PDA

View Full Version : Когато май е твърде късно...



fifinkathefreak
05-03-2010, 19:16
Здравейте.Ето го и моят проблем.Много се чудех дали изобщо да пиша,дали реално имам проблем..но сега установих,че мислите ми са твърде обсебени и ..вече не зная.

Преди няколко месеца се запознах с един човек.Той ме впечатли с нестандартния си начин на водене на разгово по скайп(да,запознахме се онлайн) и аз бях очарована от този факт.Когато след десетина дни решихме да пренесем познанството ни в реалния свят,нещата се развиха по коренно различен начин.Изобщо не останах с добри впечатления,особено защото накрая той се опита да ме целуне - чиста проба нахалство по мое мнение,при все,че всячески му показах,че не го харесвам.

Както и да е,след няколко безсмислени сцени на ревност от негова страна,се разбрахме да се виждаме и чуваме като приятели.Той не се беше отказал от мераците към мен,но аз се правех,че нищо не забелязвам.
Въпреки това от време на време ми търсеше сметка за неща,които не го вълнуват и аз един път избеснях.Казах,че не искам да имам нищо общо с него и му наговорих едни неща..беше ми кипнало от една страна,а от друга...Мн съм мека с хората.Държала съм се добре с хора,които са имали чувства към мен и много са страдали.Затова реших,че това момче не заслужава това и реших да направя така,че да не ме потърси повече...

Както и да е,той ме помоли да се видим пак,за последно,заради "приятелството" ,което сме имали...
Съгласих се.

Историята по натам е по-проста.Хлътнах.Не знам как,но така стана.Три дни по-късно бяхме официално заедно.И така вече два месеца.

През това време аз се влюбих по-зле откогато и да било и се чувствам като удавник без него..Имах си твърде много проблеми в последно време,бях напълно отчаяна от живота си и най-накрая намерих някаква причина да ставам сутрин..истинска!
Мислех,че и той изпитва нещо към мен,поне силна привързаност или нещо от сорта..но онзи ден той каза,че не съм му напълно безразлична,но дори не знаел дали ме харесва(А ми е казвал,че ме обича!!!) и ,че съм му единствено развлечение в ежедневието,че ако съм търсела нещо сериозно не бил той човека...
По принцип това не би ме отказало и не ме е...но нещо друго ме вледени...Той каза,че е усещал много дълбока връзка между нас в самото начало,но след онази жестока караница преосмислил нещата и установил,че (цитирам) "не си най-важното нещо в живота ми"..

И сега съм объркана..В смисъл..твърде много го обичам,за да мога да го оставя,дори да знам,че той не изпитва нещо..и да мога само да се надявам..
но какво ли бих могла да направя,той вече има определено мнение и не зная какво да правя..само с надежди не става...
Благодаря,че ме "изслушахте"...

mArMaLaDkA
05-03-2010, 19:53
то така е удобно, мда. Като усетиш, че губиш някого и го заобичваш, въпреки че довчера не си искал да го виждаш.

трябва ли първо да унижиш хората, за да започнеш да ги уважаваш?

и той е имал определени надежди, докато твоето ПМС не го е ударило в челото.

иначе - евала на човека, че не ти тича подир гъза, като му свирнеш.

първо се научи какво искаш, 'щото това играене с чувствата на хората е маса подло; сетне се занимавай с гаЖета. и да, остави човекът да си намери момичето, което ще го уважава, обича(в пълния смисъл на думата) и от което той ще има нужда.

vagarious
05-03-2010, 20:16
^ Мда, съгласна съм.Рядко мислим за това, което имаме, но винаги за това, което ни липсва.Извлечи поука от случващото се. :)

Sofff
05-03-2010, 20:19
Когато му е било времето ти си го наранила ... а сега търпиш последствията щом ти е казал тия неща какво повече искаш да чуеш ...

filmimilmi
05-03-2010, 21:49
За съжаление няма как да успееш да привлечеш вниманието му отново освен ако не му пратиш своя гола снимка, на която си се постарала да изглеждаш достатъчно добре. :)

toncheto
05-04-2010, 11:04
мм наистина малко сложна ситуация... Ами според мен трябва да се опиташ да го забравиш, колкото и да ти е трудно.. Винаги си мислим че настоящия човек, който харесваме е "голямата ни любов", но много рядко се оказва точно така :) Потърси любовта другаде :)
Успех ;)

не съм много съгласна с мнението на marmaladka- все пак хората пишат тук, защото нямат човек към когото да се обърнат в реалния живот. Не мисля, че трябва да осъждаме хората за техните постъпки... трябва се подкрепяме независимо дали сме познати или не ;)

aaa и с голата снимка също не е добра идея 8-)

Elenichkaa
05-04-2010, 11:22
почвам с любимото си клише.."ВСИЧКО СЕ ВРЪЩААА"!
може би това е просто носталгия към времето през което си се чувствала важна за него...и сега като виждаш че не ти обръща внимание "егото" страда,нали?!
все пак не забравяй,че това е един вид възмездие за него....
и ...пробвай да се поставиш на негово място...помага!

gabi_94
05-04-2010, 11:24
Може би пък сега той си отмъщава. Била съм в подобна ситуация и знам какво е...Може би все оща има чувства, но се страхува да не го нараниш. Не се отказвай засега...говори сериозно с него и го попитай защо толкоша бързо са му се изпарили чувствата например...

umri
05-04-2010, 11:25
Имам приятел, който също като теб беше луд по едно момиче. Тя го отряза първият път, вторият път тръгнаха, но тя го отряза отново... след това 5 години тая не спираше да му търси присъствието, правеше унизителни неща заради него, но не спираше да го обича и не е спряла до днес, а на него му е през к*ура. Понякога така става... най-добре е да се мисли първо и, ако си му наговорила такива неща не е трябвало да го виждаш повече. Грешката е станала, връщане няма. Единственото, което можеш да направиш е да стоиш далече от него и да не се виждате, за да го забравиш.

playhard1
05-04-2010, 11:44
станалото станало.. Иначе да, прати му гола снимка :-D Не се бъзикам, това ще го накара да хлътне пак по теб, просто го дръж под напрежение :) После ще те заобича отново, но има и друго - може да ходи с теб само заради е*****о, но си струва да опиташ.. Аз така заобичах отново, и още не мога да я забравя :o И ако се получи, друг път не го наранявай, че после не знам с какво ще го излъжеш :D

totalmk
05-04-2010, 13:16
ахаха момчето просто ти е върнало "услугата" :grin:

JackSparrow
05-04-2010, 14:40
поддържай същите отношения с него, все едно не сте се разделяли, ако не си промени нищо в следващите няколко дни, го затаковай.. :-)

fifinkathefreak
05-04-2010, 15:34
Искам да доизясня само,че с него нито сме се разделяли,нито някой от нас го иска.А поведението му е безупречно - държи се с мен страхотно,но просто ми казва,че няма любовни чувства към мен.И при все,че прекарваме адски много време заедно всеки ден се надявам,че мога в някакъв момент да го спечеля..

ronzss
05-04-2010, 16:20
Според мен няма какво да направиш. Преди си го наранила, сега явно е твой ред да страдаш. Друг път мисли преди да постъпваш така с хората, защото рано или късно всичко се връща !

DqVoLsKoJeLaNiE
05-04-2010, 16:23
Усетила си какво е той за теб..., но помисли дали наистина го обичаш или просто си осъзнала, че го губиш, приемала си го като даденост и си искала да го разкараш, но когато си започнала да го губиш си се хванала за него като удавник за сламка.
Помисли дали това е любов или силна привързаност, нужда от любовта и сърцето на този човек или просто от присъствието му.
Ако не можеш без него, не му го казвай още, на срещите ми направи нещо, което той знаеш, че харесва, например: сложе си някой парфюм, който знаеш, че харесва. Шегувай се, усмихвай се, изглеждай слънчев и много готин човек и после се замисли как го "омая" и направи пак тези неща. :)

Amateurrr
05-04-2010, 16:25
Да би мирно седяло, не би чудо видяло!

Надявам се, че ще успееш да си извлечеш поука от този ред. ;)