PDA

View Full Version : любов



kindergarden
05-03-2010, 12:36
е доста силно казано за това,което искам да ви питам.Проблемът е следният:
Той-момче 12клас в сряда му е последният ден.До сега имахме фвс заедно двата класа и той дойде един път да ме учи как се играе волейбол.После идваше да играе с мен и с другите момичета от класа ми.Важното е,че наскоро ми поиска фрс във ФБ ама само на мен :oops: 8-) та и преди това всички около мен ми казваха,че ме харесва...бях се филмирала и аз,но реших,че е малко надут и ми напомня на един човек...и не бива да се филмирам
Обачеееееееее завършва!!! според вас дали трябва да го поканя да излезем преди да се е свършило всичко?
п.п. Запознах се и с брат му в компания е с мои приятели....той е по-симпатичен ама нз по-вероятно е с другия брат :D


та въпросът е дали да го поканя тоя завършващият или не???? 8-)



и поздрав за всички отзовали се на първата ми сериозна тема в раздел любов...трябва да се запише :-D http://www.vbox7.com/play:b681e6ab
8)

LadyDi
05-03-2010, 12:40
Защо да трябва всичко да свърши, когато той завърши? Нали си имате фрс (каквото и да е това) във ФБ? :)

Покани го. Ако не се получи нищо, поне няма да ти се налага да го гледаш всеки ден. Нали така и така завършва.

kindergarden
05-03-2010, 12:42
сори,че не се изразих правилно...та поиска ми приятелство там и после и скайпа :D
ама искам на живо да го поканя,а нямам смелост. :( И мен това,че завършва и после може да не го видя,ме стимулира ама...

SemperFidelis
05-03-2010, 12:44
Поздравът е трепач. :grin:
Иначе май и ти не знаеш кой брат ти е интересен, трети няма ли, нещо>? :D

KpucmuHa
05-03-2010, 12:47
да.

crawler92
05-03-2010, 13:01
Това че завършва нищо не значи! Какво ти коства да опиташ бъди себе си , и отбий срама си. АТАКУВАЙ :D Успех. 8-)

Sa6eks
05-03-2010, 13:10
Защо пък да не се пробваш ?!? Нищо не губиш мен, споко живее се един път, изживей живота си по най-пълноценния начин :)
На колко си междудругото ?
Успех :)

TheSunshine01
05-03-2010, 13:11
Защо не, нямаш какво да губиш ..

6okolad4ety95
05-03-2010, 13:33
Покани го :) !Айде успех и приятно изкарване(ако го поканиш де..) :-)

kindergarden
05-03-2010, 14:56
ми пък ще го поканя пък!
само да си купя летни обувки,които не трябва да са много високи,защото той не е от най-високите :D

Сигурно ще е след около 2 седмици,че в сряда заминавам пък другата седмица момчето има матури...та след това ще го поканя!

п.п.мерси за куража ще ъпна темата като го поканя....

на 17 съм 8-)

kindergarden
05-03-2010, 14:57
Поздравът е трепач. :grin:
Иначе май и ти не знаеш кой брат ти е интересен, трети няма ли, нещо>? :Dако не стане сега с тоя брат...догодина с другия,че той сега е 11 клас :lol: :lol: :lol: