PDA

View Full Version : След колко време се махат медицинските обеци?



cameronn
05-03-2010, 11:52
Днес си пробих ушите (меката им част) :) Но въпросът ми е след колко време трябва да се махнат медицинските (първоначалните, които са сложени при самото слагане)?? :)
Иначе ми препоръчаха и антибиотик с който да ги поддържам :)

blondeVIP
05-03-2010, 12:07
Поне 1-2 седмици според мен трябва да постоят. .Но то все пак в момента ако пробваш да я махнеш бни трябвало мн да те боли. . Аз се пробих преди 1 година и съм си още с медицинските.Сменям ги но понякога за малко, с тях си ми е най-добре.И все пак ако не те боли след 1-2 седмици можеш да я свалиш.

Ive7o0
05-03-2010, 12:42
еми аз бях с медицинските си обеци за 2 седмици.. после си купих златни, п0неже нем0га да н0ся ментета ушите ме сърбят и се п0дуват от тях.. веднага смених медицинските с златните и всичко си беше окей :wink:

deSireeE
05-03-2010, 13:25
да..1-2 седмици :) аз също се пробих преди 5 дена и не ми казаха нищо за антибиотик :shock:

j_adore2
05-03-2010, 13:48
Аз моите ги махнах на 2 ден,защотоми забра ухото и започна да ме боли,сложих си сребърна и всичко точно и без проблем.Така че ако не те боли,можеш да си носиш колкото искаш :)

teenems
05-03-2010, 14:00
Аз си спомням ,че като си пробих 2та дупка ,стоях с обицата доста време :-o .
И си спомням ,че когато си сложех друга ,независимо каква ми дразнеше доста :-o и самото ухо леко ме наболяваше .. ,но моята 2та дупка е от вътрешната страна пробита

alex4et0y
05-03-2010, 15:08
Като ги пробих ги носих 1-2седмици. И след това си сложих златни, защото ме се възпаляват ушите от ментетата.

Loshotia
05-03-2010, 15:16
На мен ми бяха казали 3 седмици. Но друг е въпросът, че ги свалих след 1 примерно. След това имах доста проблеми с инфекции и едната вече я няма.
Нали знаеш, че е важно да ги връткаш :)

cameronn
05-03-2010, 15:24
Ее..благодаря на всички за отговорите :) Наистина много ми помогнаха :)
И да..знам за "връткането " :D И .. ще ги връткам
Мерси отново :-P

shell
05-03-2010, 20:26
когато аз си продупчих ушите най-първия път ги махнах след две седмици и ми сраснаха дупките :( после като препродупчих ги държх два месеца :D

GD95
05-03-2010, 22:19
...

MaLty
05-04-2010, 06:10
махам ги на секундата,след като се прибера у нас след пробиването 8-)
и си слагам други ест :lol:
може би,за тфа толкова често ми се възпаляват .. 8-)

иначе 2 седмици :)

slynchoo
05-05-2010, 12:56
2 седмици.

LovEsIckk
05-05-2010, 16:43
10 дена :>

Mariyana
05-05-2010, 18:01
Еми аз си направих в горната част на ухото ии ми казаха да я държа 1 месец, а иначе за мееката част е около 2-3 седмици мисля.. :)

petinkataaa
05-05-2010, 19:19
ми не знам...моите уши се бяха запушили от преди 4 години и вчера сестра ми навря обеци..не знам как..боли ме сега и ме е страх пак да не се запушат,защото не мога да стоя денонощно с обеци и + това са някакво менте...и снощи си пробех втора дупка сама..боля ме доста и сега си стоя пак с някакво менте в новопробитата дупка 8-)
и няма да се изненадам,ако ми се подуят ушите :D

nefchi_bs
05-05-2010, 19:42
Аз преди месец-два си пробих още една дупка и ми казаха след 20 дни да махна обецата...

soni4kuu
05-05-2010, 19:59
да..1-2 седмици :) аз също се пробих преди 5 дена и не ми казаха нищо за антибиотик :shock:
защото антибиотика с нищо не помага :-D
мойте ми ги пробихь преди 2-3 години с пистолет и с нищо не съм ги мазала и т.н.
смених си обецата със сребърна на 2-3-ия месец,но само защото ме гонеше някфа параноя и ме беше страх да си махна обецата :D

anonymous708973
05-05-2010, 19:59
И аз си пробих меката част на ухото и ми казаха месец за всеки случай. Имам си и гелче да си я мажа, въпреки че не ме боли въобще :)

soni4kuu
05-05-2010, 20:09
ми не знам...моите уши се бяха запушили от преди 4 години и вчера сестра ми навря обеци..не знам как..боли ме сега и ме е страх пак да не се запушат,защото не мога да стоя денонощно с обеци и + това са някакво менте...и снощи си пробех втора дупка сама..боля ме доста и сега си стоя пак с някакво менте в новопробитата дупка 8-)
и няма да се изненадам,ако ми се подуят ушите :D
добре де,не разбирам.Говориш как ще ти се подуят ушите от тия ментета и се пак си ги сложила на току-що пробити наново уши.Тва знаеш ли до кво може да доведе ? Неслучайно като дупчат ушите не слагат ментета,а медицински.Остави,че не трябваше сребро или злато да слагаш,ама ти чаааак ментета....пък и накрая вече си знаеш,че ще ти се подуят ушите от тия обеци ама си стоиш с тях нали ахахаа не мога да разбера просто :razz: =D>

petinkataaa
05-06-2010, 09:22
ми не знам...моите уши се бяха запушили от преди 4 години и вчера сестра ми навря обеци..не знам как..боли ме сега и ме е страх пак да не се запушат,защото не мога да стоя денонощно с обеци и + това са някакво менте...и снощи си пробех втора дупка сама..боля ме доста и сега си стоя пак с някакво менте в новопробитата дупка 8-)
и няма да се изненадам,ако ми се подуят ушите :D
добре де,не разбирам.Говориш как ще ти се подуят ушите от тия ментета и се пак си ги сложила на току-що пробити наново уши.Тва знаеш ли до кво може да доведе ? Неслучайно като дупчат ушите не слагат ментета,а медицински.Остави,че не трябваше сребро или злато да слагаш,ама ти чаааак ментета....пък и накрая вече си знаеш,че ще ти се подуят ушите от тия обеци ама си стоиш с тях нали ахахаа не мога да разбера просто :razz: =D>


смених ги,тази сутрин със златни :-o ,но след тия почевните дни ги махам.. не мога да ходя със златните обеци ..