PDA

View Full Version : ВАЖНО ?!?!?!



Bukmop
05-03-2010, 09:21
Това не е правилният раздел но КЪДЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯТ СТАРИ ЖИВАЧНИ ТЕРМОМЕТРИ баба ми каза че навремето са се връщали в аптеките ама до сега не съм намерил аптека която да ги взима ... а имаме няколко който нещо са се побъркали и не отчитат правилно температурата

justunique
05-03-2010, 09:29
..

Bukmop
05-03-2010, 10:34
чупят се в уста .. :D

ХАААААХА заБавеняк... майтап ти са струва а .... неможеш да хвърлиш живачен термометър ей така....

cvetenceto41
05-03-2010, 12:02
Хвърлят се в казан ... с какво толкова са специални че да не можеш да ги хвърлиш в казан :-D не се беспокой никой няма да отровиш 8-) :D

cvetenceto41
05-03-2010, 12:13
Хвърлят се в казан ... с какво толкова са специални че да не можеш да ги хвърлиш в казан :-D не се беспокой никой няма да отровиш 8-) :D

nIkEnCeTy_bE
05-03-2010, 17:53
Ами то наистина никой няма да натровиш, защото той трябва да се счупи. Смисъл такъв в казаните на улицата не са знае, защото те там бухат и може да се счупят, макар че мисля не са правени от обикновенно стъкло. Но ако толкова се притесняваш някъде го зарови знам ли 8-) пречат ли ти, че трябва да ги изхвърлиш или няма къде да ги държиш?

L0ST
05-03-2010, 19:02
Кофти, в Блгария има смао една фирма, която се занимава с такива работи, но доколкото знам не се занимава с частни лица. И технически няма къде д се предаде това. Попринцип живака при заравяне, дори и да се счупи стъклото ще се отаи доста надолу, но не мисля, че това е решението (така съм чувал). Може да попиташ в някой пункт за вторични дали няма да го вземат...


Пък ако не ти пречат ги увии в памук и няква дървена или метална кутия и си готов за векове напред :D

cvetenceto41
05-04-2010, 11:17
Мисля , че това са глупости .... нищо няма да стане, ако ги хвърлиш в казан :)

L0ST
05-04-2010, 12:16
Мисля , че това са глупости .... нищо няма да стане, ако ги хвърлиш в казан :)


Да, разбира се, нищо няма да стане. Парите му изобщо не са отровни, даже са полезни - колкото повече, толкова по-добре. И казаните са най-подходящото място за изхвърляне. Те сметищата за битови отпадъци са точно за това - за изхвърляне на токсични отпадъци.

cvetenceto41
05-05-2010, 12:03
В България няма специализирани пунктове в които да се изхвърлят ... какво други остава ... :)