PDA

View Full Version : Имам голям проблем... Моля помогнете !



TheGuard
05-03-2010, 23:19
Здравейте ... значи с приятелката ми правим секс от 2 месеца някъде но тя някак си не го усеща (не е от размера) ... колкото и да и бъркам и да и го вкарвам тя не изпитва почти никакво удоволствие и направо незнам какво да правя... лижа я по 20 мин и повече сигурно и пак нищо ... Моля ви ако някой знае какъв е проблема да ми помогне ... Благодаря !
8-[ 8-[ 8-[ :-k :-k :-k

Ax3
05-04-2010, 04:44
Мммм... пробвай това онова... възбуди я повече и тогава действай... явно тия 20 мин не са и особено приятни

Team
05-04-2010, 05:05
Размера нее от значение а това как го правиш! Вазбуди я повече и тогава я подкарай.

machoka
05-04-2010, 05:06
Сигурно е много широка, а ако в комбинация с това не е много сексуална, задачата ти става сериозна.

DEVILvr
05-04-2010, 06:51
пич преебан си ... незнам или ти си не вършиш задачата както трябва или приятелката ти не се възбужда достатачно от теб ... знам знам ще си помислиш възбудила се е влажна е казва, че сичко е ОК .... Сичко е в подсъзнанието пич. Тя може си мисли, че всичко е наред но на подсъзнателно ниво нещата може да не изглеждат така....

TheGuard
05-04-2010, 13:21
Еми незнам какво не правя както трябва ... целувам я навсякъде , галя я ... какво още :-o

DEVILvr
05-04-2010, 15:47
ами незнам пробваи вечеря след която нещо стая свещи ала бала развихри си въображението

slivaka
05-04-2010, 16:59
Ми брато не всичко е от докосването ,ти можеш и с думи да я възбудиш.Обстановката ,мястото съшо е важно ,тряаа се отпусне :smt117

TheGuard
05-04-2010, 20:37
Е вечеря трудно ... на 16 съм все пак :P но всичко пробвах бе хора ... целия апартамент в свещи напраих , говорих и не става и не става
:-o

YouAteMyHeart
05-04-2010, 21:06
Питал ли си я какъв секс харесва?!Фантазии?!Фетиши?! Не мисля,че си пробвал всичко.Говори с нея за това.Може да и харесва по груб секс,белезници,роли..и тн. :)

TheGuard
05-04-2010, 21:52
Моля? тя е на 15 ... и загуби девтственоста си с мене... няма фантазии или такива неща о.О

hahavteen
05-04-2010, 22:08
Продължавай да си мислиш че няма фантазии и ще успееш да я задоволиш. :?
Тя как се държи? Проявява ли инициатива? Говорите ли по въпроса? На нея кофти ли й е че нищо не изпитва и опитва ли се да подобри ситуацията или й е все тая? Като се натискате и правите само петинг тя възбужда ли се? Взима ли противозачатъчни? Мастурбира ли?
Трябва да я възбудиш между ушите преди да успееш да я задоволиш между краката. Това може да стане обаче само ако я познаваш добре и се вслушваш се в това което ти казва. Може дори вече да ти е намекнала къде е проблема а ти изобщо да не си зацепил защото не си обърнал внимание на това какво казва.

TheGuard
05-04-2010, 22:58
Естествено че я слушам ... за мен е много по важно тя да е добре и се стремя да правя всичко възможно за да и задоволявам нуждите но точно по този проблем и тя не знае защо е така ... и само като се натискаме не се възбужда :? :? :?

Slynchiicee
05-05-2010, 06:07
Моля? тя е на 15 ... и загуби девтственоста си с мене... няма фантазии или такива неща о.О


И кво като е на 15 бе човек .. нямала фантазии .. всеки има дори да ги крие :-D човек без фантазии и мечти няма :P Купете си ягоди вече продават и течен шоколад или сметана и се забавлявайте.Можеш и да й завържеш очите и да я намажеш със сметана а после да проследиш сметаната с палавото си езиче по цялото й тяло .. нека тя ти покаже как й харесва най-много :) иначе 20 мин .. бахти якото да ти кажа не всички имат толкова търпение .. на мен лично ми се е случвало .. 20 мин даже и мъничко повече да ме лижат .. но повечето ми приятелки споделят .. че за няма и 5-10 мин и вече искат да проникват .. трябва малко търпение :) което ти определено имаш .. ии пожелавам ти Успехх !! дано да стане . и да си прекарате страхотно ! :-)

Slynchiicee
05-05-2010, 06:09
Естествено че я слушам ... за мен е много по важно тя да е добре и се стремя да правя всичко възможно за да и задоволявам нуждите но точно по този проблем и тя не знае защо е така ... и само като се натискаме не се възбужда :? :? :?

ем то тва си е до нагласа бе човек .. аз се възбуждам .. дори ако само ми шепне мръсни думи на ушенце .. мога от една целувка с език да се възбудя .. но естествено .. това става само с Приятеля ми !! :smt007

TheGuard
05-05-2010, 06:26
Еми и аз се възбуждам само като я гледам да стои до мен но тя не се ... и незнам какво да правя вече :-o

AttentionWhore
05-05-2010, 11:28
Мацката ти е дефектна :lol:

Antixrist
05-05-2010, 11:33
Струва ми се,че ти не си вършиш работата правилно...знаеш ли,че колкото повече стимулираш едно и също място,толкова по-безчувствено става,така че тези 20 мин не са гаранция за успех.

Възбуди я повече,накарай я да бъде сигурна с тебе...правете секс по-дълго време!

TheGuard
05-05-2010, 12:35
Еми тя не се възбужда ... как да я възбудя о.О

Team
05-05-2010, 12:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=553984&sid=b379200acc893f0a0b88e92069356fee :?