PDA

View Full Version : Не мога да го разбера....



c0ci
05-03-2010, 18:37
Уж всичко хубаво туй онуй,пък днеска ми вика ми не искам вече да продължаваме,защото нещата много сериозни станаха.Аз с едно такова гадно чувство в корема му викам ми щом така си решил приемам;/И той ми заявява"Ти си ебати пичката,место да ме помолиш да остана ме оставяш да си тръгна"При което аз забих..
После ми пише всичко беше идеално,но ти провали нещата??
Много съм объркана сериозно.Нещо аз ли не мога да схвана какво точно иска?Няколко пъти го попитах кажи какво искаш да направя.Той вика помисли си добре
:?

Priceless
05-03-2010, 18:39
Иска да му се молиш да остане. И да му вървиш подир г*за.

SiNiStEr
05-03-2010, 18:42
Mоже да ти е направил номер.
Казал ти е така,за да види ''чувствата ти''.Един вид дали ти държиш на него.
Да му се молиш едва ли не.....
Този номер са ми го правили на мен,но не се хванах.

c0ci
05-03-2010, 18:47
Ам обичам го,но чак да му се моля.Това ще му дава повод да ме мачка в бъдеще..не знам едва ли иска това :)

kremen4eto
05-03-2010, 18:56
Аз доколкото разбрах ти веднага си се съгласила с решението му. Може би не е очаквал това, искал е да види малко че ти пука и няма да оставиш нещата така. Или той нещо е сбъркан :-D

pebals
05-03-2010, 19:04
тва момче има ли мозък в главата си ?????????????????

май неее..

tuzaro
05-03-2010, 19:10
тва е супер тъпо, не стига че те зарязва ми да му се молиш... биеш му два шамара и да си ходи

Smile91
05-03-2010, 19:31
тва е супер тъпо, не стига че те зарязва ми да му се молиш... биеш му два шамара и да си ходи

+++

vagarious
05-03-2010, 19:42
Ам обичам го,но чак да му се моля.Това ще му дава повод да ме мачка в бъдеще..не знам едва ли иска това :)

И ти едва ли си искала да те скъса по този начин, но ето,че го е направил.А може би е решил, да пробва реакцията ти - к'во го бърка!?Явно нищо.В такъв случай, е ясно, че иска някоя да му тича след задника и ако ти се уважаваш достатъчно, няма да го направиш.Не и извън границите на "нормалното".Зарежи го, докато е време. :wink:

Zarity
05-03-2010, 19:44
Баси малоумника...

ScarletBite
05-03-2010, 19:48
Иска да му се молиш да остане. И да му вървиш подир г*за.
И аз така мисля.Ако държеше на теб, нямаше да ти върти такива номера.
Чувства се тъпо от това, че си се показала равнодушна към късането му.Нащърбване на егото. :)
Много добре си реагирала, бтв!

mArMaLaDkA
05-03-2010, 19:57
оо, да, трябва да му пращаш любовни писъмца, да му ревеш пред вратата, да го преследваш навсякъде и да му пращаш захаросани смс-чета, мда. :lol:

Stan4o123
05-03-2010, 20:22
Еми тоя е страшно прост,ама такива сте повечето "пичове и пички".

hahavteen
05-03-2010, 20:34
А ти как така се съгласи? :-o Мен първата ми реакция щеше да е да питам дали говори сериозно и как така изведнъж го решава без да се е случило нищо. Не знам според мен и двамата сте постъпили супер глупаво а ситуацията е направо абсурдна. Ще имам връзка с някой, ще се обичаме а той ще ми каже "Късаме." ей така като гръм от ясно небе и аз ще кажа "Ми ок." :-o :?

c0ci
05-03-2010, 20:50
А ти как така се съгласи? :-o Мен първата ми реакция щеше да е да питам дали говори сериозно и как така изведнъж го решава без да се е случило нищо. Не знам според мен и двамата сте постъпили супер глупаво а ситуацията е направо абсурдна. Ще имам връзка с някой, ще се обичаме а той ще ми каже "Късаме." ей така като гръм от ясно небе и аз ще кажа "Ми ок." :-o :?
Мне съм казала ок.Попитах го защо и той каза,че нещата ставали твърде сериозни,а той не обичал така.Какво мога да направя аз... ;/

hahavteen
05-03-2010, 20:59
Е добре бе а той като си прави такива бъзици какво очаква? Той е самостоятелен човек и ти не можеш да го задържиш до себе си. Като иска да си тръгне ще го пуснеш много ясно. След един сериозен разговор и аз щях да му кажа "Ок върви си като решил." :-o Кажи му че нямаш за какво да си мислиш. Обичаш го и искаш да е щастлива дори да не е с тебе така че много ясно че няма да го караш да се чувства зле ревейки му и молейки го да не те оставя. Кажи му че според теб той трябва много сериозно да си помисли какво е направил и защо и да реши какво иска защото твоите чувства са истински и не е честно да ти се подиграва.
А всичкото това на живо ли става или в чата?

c0ci
05-03-2010, 21:03
ами на живо ме заряза,после в чата каза,че аз съм виновна...

alex4et0y
05-03-2010, 21:22
Аз мисля, че наистина иска да му тичаш след г*за. Но това е доста често срещано нещо, както при момичетата, така и при момчетата. Някои хора правят това, за да си повдигнат самочувствието. Според мен добре си постъпила.
Лично мое мнение.

toncheto
05-04-2010, 04:43
моето мнение е да го зарежеш :) Дори и да се шегуваше- с такива неща шега не бива... трябва да се мисли и за чувствата на другия :) И , разбира се, че няма да му се молиш- така рискуваш всеки път да ти се подиграва, когато си поиска, защото ще знае че ти можеш "да се молиш" :) Успех от мен ! ;)

toncheto
05-04-2010, 04:45
ПС: Истинският мъж би поел отговорност. Не би трябвало да прехвърля отговорността на жената/момичето :)

Team
05-04-2010, 05:35
Тегли му една майна на тоя загубеняк!

RussianStandard
05-04-2010, 06:58
Не се тревожи.
Туко виж, че той би помислил, че е постъпил зле и се върне при теб .. тогава му тегли една.

bratignat
05-04-2010, 07:05
Изпрати му бонбони по куриер с картичка съдържаща нещо от рода на "благодаря ти, че ме спаси от себе си". Определено този е поредното лигаво лекенце, сигурно е и голям играч. Но е супер пъзльо щом си "ебати пичката" и скъсва с теб заради, това, че нещата са сериозни. Така, че определено трябва да си му благодарна за избавлението си. На твое място го слагам под постояннен игнор.
П.П.
Като види, че не тичаш по него той ще започне да те търси...

PetrolHead
05-04-2010, 07:12
Ако това на снимката си ти и , ако си толково умна колкото си и красива ще му теглиш една яка овчарска майна и ще му нацепиш 2-3-10-15-16 шамара.

Nakadah
05-04-2010, 07:16
Уж всичко хубаво туй онуй,пък днеска ми вика ми не искам вече да продължаваме,защото нещата много сериозни станаха.Аз с едно такова гадно чувство в корема му викам ми щом така си решил приемам;/И той ми заявява"Ти си ебати пичката,место да ме помолиш да остана ме оставяш да си тръгна"При което аз забих..
После ми пише всичко беше идеално,но ти провали нещата??
Много съм объркана сериозно.Нещо аз ли не мога да схвана какво точно иска?Няколко пъти го попитах кажи какво искаш да направя.Той вика помисли си добре
:?

това не беше ли тоя дето те е зарязал заради неква пичка от skype дето е давала fake снимки?

gLypChenCee
05-04-2010, 07:21
Той не знае какво иска. Не си заслужава да се тормозиш за неговите интереси .. :) Тва ти провали всичко, помисли си кво си направила нз си кво.. тва са си чисто детски историики..

PetrolHead
05-04-2010, 07:35
Мани го тоя педал сигурно зарад някое момче та е зарязал .Един мъж , който обича една жена никога няа да наприви нещо такова.

iiordanova
05-04-2010, 13:27
Не те заслужава! :o
Какво иска ли ? Иска да му ревеш и да му се молиш да не се разделяте. Е , предполагам няма да го оставиш да се гаври така с теб ? :?
Той явно не е наясно какво означава тази проста думичка - любов!

ScionOfStorm
05-04-2010, 13:42
хммм освен първосигналната реакция за дебилизъм от негова страна...

може да е предизвикване. не да иска да му ходиш по гъза, а да види дали при някакъв проблем ще си борбена и готова да се вкопчиш, вместо да отебеш.

малко идеализирано говоря, особено като не го познавам човека, но може и да е това. адашката /слънчице/ поговори малко в моята насоченост..

Elenichkaa
05-04-2010, 14:45
та така...за кво ти е кат не е сериозен..

той човека си ти го е казал мнооого ясно
и просто по скайп се е опитал да си оправдае гузната "малка" съвест..

Elenichkaa
05-04-2010, 14:48
та така...за кво ти е кат не е сериозен..

той човека си ти го е казал мнооого ясно
и просто по скайп се е опитал да си оправдае гузната "малка" съвест..

GaLkAsS
05-04-2010, 18:57
А ти как така се съгласи? :-o Мен първата ми реакция щеше да е да питам дали говори сериозно и как така изведнъж го решава без да се е случило нищо. Не знам според мен и двамата сте постъпили супер глупаво а ситуацията е направо абсурдна. Ще имам връзка с някой, ще се обичаме а той ще ми каже "Късаме." ей така като гръм от ясно небе и аз ще кажа "Ми ок." :-o :?
Мне съм казала ок.Попитах го защо и той каза,че нещата ставали твърде сериозни,а той не обичал така.Какво мога да направя аз... ;/
ми тогава или мн тъп или наистина те е пробвал за да ти види реакцията която спред мен пак е тъпо... :?

Take_That
05-06-2010, 18:56
Иска да му се молиш да остане. И да му вървиш подир г*за.

Абсолютно.

П.П - Не го прави!

BlueFace
05-06-2010, 19:03
НЕ се занимавай с него,явно е просто глупак :) Не явно ,а определено!!! Щом очаква а му се молиш значи е просто комплексиран идиот ,очакващ да си вдигне егото ,като постъпи по този начин.А това ,че накрая те изкарва виновна е напълно нормален ход от такъв тип момчета ;)

Ти си постъпила по правилният начин -колкото и да е гадно уважаваш решението му и продължаваш напред ;)

Горе главата ,не е в теб проблема ;) Pz с Dream Theater-Wither (малко е депресарска ама е много хубава 8-) )

sp0ngebob
05-07-2010, 07:11
Ne ti trqbva takuv chovek ... qvno ne znae kakvo iska ! :)

kremen4eto
05-07-2010, 07:14
оф още ли не сме решили к'во да го правим тоя? :D
Мацка, така като те гледам съм сигурна, че доста момчета се заглеждат по теб и сигурно можеш да опитомиш поне половината. Пък и си млада, не ти трябва да си тровиш нервите от сега. Мойто мнение е да си намериш такъв, който повече ще те заслужава :)

darkSpiri7
05-14-2010, 09:25
оо, да, трябва да му пращаш любовни писъмца, да му ревеш пред вратата, да го преследваш навсякъде и да му пращаш захаросани смс-чета, мда. :lol: Пропусна- да му праща цветя и да му прави серенади...
Като не знае и той какво иска, тегли му една майна и ходи си потърси някой, който те заслужава :wink: ;-)