PDA

View Full Version : За мен любов няма... жалко или не.



umri
05-03-2010, 16:14
Обикновено съм съветораздавач в този форум. Претендирам, че разбирам повечето причинно следствени връзки на действията, реакциите и сигналите на момичетата и жените и какво ли още не. Даже не очаквам помощ от тук, а просто искам да споделя в каква ситуация съм.

Като за начало да предопредя.. не се хваля, защото няма причина пред виртуална аудитория, която не ме познава да го правя, така че без коментари от сорта на самохвалко.

Излизам с три момичета. Първата ми допада доста по характер. Не командва, не се налага, има добри качества, външният и вид, като цяло е добре... леко под стандартите ми, малко по-широк ханш и баджак, но останалото е перфектно. Слуша ме, харесва ме, говорим почти на един език. Втората на външност е горе/долу. Гимнастичка, малко селско излъчване. Опитва се селски игри да върти и под някаква форма да ме командва, но се усеща кой е шефа де... Третата е манекенка. Висока, уникално тяло, малки гърди. Външността и е почти перфектна по критериите ми, но за сметка на това е тъпа, като мотика. Един лаф не мога да си кажа с нея. Говоря, задавам и въпроси, става лаф, личи си, че присъствието ми я кара да се чувства добре, но го няма онова духовно и интелектуално равенство. В очите ми е, като някакъв роб и горе/долу каквото и кажа ще направи. Само, като ме види и очите и светват и е на седмото небе, а ако и направя комплимент потъва в земята. Направо странно. За пояснение... и с 3те съм спал. Ако пък ги зарежа, ще ми е гадно, че ме харесват, а пък аз ги отхвърлям.

Сега ще си кажете... еми какъв ти е проблема бе, пич? Проблемът е, че към никоя от трите не изпитвам нещо по-сериозно. Няма тръпка, няма чувство. Даже не крия от нито една, че излизам с други, макар и на някои да не им харесва тоя факт. Толкова ми е през кура за тях, освен за първата, но тя е по-скоро като приятел. Няма я оная тръпка, като при първата любов, една духовна апатия изпитвам, като цяло към повечето момичета. С тях не се държа апатично, но ми е през оная работа какво ще си помислят, направят и тн. Може би и това ги кара все повече и повече някои от тях да ме искат. Чувството любов може би никога не съм го изпитвал, дори мисля, че е и по-добре, но празнотата се усеща. Искам да се раздам за някоя, така да ме прасне в главата, че да правя всичко за нея и... абе знаете какво имам в предвид. Просто не става, не го намирам. Аз ли съм повреден, не ми е дошло времето ли? По-добре ли е, че е за сега така? Всички ми разправят, че ми завиждали и, че съм си бил добре, но просто не го чувствам аз така.

Мнения с удоволствие ще прочета, макар че едва ли по някакъв начин ще променят случващото се.

Priceless
05-03-2010, 16:20
.. леко под стандартите ми.


Тук ти е проблема.

BonbonaBaby
05-03-2010, 17:06
Ще ти дойде времето,не се притеснявай :)

vagarious
05-03-2010, 17:10
Спри да търсиш това, от което имаш нужда, за да си щастлив в любовта(ти именно това правиш с 3те момичета).Някой ден и теб любовта ще те прасне много брутално в главата и ще се чудиш от къде ти е дошло.Не пришпорвай нещата и си живей живота такъв, какъвто ти е сега.А и Priceless също е права. :wink:

skateprinces19
05-03-2010, 17:17
А мислиш ли, че има някоя с абсолютно перфектното тяло както манекенката, за която говориш, но в същото време да не е тъпа "като мотика", а точно обратното :) Според мен докато не намалиш или въобще премахнеш тези свои критерии нищо няма да бъде достатъчно за да си влюбен или каквото и да било :) Нормално е всеки да има някакви критерии за човека, който иска до себе си, но имам усещането, че твоите просто никоя няма да успее да ги покрие :) Замисли се :)

x7aZzy
05-03-2010, 18:01
...и си живей живота такъв, какъвто ти е сега...

Ох, едни такива клишета като почна да чета, направо ми се преобръща вечерята... :?

Като за начало, поздравления за умението да омайваш момичетата (поне по думите ти разбрах, че си завъртял главите и на трите). А за проблема ти - много често срещана ситуация. Спокойно, не си повреден (или не повече от всеки средностатистически човек). Безразличието ти може да се дължи на факта, че вече си получил това, което си искал от всяка една от тях (флирт, секс, отворена връзка, привързаност от тяхна страна), и интересът вече е изчезнал. Не знам как е в конкретната ситуация, но в повечето случаи действието се развива така: даден човек си харесва "жертва", опитва се да я спечели (чрез различни методи - зависи от пола), прави всичко възможно да се докаже и когато обектът на желанията му вече е в ръцете му, човек изгубва интерес към нещо, което вече е "завоювал". Накратко - тръпката се губи (ако въобще е съществувала - казах, че не мога да гадая дали и твоят случай е такъв). Човек след като вече е безразличен към половинката си, има два избора: да остане, въпреки липсата на тръпка и страст, само и само да не нарани чувствата на другия или да си тръгне с риска отново да е самотен и неудовлетворен. Както разбирам си предпочел да не се разделяш с нито една от тях. Може би си мислиш, че по този начин им спестяваш болката от раздяла, но за сметка на това "празнотата се усеща", нали? Не си мисли, че момичетата не разбират какво изпитваш (колкото и тъпи да са). Ако продължаваш да си играеш с тях, без дори да знаеш какво искаш (а дори и да знаеш, е пределно ясно, че не го намираш в нито една от трите връзки), това ще те измъчва все повече и повече, както и тях. От мнението ти разбирам, че държиш дори и малко на момичетата, затова те съветвам - късай с тях. Може и да им е кофти, ама ще им мине - няма да умрат от любовна мъка, пък ти ще имаш възможността да си търсиш тази,"която така да те прасне в главата", и като я намериш "да правиш всичко за нея". Хубаво е, че осъзнаваш какво ти липсва и знаеш какво търсиш, но не трябва да се колебаеш в решенията си. Щом искаш "оная тръпка, като при първата любов", се стегни и отивай да я търсиш, не да се моташ около тея тричките. Айде, успех от мен. :-)

п.п.



umri написа:
.. леко под стандартите ми.

Тук ти е проблема.

Не мисля, че е проблем да можеш да оцениш собственото си ниво, както и нивото на събеседника си. Браво на автора, че осъзнава колко струва и какво заслужава. А, това дали ще намери някоя, която да покрие критериите му, не се знае, но това причина ли е да се отказва или да се променя? :shock:

vagarious
05-03-2010, 18:09
...и си живей живота такъв, какъвто ти е сега...

Ох, едни такива клишета като почна да чета, направо ми се преобръща вечерята... :?

Като за начало, поздравления за умението да омайваш момичетата (поне по думите ти разбрах, че си завъртял главите и на трите). А за проблема ти - много често срещана ситуация. Спокойно, не си повреден (или не повече от всеки средностатистически човек). Безразличието ти може да се дължи на факта, че вече си получил това, което си искал от всяка една от тях (флирт, секс, отворена връзка, привързаност от тяхна страна), и интересът вече е изчезнал. Не знам как е в конкретната ситуация, но в повечето случаи действието се развива така: даден човек си харесва "жертва", опитва се да я спечели (чрез различни методи - зависи от пола), прави всичко възможно да се докаже и когато обектът на желанията му вече е в ръцете му, човек изгубва интерес към нещо, което вече е "завоювал". Накратко - тръпката се губи (ако въобще е съществувала - казах, че не мога да гадая дали и твоят случай е такъв). Човек след като вече е безразличен към половинката си, има два избора: да остане, въпреки липсата на тръпка и страст, само и само да не нарани чувствата на другия или да си тръгне с риска отново да е самотен и неудовлетворен. Както разбирам си предпочел да не се разделяш с нито една от тях. Може би си мислиш, че по този начин им спестяваш болката от раздяла, но за сметка на това "празнотата се усеща", нали? Не си мисли, че момичетата не разбират какво изпитваш (колкото и тъпи да са). Ако продължаваш да си играеш с тях, без дори да знаеш какво искаш (а дори и да знаеш, е пределно ясно, че не го намираш в нито една от трите връзки), това ще те измъчва все повече и повече, както и тях. От мнението ти разбирам, че държиш дори и малко на момичетата, затова те съветвам - късай с тях. Може и да им е кофти, ама ще им мине - няма да умрат от любовна мъка, пък ти ще имаш възможността да си търсиш тази,"която така да те прасне в главата", и като я намериш "да правиш всичко за нея". Хубаво е, че осъзнаваш какво ти липсва и знаеш какво търсиш, но не трябва да се колебаеш в решенията си. Щом искаш "оная тръпка, като при първата любов", се стегни и отивай да я търсиш, не да се моташ около тея тричките. Айде, успех от мен. :-)

п.п.



umri написа:
.. леко под стандартите ми.

Тук ти е проблема.

Не мисля, че е проблем да можеш да оцениш собственото си ниво, както и нивото на събеседника си. Браво на автора, че осъзнава колко струва и какво заслужава. А, това дали ще намери някоя, която да покрие критериите му, не се знае, но това причина ли е да се отказва или да се променя? :shock:

Хубаво.Мисля, че достатъчно добре се обоснових, за да не звучи "като клише." :) :)

Priceless
05-03-2010, 18:10
^ Няма нищо лошо да знаеш какво заслужаваш. Стига да имаш правилна преценка:))) А и мисля, че критериите заедна връзка са мааалко по-далечни от по-широкия баджак;))

DqVoLsKoJeLaNiE
05-03-2010, 18:17
Изясни се със себе си коя от трите харесваш най-много и след това помисли какво точно харесваш в момичето, ако е само излизане ей така не виждам смисъл да залъгваш и себе си и нея с по-сериозна връзка :)

asp1r1n94
05-03-2010, 18:54
А може би в трите си намерил неща,които ги правят като едно цяло само по себе си.

SpOrTs_GiRl
05-03-2010, 19:00
Виж.. различните хора минават през различни етапи - някои срещат любовта почти веднага, други на преклонна възраст.. Ти явно си "минал" (не, не в онзи смисъл) през доста момичета и може би много малка част от тях са те впечатлили изобщо с нещо.. За мен човек има една единствена половинка - може да имаш много връзки, дълги, кратки, каквито и да са .. Идва ден, в който си "намираш майстора" и тогава няма нужда от думи.

totik
05-03-2010, 19:01
Ми да ти се чуди човек ,брат-закакво са ти, ако я няма тръпката...

Sham
05-03-2010, 19:03
духовно и интелектуално равенство
йес, бе! 8)

Smile91
05-03-2010, 19:54
Спри да търсиш това, от което имаш нужда, за да си щастлив в любовта(ти именно това правиш с 3те момичета).Някой ден и теб любовта ще те прасне много брутално в главата и ще се чудиш от къде ти е дошло.Не пришпорвай нещата и си живей живота такъв, какъвто ти е сега.А и Priceless също е права. :wink:


+++

ScarletBite
05-03-2010, 20:07
Хахахаха!
Мисля, че отговорът е ясен.Мисля, че си достатъчно интелигентен, за да стигнеш до него сам.Въпросът е защо продължаваш да позволяваш на най-елементарните слоеве на егото да те заблуждават...
Горд си.Прекалено.Също повърхностен.
Специално за манекенката ще ти кажа, че й е в професията да показва различни емоции и възхищението, което си мислиш, че изпитва към теб... :) И не я подценявай само, защото е тъпа!Хитрушата ще си направи кефа с теб, но после, когато дойде време за нещо сериозно, ще се лепне за някой с мангизи (каквото и да приказва).Но ти си с нея, защото това пък те кара да се чувстваш голям мъж, егати пича, който е успял да забоде такова парче... След 10 години циците й ще виснат и задникът й ще стане като огромен портокал.
Другата пък, селската пръчка, те привлича, защото предизвиква животинските инстинкти в теб.Кара те да се чувстваш базкрайно хитър на неин фон и това гали самочувствието и егото.
Остана третата.За нея писа първо.И към нея, спомена, имаш чувства.Но не фойерверки?Без бум-бам?
Прави разлика между любов и влюбване.

Намери отнякъде приказката "Славеят на китайския император" и я прочети.

umri
05-03-2010, 20:44
Може би си мислиш, че по този начин им спестяваш болката от раздяла, но за сметка на това "празнотата се усеща", нали?
Макар и да прозвучи егоистично...пълната истина е, че не късам с тях, защото са ми удобни. Получавам разнообразен секс, запълвам си времето, подхранвам си самочувствието, правя си социални експерименти, стабилизирам си егото. Не късам с тях поради тези причини, не че ми пука колко ще ги боли. Единствено малко ми пука за първата, защото с нея по-така се имаме, но в крайна сметка това не би бил фактор, който да повлияе на решението ми. Ако ги зарежа си губя редовния секс. Сега ще ме оплюят момичетата във форума, но съм си такъв.

Като самоанализирам проблема стигам до извода за положението ми. Не съм, като повечето синковци, като видят някоя по засуканка, която им направи 2-3 погледчета, да си забравят фамилното име, да тичоркат след тях и да доказват нещастността си. Аз съм така – незаинтересованите – вън. Тези, които ми отказват често срещи с глупави причини – вън. Такива, които се мислят за по-велики от мен и едва ли не се опитват на краставичар краставици да продават – тия пък най-бързо си заминават. Бивши никога не приемам, без значение кога, как, защо и кого кой е скъсал. Въпреки, че не съм достатъчно голям, че да си правя такива бариери, ги имам. И накрая филтъра се свежда до такива, които наистина искат нещо и в този прекрасен момент – апатия. Иначе секса за една нощ изобщо не го включвам в момента, да не излезе, че съм някакъв извратеняк, който спи само с влюбени в него.

Тези неща, нито са писани някъде и да съм ги зубрил и набивал в главата си, просто така ги чувствам и според мен това е правилното, не мога да си меня принципите, при положение, че си ги харесвам. Абе положението е тотална безизходица, макар че постоянно ми набиват в главата, че така ми било по-добре.

Мнения и коментари приемам.

ПС: x7aZzy, ако ми кажеш че си момиче, направо си клъцам вените.


Scarletbite, нещата с манекенката не са точно така. При нея проблемът е, че нито е умна, нито е хитра, просто се води от първичния инстинкт да ме преследва. Тя от няколко години ме гони и накрая малко аванта и пуснах, че няаше дупки под ръка, иначе за егото си напълно в правото си.

x7aZzy
05-03-2010, 21:18
Макар и да прозвучи егоистично...пълната истина е, че не късам с тях, защото са ми удобни. Получавам разнообразен секс, запълвам си времето, подхранвам си самочувствието, правя си социални експерименти, стабилизирам си егото. Не късам с тях поради тези причини, не че ми пука колко ще ги боли. Единствено малко ми пука за първата, защото с нея по-така се имаме, но в крайна сметка това не би бил фактор, който да повлияе на решението ми. Ако ги зарежа си губя редовния секс. Сега ще ме оплюят момичетата във форума, но съм си такъв.

Ем, то и аз така си помислих 8-) , ама си викам да не те обидя. Не се притеснявай, не си само ти. И аз съм така - когато свикнеш с нещо, трудно се отказваш доброволно от него. Човешка природа. :smt001 Обаче ти си стигнал до ниво, когато вече осъзнаваш, че трите мацки не ти стигат, разбираш, че ги превъзхождаш (по един или друг начин), и знаеш, че не могат да ти дадат нищо повече, както и че ти не можеш да вземеш повече от тях. От друга страна не искаш да се откажеш от "удобствата" на свободните връзки. Идеално те разбирам и ако отркиеш някога някакво решение, сподели...



И накрая филтъра се свежда до такива, които наистина искат нещо и в този прекрасен момент – апатия.

Пфф, познато. От опит мога да ти кажа - нищо не можеш да направиш. Какво? Да симулираш любов? :? Тц, не става... Просто, не се вкарвай в някакъв определен модел, никога не знаеш какво ще те застигне. Дето му се вика: Не влизай във филма. Може пък утре Купидон да те порази с безпогрешната си стрела ( :razz: :razz: :razz: ). Сега сериозно - не се отчайвай, ще намериш идеалната, а докато това стане, събирай опит - все ще ти е от полза. 8-)


ПС: x7aZzy, ако ми кажеш че си момиче, направо си клъцам вените.

Хах, нещо против момичетата? ;]

umri
05-03-2010, 21:44
Хах, нещо против момичетата? ;]
Нищо против. Просто ми стана чудно, че момиче може да разбере за какво говоря и да даде адекватен съвет и анализ. Обикновено чувам изрази от типа: "Боклук, идиот, ти не я заслужаваш." Иначе, каквото ти е на ума и, на който и да е друг потребител да казва. Не се обиждам до момента, в който някой тръгне да рипа на бой. :lol:

x7aZzy
05-03-2010, 21:56
Е, не отписвай напълно женското съсловие. ;]
Пък и кой е казал, че съм обикновено момиче, може да съм от Марс, никога не знаеш. :-P
<< Сори за оффтопика. :!: >>

Sham
05-04-2010, 08:51
пхаха, вземете се! :lol:

Team
05-04-2010, 08:52
Ще ти дойде времето,не се притеснявай :)




+++ :)

fenastz
05-04-2010, 09:08
Жените са си жени, намери си приятел (не в гейския смисъл).

Lyubeto
05-04-2010, 10:46
Първо - радвам се ,че в обкражението си нямам такива като теб .
Второ - замисли се дали наистина си струва да си губиш времето с такива. Едната тъпа , другата дебела , третата селска просто аз не виждам смисъл при положение ,че не те удовлетворяват. Аз няма да ти кажа ,че ти е добре така , защото според мен не ти е . Мисли си ,че си подхранваш егото и там другите глупости , които написа. Няма лошо , мисли си го .Но в крайна сметка се лъжеш много. Не може да се мислиш за голямата работа при положение ,че се задоволяваш с момичета, които са "под твоето ниво". По- скоро бих ти казала евала ако успееш да намериш момичета , които са много над твоето ниво и успееш да ги въртиш както тези и да не ти пука за тях . Всеки може да се задоволява с каквото дойде . Замисли се защо явно не попадаш на свестни (по твои критерии).Може би , защото бягат от теб и от поведението ти?

Не забравяй един ден всеки си намира майстора. Аз съм на мнението ,че всичко рано или късно се връща .

Нищо лично.

mArMaLaDkA
05-04-2010, 11:27
повечето тръгнахте да обсъждате от какво му се подхранвало егото, какво самочувствие има и прочие, а всъщност главната мисъл на авторът е, че я няма оная тръпка с никоя от трите, нищо че са коренно различни и всяка му задоволява различни критерии.

иначе може би бързо ти стават безинтересни, 'щото не ти се дърпат. :-o ама не такова кифленско дърпане тип "аз ще се правя на интересна, пък ти се постарай", ми наистина момичето да се държи и то с теб като с никой, както ти се държиш с повечето; да се сваля и с други освен с теб, да ти отказва среща, защото довечера примерно е на купон и все такива от тоя род.

Elenichkaa
05-04-2010, 11:44
...

Elenichkaa
05-04-2010, 11:44
а може би не даваш шанс на никоя да я "опознаеш"...
търсиш тръпка...а дали я търсиш на правилното място..?
струва ли си заради "редовен секс" да пропуснеш шанса за истинска любов,без дори да усетиш кога го изпускаш..?
помисли какво даваш на тези момичета(все пак излизаш с три нали..),ами ако ти беше на тяхно място,вече най-накрая намериш някой,заради когото си струва...и се окаже че ти не си струваш за него..?!?!?!
интересно ми е какво ще отговориш..
помисли!

Nofacenoname
05-04-2010, 15:00
Правилно ти казват хората,че си добре замисли се ти ако си на мястото на момичетата как ще се чувстваш?Но ето,че идва и проблема неможеш да се отдадеш изцяло на дадена мацка съответно не можеш да изпиташ истинско щастие,любов и привързаност.Или си оставаш тариката или тръгваш да търсиш истината с цената на това което даде за пример с 3-те мацки.Мой съвет е да си останеш такъв едва ли искаш да се гаврят с теб и с чувствата ти,да си пренебрегван и да ти се смеят,но пък оставаш празен и нещастен.Ти сам избираш брато :?

umri
05-05-2010, 17:50
Може би всички сте прави. Някой ден може би ще дойде и моят ред. Дотогава главата горе и тва е.

bogzfaggot
05-05-2010, 19:29
Може би всички сте прави. Някой ден може би ще дойде и моят ред. Дотогава главата горе и тва е.Може и да не дойде,все пак животът не е справедлив.Колкото до теб,аз не виждам точно какъв отговор търсиш?В никакъв случай не си боклук,защото ти не ги лъжеш,те сами са си избрали да са в такова положение,да се оправят.Но не се безпокой,пожелавам ти наистина да срещнеш любовта,когато най-малко очакваш,защото май такова нещо не ти се е случвало.

BlueFace
05-05-2010, 19:42
Имаш се за нещо повече от останалите.От това което прочетох ми изглеждаш като някакъв плейбой ,който си мисли ,че може да има всяка ,върти 3 момичета ,но разбираш ли всяка има някакъв косур ,който перфектният мъж не може да пренебрегне....

Пич слез на земята...Както ти сам си каза- ти си с тях ,за да си вдигаш самочувствието.Като ти прочетох темата си знаех ,че си някой комплексиран ебач.Не го казвам с цел да те обидя ,но това си е чистата истина.
Жалваш се ,че нямаш чувства към никоя...Няма начин и да имаш,защото си егоист по природа,гледаш само собствената си угода и нищо друго.

Няма да ти казвам да се промениш,защото някой ден ще се обърнат ролите и колкото ти е по-голямо егото тогава ,толкова по-силно ще
усетиш сблъсъка със земята,когато ти отрежат крилете ;)

whitediamond
05-06-2010, 09:59
Абе пич я ги зарежи тия селски пръчки. Май наистина си с тях да си дигаш самочуствието,тъи де като са под твоето ниво- ти се кефиш от тва. Да ти кажа такива момичета ги има колкото искаш, кат видят некаф пич със яка количка или солидна банкова сметка веднага се връзват. Точно такъв тип момичета им харесва на мъжете-лесните. По тоя начин може да имаш всяка мацка и да си с нея за собствен кеф,но дотам ако си мислиш,че ще си намериш качествена жена не я търсиш където трябва.