката на даден абонат с теб. Ако ти звъни от други номера - просто не вдигай. Иначе можеш да му го повтаряш всеки път, или да бъдеш така креативна да си мислиш оправдания за всеки път. Можеш и да си смениш и номера... не зная ти си реши. :)

Metal
05-03-2010, 05:57
АЗ се оплетох :lol: .

gLypChenCee
05-03-2010, 06:00
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тоя или е неописуемо тъп или просто те обича ...

Струва ми се някак .. обсебен от теб :lol:

Кажи на приятеля си .. може и да си поговорят по `мъжки` ..

Може малко да се поступат ама.. 8-)

Блаа ти човек и минутите от които не ти е званял ли си броиш.. :razz:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DaemonBoy
05-03-2010, 06:47
ХАХАХААХА!Нали имал пари.... :razz:

valdesbg
05-03-2010, 07:14
Ааа тия отрепки ги знам.

Няма опция да спре да ти звъни щото е ненормален.

Направи неговия контакт да ти звъни на.. нищо. В смисъл само да светка, а ако ти звъни от други номера - "не искам да излезем" и му затваряш.

Щото квото и да му кажеш друго той си го тълкува като "Харесвам те, ама искам да се постараеш повече за да видя дали си струваш"

ionicle
05-03-2010, 08:19
не разбирам кво го мислите толкова, особено ако не сте се виждали никога и не знае къде живееш примерно. да си звъни колко ще. ако можеш, направи следното:

Пусни си forwarding на телефона, и го пренасочи като ти звъни, да звъни на някои платен телефон, с колкото се може по-солена тарифа. Като натрупа 200 лв сметка от нищото, да видиш как ше изчезне.

Jessie
05-03-2010, 09:29
Пренасочи му номера към .. някой еротичен телефон, примерно. :D Да направи една страхотна сметка и да видим дали ще звънне пак. :D Щом ти звъни от други номера - стига да не са скрити, пренасочи и тях. :D Аз така направих преди и ... на един изрод му олекна джоба с около 100тина лева. :P

Smile91
05-03-2010, 09:39
Ааа тия отрепки ги знам.

Няма опция да спре да ти звъни щото е ненормален.

Направи неговия контакт да ти звъни на.. нищо. В смисъл само да светка, а ако ти звъни от други номера - "не искам да излезем" и му затваряш.

Щото квото и да му кажеш друго той си го тълкува като "Харесвам те, ама искам да се постараеш повече за да видя дали си струваш"

+++

HexGirl
05-03-2010, 09:55
Човек същото ми се случва и на мен 8-)
М-тел и блокираш номера :)
Няма спасение от такива навлеци ...

Shely
05-03-2010, 10:42
Как може да има толкова нахални хора- незнам... :?

MartyParty
05-03-2010, 13:51
Харесал си те е и е решил,че с постоянство всичко се постига. :)
Ще му омръзне- сигурна съм.На всеки нормален човек с поне малко достойнство би му писнало по някое време.

cherinka
05-03-2010, 15:21
Пренасочвала съм преди така разни номера.
Това вече са цигански номера...
Пък и той е един страшен такъв...
Иначе благодаря. :)
Вече към едно денонощие не ми е звънял. Стискайте палци да не звъни, не искам да лъжа или да се държа като циганка... за негово добро е да не звъни... ( 8-) )

Rounder
05-03-2010, 15:31
Той ако беше пич,щеше да разбере от първият,максимум от вторият път,че просто няма смисъл да ти звъни,и че така ти пада повече в очите..
Но като му е дебела кратуната нека продължава,съвет как да го разкараш не мога да ти дам,не знам как са нещата.НО най-добре теглиш му една путка майна и нито вдигай,нито нищо...

r0ckk
05-03-2010, 15:34
:D :D :D

bybit0o0
05-03-2010, 19:59
ми изчакай още няколко дни и ако не те остави си смени номера...нахални хора :?

vagarious
05-03-2010, 20:23
Направо си сменяй номера, бих казала пък аз.. :-o :) Няма какво да го мислиш.

onestar
05-03-2010, 21:25
:lol: Хаха... същата работа и при мен.

Докато се разхождах случайно се запознах с един идиот. Покани ме на кафе - отказах. Поиска ми номера - не му го дадох.
Следващите три дни постоянно се навърташе около нас да види кога ще излезна. 8-)

И от два дни вече ми има номера от... незнайто от къде. Казах му в прав текст, че няма да се получи, че не искам да ме търси, че не искам да се виждаме, а той човека се прави на тъп.
Дори сега съм си изключила телефона, защото съм повече от убедена, че ще се обади от скрит номер.

Простотията край няма, това е.

Eclipsercho
05-03-2010, 21:28
Смени си номера.. толкова ли е трудно? :shock:

alex4et0y
05-03-2010, 21:47
На мен даже са ми звънели в 02:00часа сутринта и ми вика " Ако не искаш да излезм през деня нека да излезнем вечерта". Такава майчина му теглих и вложих наистинаа много въобръжение(ако ме разбираш) :lol: Сега само, като ме види ми подхвърля нещо, но се е поспрял.
Всичко зависи от теб, ако не го разкараш по най-вулгарния начин той все ще си мисли, че го харесваш и че това са момичешки лигавщини и така няма да си мисли, че си лигава. 8-)
Лично мое мнение.

toncheto
05-03-2010, 22:17
този наистина е много досаден и тъп :D ами според мен, ако те тормози прекалено много можеш и да се оплачеш в полицията :)... също така би било добра идея, ако му повториш същите думи, за да разбере , че не се шегуваш :) ако наистина е толкова тъп и не разбира от намеци остави го да звъни- може един ден да му писне и да му дойде малко акъл в главата :) успех ;)

GaLkAsS
05-04-2010, 18:27
При мен е същото само че пътувам с него всеки ден в автобуса и немога да се отърва от него накрая каквото и да ми говори не му обръщам внимание и се правя че не съществува не е най-блестящата тактика ама поне няма да приема всяка твоя дума за "харесвам те!" :lol:

BlueFace
05-04-2010, 18:42
От този съвет който майка ти ти е дала не мога да си извадя хубави изводи за нея....
По темата: Заплаши го ,че ще подадеш жалба в полицията.Според мен ще спре ако го заплашиш ;)