PDA

View Full Version : Цък! Cigaretes



Transform
05-03-2010, 12:58
Пушите ли още,когато цигарите вече станаха над 4 лева? Какви? Какво мислите за пушенето,цигарите които постояяно поскъпват?

Luscious_Heart
05-03-2010, 13:37
Аз не пуша и цените не ми се отразяват по никакъв начин. :) Не ги мисля. Пушенето не го тача. Не ходя на места с пушачи и не се събирам с такива. А ако се налага, ги принуждавам да се съобразят с мен.

Предлагам още един въпрос към темата - какъв процент от бюджета си делите за цигари?

SemperFidelis
05-03-2010, 13:38
Пуша, ама си взимам на 2 - 2.50 цигари, и някой път като се случи да няма - кинг :( .

sunshinepp
05-03-2010, 13:39
Емии аз пък пуша .. идва ми малко в повече почти двойната им цена, но сега съм ги намалила малко.. а и аз принципно не съм си от най- изявените комини :)

Shadowsogirl
05-03-2010, 14:03
Ем, аз пуша рядко, ама последния път като ходих да си купувам и като ми казаха 4,30 и направо сърцето ме заболя. Ама аз пуша като идем на дискотека, ако спе повечко на кафе и така, иначе не ми се отразява особено, една кутия я пуша две седмици.

Rounder
05-03-2010, 15:20
Ами пуша,и то доста,пари...еми искам не искам ги прежалвам,Davidoff пуша,на ден около 15-20 лв. заминават за цигари :-D

3motion
05-03-2010, 17:42
Пуша,взимам си ги без бандерол за 2 и 50, така че не ми се отразява особено. :)

Transform
05-03-2010, 18:00
Какви пушите без бандерол?
Аз,не си намирам хубави и искам не искам , си вземам със.

SemperFidelis
05-03-2010, 18:02
Extreme Red, Baron с кухия филтър.

nIkEnCeTy_bE
05-03-2010, 18:04
Не пуша. Не виждам смисъл в това да се тровя. Парите мисля, че са излишни за такива глупости. Като си представя, че някой хора за толкова и мечтаят, горките. Сега в тая криза, дано хората се осъзнаят. А и вече съм свидетел на доста хора, които си свиха перките.

mrtn
05-03-2010, 18:42
От както ги увеличиха си взех точно на 1 април една кутия и това беше.. нямам и такова намерение и сега вече не пуша, настина отначало беше много трудно, но се свиква. Е понякога, когато ходим на кафе с класа си взимам 2 цигари и ми стигат за деня. :)
А за пушенето, какво смятам. Еми вредно е наистина, няма спор в тва..
Но не се дразня от пушачи или не, хора сме в крайна сметка. :)

Unendlich
05-03-2010, 18:50
- Не пуша
- Никакви
- Мисля, че е редно да поскъпват, защото така малко или много всеки ги ограничава, все пак не всички сме богати и т.н.
- За цигарите не мисля добри неща - вредят на здравето, кофти дъх, докарват ти болести, бъркат ти в джоба солено.
- Радвам се, че не пуша.
- Не ми пречат пушачите, все пак не аз им давам парите за цигари, всеки сам си решава дали да пуши или не, аз за себе си съм решила - НЕ :)

L0ST
05-03-2010, 19:32
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Auby
05-04-2010, 02:54
Еми пуша, скъпо е ама какво да се прави. Както казахте всеки си решава сам за себе си, аз обичам да си се тровя :D
Иначе мога да ги спра без проблем, не съм зависима макар че пуша от 3 години. Като няма пари, не пуша, като се намерят си купувам :)

RussianStandard
05-04-2010, 07:14
Аз не пуша и цените не ми се отразяват по никакъв начин. :) Не ги мисля. Пушенето не го тача. Не ходя на места с пушачи и не се събирам с такива. А ако се налага, ги принуждавам да се съобразят с мен.

Предлагам още един въпрос към темата - какъв процент от бюджета си делите за цигари?

nefchi_bs
05-04-2010, 07:39
Предлагам още един въпрос към темата - какъв процент от бюджета си делите за цигари?

Okoло 90% от джобните ми отиват за цигари...Продължавам да пуша,даже сякаш започнах да пуша повече :shock: От както минах на виктори силвър много ми вървят цигарките..

Rounder
05-04-2010, 08:51
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Ами аз лично няма да си го спестя.Аз не го правя да ме забележат,стигат ми тия хора които познавам.Правя го защото ми е гот,и защото когато пуша някак си ми е хубаво.Това,че на теб не ти е,не значи че сме жалка картинка и още подобни негативни нарицателни.
Нито ти ни даваш парите за "отровата" нито нищо.Много добре знаем че като пушим се тровим,но това на теб не ти бърка в здравето нали.
Просто няма смисъл да се хабя да ти обеснявам,че не пуша за да съм "гъзар"

justunique
05-04-2010, 09:20
...

reoffender
05-04-2010, 09:30
Пуша си, както и преди да ги увеличат.
Иначе-бяло виктори (:
Ще ги спра, когато аз искам, а не заради поскъпването им :-D

britzy
05-04-2010, 11:33
вече пуша само когато съм ядосана по предел ии когато съм с приятелки.Амии колко заделям-хммм парите за един ден от седмицата примерно

iLovePussyJuice
05-04-2010, 12:36
май по-малко пуша като цяло :D

L0ST
05-04-2010, 12:46
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Ами аз лично няма да си го спестя.Аз не го правя да ме забележат,стигат ми тия хора които познавам.Правя го защото ми е гот,и защото когато пуша някак си ми е хубаво.Това,че на теб не ти е,не значи че сме жалка картинка и още подобни негативни нарицателни.
Нито ти ни даваш парите за "отровата" нито нищо.Много добре знаем че като пушим се тровим,но това на теб не ти бърка в здравето нали.
Просто няма смисъл да се хабя да ти обеснявам,че не пуша за да съм "гъзар"


Ами бърка ми в здравето да, защото като ида някъде на кафе или в някой ресторант на вечеря на съседната маса като пушат, всичкото идва към мен (айде, не навсякъде, но на повечето места). Аз казвам моето мнение, не го приемайте лично. Добре приемам, че ти пушиш от нужда и от кеф, но едни 50% най-малко от 12 годишните пушат, че да се направят на гъзари, мисля че много хора ще се съгласят с мен тук и айде сега, не можете да не се съгласите, че момиченце/момченце 120см високо пуши цигари и едва ли не е пристрастено и не е...чак грозно.

Shadowsogirl
05-04-2010, 13:26
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Ами аз лично няма да си го спестя.Аз не го правя да ме забележат,стигат ми тия хора които познавам.Правя го защото ми е гот,и защото когато пуша някак си ми е хубаво.Това,че на теб не ти е,не значи че сме жалка картинка и още подобни негативни нарицателни.
Нито ти ни даваш парите за "отровата" нито нищо.Много добре знаем че като пушим се тровим,но това на теб не ти бърка в здравето нали.
Просто няма смисъл да се хабя да ти обеснявам,че не пуша за да съм "гъзар"


Ами бърка ми в здравето да, защото като ида някъде на кафе или в някой ресторант на вечеря на съседната маса като пушат, всичкото идва към мен (айде, не навсякъде, но на повечето места). Аз казвам моето мнение, не го приемайте лично. Добре приемам, че ти пушиш от нужда и от кеф, но едни 50% най-малко от 12 годишните пушат, че да се направят на гъзари, мисля че много хора ще се съгласят с мен тук и айде сега, не можете да не се съгласите, че момиченце/момченце 120см високо пуши цигари и едва ли не е пристрастено и не е...чак грозно.

Твоя коментар ме подсети за едно момче оня ден в дискотеката. Беше висок... сигурно 1,45 най-много, сигурно пети-шести клас, ама иначе много наперено се разхождаше с бирата в едната ръка и цигарата в другата. :D

SmilezZz
05-04-2010, 13:34
Пушите ли още,когато цигарите вече станаха над 4 лева?
Не съм пушила изобщо..И преди,и сега
Какви?
Никакви
Какво мислите за пушенето,цигарите които постояяно поскъпват?
Не мисля,че е полезно да се пуши..Но все пак всеки сам решава какво иска..+..не мисля,че някой има право да им се бърка..

Ми не мисля,че ще успеят да спрат пушенето..Просто то е станало нещо като навик и дори да са 4 лв..Едва ли ще ги спрат

elito0o0o0
05-04-2010, 14:28
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Ами аз лично няма да си го спестя.Аз не го правя да ме забележат,стигат ми тия хора които познавам.Правя го защото ми е гот,и защото когато пуша някак си ми е хубаво.Това,че на теб не ти е,не значи че сме жалка картинка и още подобни негативни нарицателни.
Нито ти ни даваш парите за "отровата" нито нищо.Много добре знаем че като пушим се тровим,но това на теб не ти бърка в здравето нали.
Просто няма смисъл да се хабя да ти обеснявам,че не пуша за да съм "гъзар"


Ами бърка ми в здравето да, защото като ида някъде на кафе или в някой ресторант на вечеря на съседната маса като пушат, всичкото идва към мен (айде, не навсякъде, но на повечето места). Аз казвам моето мнение, не го приемайте лично. Добре приемам, че ти пушиш от нужда и от кеф, но едни 50% най-малко от 12 годишните пушат, че да се направят на гъзари, мисля че много хора ще се съгласят с мен тук и айде сега, не можете да не се съгласите, че момиченце/момченце 120см високо пуши цигари и едва ли не е пристрастено и не е...чак грозно.Напълно съгласна!....
Rounder спорът е излишен. ;]]

Rounder
05-04-2010, 17:24
Жалка картинка сте - плащате, че да се тровите. Опитвал съм, не ми хареса, не съм пушил, няма и да пуша. Не виждам смисъл в това, индивидите дето пушат, че да са готини, трябва да са...доста зле, че това да е единствения начин да се набият на очи. И само да ви кжа, че като почнете да ме плюете сега, изобщо няма да ми пука - спестете си го.

Ами аз лично няма да си го спестя.Аз не го правя да ме забележат,стигат ми тия хора които познавам.Правя го защото ми е гот,и защото когато пуша някак си ми е хубаво.Това,че на теб не ти е,не значи че сме жалка картинка и още подобни негативни нарицателни.
Нито ти ни даваш парите за "отровата" нито нищо.Много добре знаем че като пушим се тровим,но това на теб не ти бърка в здравето нали.
Просто няма смисъл да се хабя да ти обеснявам,че не пуша за да съм "гъзар"


Ами бърка ми в здравето да, защото като ида някъде на кафе или в някой ресторант на вечеря на съседната маса като пушат, всичкото идва към мен (айде, не навсякъде, но на повечето места). Аз казвам моето мнение, не го приемайте лично. Добре приемам, че ти пушиш от нужда и от кеф, но едни 50% най-малко от 12 годишните пушат, че да се направят на гъзари, мисля че много хора ще се съгласят с мен тук и айде сега, не можете да не се съгласите, че момиченце/момченце 120см високо пуши цигари и едва ли не е пристрастено и не е...чак грозно.

за сополанковците дето се правят на много порасли съм съгласен,и за това,че си пасивен пушач пак съм съгласен,но не съм виновен аз,че държавата е смотана,и няма места за пушачи,и не пушачи.
Бил съм в много други страни и на всякъде си има 8) (е не баш на всякъде,но повечето места има)

Аз в БГ не видех до ся да има някъде нещо такова

uBuTo
05-11-2010, 11:56
Аз пуша! Има едно изобретение наречено цигари без бандерол майни ;) ..

kris4ety14
05-11-2010, 15:04
Пушенето за мен лично е гадно. Не виждам удоволствие в това да си напълня белите дробове с въздух, наситен с никотин, катрани... При всички случаи пушенето се отразява негативно. За активно трениращите даже е още по-вредно, защото при тях белите дробове са по-развити и кръвта по-лесно се насища с отрови. Пък с времето се появява и сутрешна кашлица с храчки, характерна за пушачите. Мислите ли, че на половинката ви ще е много приятно да слуша (може и да гледа) как се давите със собствените си секрети(дробовете се опитват да се прочистят) ? Друга отрицателна последица от пушенето е това, че се забавя или спира растежът на тялото.

P.S. В една книга за езика на тялото прочетох, че пушенето е силно сексуален акт 8-) . Според начините на пушене, пък можело да се определи какво е мисловното състояние на пушача.