PDA

View Full Version : Скейтборд



Girl08
05-03-2010, 17:55
Здравейте, с риск да ми се смеете ще питам един въпрос. Наскоро се зарибих по скейта и мисля да си купувам, но не знам колко дълга дъска да си взема по-къса или по-дълга?Като за начинаещ коя е по-добра? Мерси предварително за отговора.Ако някой знае и друга информация за скейта независимо каква е може да пише с удоволствие ще я прочета. :) :) :)

maksimal
05-03-2010, 18:48
Значи като за начинаеч си вземи малко по малка ( не не баш от най малките :lol: ) която да е макс до 35 - 40 лв... учи се да правиш трикове като започнеш с ollie и продължаваш с kickflip и hellflip :) .. Поне аз така направих.. Ходи в скейт парка - ако имате в града си 8)

ПП: също така гледай да е от оригиналните скейтове, щот иах 2 скейта (фалшиви ест :D ) ии им се потрошиха колесниците(машинките) още на 10тото оли :D .. Гледай колесниците му да са ДЕБЕЛИ а не от тънките :) Мисля, че те напътих поне на някъде :P 8-)

Girl08
05-03-2010, 18:57
мерси за инфото :grin: :grin:

Madeyed
05-07-2010, 18:35
Само да не го счупиш,че начинаещите са малко по неориентирани.

skateisnotcrime
05-11-2010, 22:26
Първо се научи да караш . Когато вече стоиш стабилен на скейта започни да мъчиш show-it . Запознай се със скейтарите от града ... видат ли те че имаш хъс ще те поткрепят