PDA

View Full Version : Самоувереност



Mitkoni
05-03-2010, 13:07
Защо не съм уверен в себе си?Днес нещо отвътре ми каза да намигна на едно момиче от даскалото,но не го направих.Или друг случай:Преди състезанието тренирах много усилено,имах самочувствие и се справях добре.Обаче когато излезнах на тепиха се сдухах и загубих срещата и то от много-по малък от мен.Помагайте!

6okolad4ety95
05-03-2010, 14:51
Може би си по-срамежлив :) ! Може и да е от пуберетета (ако си в пубертет)!Не се притеснявай с времето всичко ще се оправи :) Айде успех :-)

gegata15
05-03-2010, 15:24
просто като се надъхаш и после излезеш пред хора няма да позволяваш такова нещо. Казваш си аз съм мъж ве мамка му, ще ви размажа и просто вярваш, че го можеш.

6okolad4ety95
05-03-2010, 15:39
просто като сенадъхаш и после излезеш предхора няма да позволяваш такова нещо казваш си аз съм мъж ве мамка му ще ви размажа и просто вярваш че го можеш

Съгласна съм ;-)

nIkEnCeTy_bE
05-03-2010, 18:58
Ами за момичето, ако преодолееш срама си, ще се получи. С момичето можеш просто да се заговориш, чрез други приятели, или просто да я питаш нещо. От там се тръгва. За състезанието - трябва да имаш хъс. Трябва да имаш вяра, че ще победиш. Да не се притесняваш.

NeENormalen
05-04-2010, 17:08
Братле - 4 бири и не намигване и усмивка, ами думите си идват сами :grin: :grin: :grin:

п.с. но да не забравия дъвка, щото миризмата на алкохол отвращава :)