PDA

View Full Version : Червено лице



shustera
05-03-2010, 18:47
na 15 godini sum ot Sofia i liceto mi e cherveno. Mn se mrazq zashtoto wsichki w uchilishte mi wikat domat. Nqkoi mi kazvat da qm borowinki no neshto ne se poluchawa 8-) 8-) . Molq pomognete
Mersi predwaritelno

nIkEnCeTy_bE
05-03-2010, 19:31
1. Пиши на кирилица!
2. Това е природа. Неможеш да го промениш. Не виждам какво обръщап внимание на такива лапешки шегички. Това са простотии. Гледай си живота и им тегли една майна. Не заслужават вниманието ти.

ImmortalSportFreak
05-03-2010, 19:34
Ами кажи на глупаците в училище да си гледат работата... Иначе от както се помниш ли си с червено лице или от скоро ? Ако е от скоро може да си развил хипертония (без да се стряскаш).

L0ST
05-03-2010, 19:47
Ами кажи на глупаците в училище да си гледат работата... Иначе от както се помниш ли си с червено лице или от скоро ? Ако е от скоро може да си развил хипертония (без да се стряскаш).


Мен лично ме съмнява а е развил хипертония на 15 години, може би ако е генетично предразположен (или ддз).. Зависи от колко време е така, ако е по рождение - няма повод за стряскане, но ако е придобито състояние трябва да се потърси лекарска помощ.

ImmortalSportFreak
05-03-2010, 20:02
Мен лично ме съмнява а е развил хипертония на 15 години, може би ако е генетично предразположен (или ддз).. [/quote]
... колко хора развиват хипертония от млади за съжаление .. :? така че не е изключено

darkPaladin
05-03-2010, 20:05
Мен лично ме съмнява а е развил хипертония на 15 години, може би ако е генетично предразположен (или ддз)..
... колко хора развиват хипертония от млади за съжаление .. :? така че не е изключено[/quote]

Това,че му е червено лицето не значи,че има високо кръвно.Не плаши момчето!

А по въпроса ти,пубертет какво да се прави?

И само да попитам как си с оросяването на крайниците,студени ли ти са ръцете?

shustera
05-04-2010, 17:26
миии... само зимата :D :D :D

myNameIsImmortal
05-04-2010, 20:45
и на един от нащо даскало му викат "домата", но понеже беше изял 2 килограма домати и си отиде без да каже чао 8-)

Sisi7u
05-05-2010, 16:23
хах .. 1во .. кирилизирай tемаtа си ..
2ро .. и аз съм tаkа .. мн съм чeрвена т.е .. розова ..
вечерно време не чак tолkова но попрiнцiп съм ..
пък най-мн се изчервявам kаtо плача .. kаtо се смея .. ядосам .. радвам ..
притесня .. i още kуп прiчiнi още ..
и на мен мi е kофtи, но моеtо мисля, че е генеtично ..
защото майка ми е червеничка а и тфа д/г се дължi i на свеtлаtа мi kожа ..
kогаtо изляза на слънце iлi получавам изгаряне iлi почервенявам мн зле .. :x
аве .. tашак рабоtа .. !! [ copi за iзраза .. !! ]

shustera
05-05-2010, 17:29
мии мисля че и мойто е генетично и се изчервявам когато се притесня :-D

mehmed123
10-02-2010, 15:14
ЬЗ СЪЩО ИМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ МОЛЯ ВИ ДАИТЕ НЯКЯКЯВ ЛЕК ПОСТОЯННО САМ ЧЕРВЕН А ДО 10 г ИМАХ ЛИНИЧКИ ЛАЗЕР ЩЕ ПОМОГНЕ ЛИ И АКО НЕ ДАИТЕ ДР РЕШЕНИЕ "БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО"ПЛССССССССС